Fudbal, Rumunija: Romanian Cup 2020/2021 rezultati uživo, rasporedi, tabele

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Fudbal Rumunija

Romanian Cup
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷RUMUNIJA: Romanian Cup¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Rumunija¬ZC÷OSECPIt5¬ZD÷p¬ZE÷zeKm6IGT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/rs/fudbal/rumunija/romanian-cup/¬ZX÷00Rumunija 008munija0150000000001000Romanian Cup012an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rumunija¬~AA÷KbtAQvgs¬AD÷1606761900¬ADE÷1606761900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Gloria Buzau¬ER÷Šesnaestina finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608122078¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FCS¬AF÷FCSB¬JB÷hrUJJQWc¬WV÷fcsb¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬WM÷GLO¬AE÷Gloria Buzau¬JA÷O8PFK6Hi¬WU÷gloria-buzau¬GRA÷0¬AG÷0¬~AA÷2JgrVKpQ¬AD÷1606737600¬ADE÷1606737600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Csikszereda M. Ciuc¬ER÷Šesnaestina finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606744312¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UTA¬AF÷UTA Arad¬JB÷pIQBLn2o¬WV÷fc-uta-arad¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷CSI¬AE÷Csikszereda M. Ciuc¬JA÷WExUd3Pp¬WU÷miercurea-ciuc¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷UTahwIxm¬AD÷1606674600¬ADE÷1606674600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Poli Iasi¬ER÷Šesnaestina finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606681380¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CFR¬AF÷CFR Cluj¬JB÷vw5vqs09¬WV÷cfr-cluj¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷POL¬AE÷Poli Iasi¬JA÷pG5zpNp3¬WU÷poli-iasi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷GQZIOINg¬AD÷1606663800¬ADE÷1606663800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Voluntari¬ER÷Šesnaestina finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606670272¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAZ¬AF÷Gaz Metan¬JB÷I3pZFrWM¬WV÷gaz-metan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷5¬WM÷VOL¬AE÷FC Voluntari¬JA÷OtoVGOGG¬WU÷voluntari¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷Ch5mvbNt¬AD÷1606649400¬ADE÷1606649400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Husana Husi¬ER÷Šesnaestina finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606655939¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷U. Cluj¬JB÷6P6Wp3Vd¬WV÷u-cluj¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷8¬BB÷5¬BD÷3¬WM÷HUS¬AE÷Husana Husi¬JA÷I9DlMJhd¬WU÷husana-husi¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷8Kbdxxhg¬AD÷1606644900¬ADE÷1606644900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ripensia Timisoara¬ER÷Šesnaestina finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606651401¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AST¬AF÷Astra¬JB÷pz8nsLUL¬WV÷fc-astra¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷4¬WM÷RIP¬AE÷Ripensia Timisoara¬JA÷jD8rr1FF¬WU÷ripensia-timisoara¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷p6RZKzNI¬AD÷1606589100¬ADE÷1606589100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Bucharest¬ER÷Šesnaestina finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606595818¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VII¬AF÷Viitorul Constanta¬JB÷zNP6UsoG¬WV÷viitorul-constanta¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Bucharest¬JA÷SdQ2VNV9¬WU÷dinamo-bucharest¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷bZz08cwD¬AD÷1606579200¬ADE÷1606579200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceahlaul¬ER÷Šesnaestina finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606586043¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEA¬AE÷Ceahlaul¬JA÷6oEtJgtm¬WU÷ceahlaul¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PET¬AF÷Petrolul¬JB÷08DpIDeg¬WV÷petrolul¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷Y1pEPb8m¬AD÷1606563000¬ADE÷1606563000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Concordia¬ER÷Šesnaestina finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606569584¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOT¬AF÷Botosani¬JB÷QeSRH41A¬WV÷botosani¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷CON¬AE÷Concordia¬JA÷WYSNIpn4¬WU÷concordia¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷fHYMNxw0¬AD÷1606563000¬ADE÷1606563000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Farul Constanta¬ER÷Šesnaestina finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606569740¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ACA¬AF÷Academica Clinceni¬JB÷lny5AMgp¬WV÷academica-clinceni¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷FAR¬AE÷Farul Constanta¬JA÷dfqwF2oT¬WU÷farul-constanta¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷dtVwKfxP¬AD÷1606563000¬ADE÷1606563000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Viitorul Tg. Jiu¬ER÷Šesnaestina finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606569591¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARG¬AF÷FC Arges¬JB÷8zOESLFS¬WV÷campionii-arges¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷VTJ¬AE÷Viitorul Tg. Jiu¬JA÷EDOAT10M¬WU÷viitorul-targu-jiu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷2sxVLG7C¬AD÷1606562100¬ADE÷1606562100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷U Craiova 1948¬ER÷Šesnaestina finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606568760¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASU¬AF÷ASU Poli Timisoara¬JB÷l6RbW3G3¬WV÷asu-poli-timisoara¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷U C¬AE÷U Craiova 1948¬JA÷fqSfXq1c¬WU÷fc-u-craiova¬AJ÷2¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷AqJLrvFP¬AD÷1606557600¬ADE÷1606557600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sanmartin¬ER÷Šesnaestina finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606564306¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAL¬AF÷Calarasi¬JB÷vJEpNawj¬WV÷calarasi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SAN¬AE÷Sanmartin¬JA÷pdFtOuOq¬WU÷sanmartin¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷xQZ37HhJ¬AD÷1606554000¬ADE÷1606554000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Turnu Magurele¬ER÷Šesnaestina finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606560775¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEP¬AF÷Sepsi Sf. Gheorghe¬JB÷nPBhGiQ5¬WV÷sepsi¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HAS¬AE÷Turnu Magurele¬JA÷vaClHXAa¬WU÷turnu-magurele¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷OSfvW0VJ¬AD÷1606502700¬ADE÷1606502700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Progresul Spartac¬ER÷Šesnaestina finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606509602¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UCR¬AF÷U Craiova¬JB÷KxA0EVfI¬WV÷cs-u-craiova¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬WM÷PRO¬AE÷Progresul Spartac¬JA÷QFAdFBuC¬WU÷progresul-spartac¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷OjwRMdh6¬AD÷1606492800¬ADE÷1606492800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Chindia Targoviste¬ER÷Šesnaestina finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606502291¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷Chindia Targoviste¬JA÷Sxz99t9j¬WU÷chindia-targoviste¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HER¬AF÷FC Hermannstadt¬JB÷ttOjYPoi¬WV÷fc-hermannstadt¬AZ÷0¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~
80
fixtures
0
reklama
reklama
Podešavanje obaveštenja
Obaveštenja su onemogućena u vašem pregledniku
Podešavanja
Jezik: Srpski
Tamni režim
Romanian Cup uživo na Scoreboard.com. Ova stranica je o Romanian Cup 2020/2021, (Fudbal/Rumunija). Ukoliko tražite rezultate nekog drugog tamičenja sa imenom Romanian Cup, molimo odaberite sport iz glavnog menija ili kategoriju (country) na levoj strani.
Pratite Romanian Cup 2020/2021 za rezultate uživo, krajnji rezultate, rasporede i tabele! Rezultati uživo na Scoreboard.com: Ovde ćete pronaći strelce, žute/crvene kartone, startne postave i zameneu detaljima mečas. U dodatku, Scoreboard.com omogućava statistiku (posed lopte, šutevi u/van okvira gola, slobodne udarce, kornere, ofsajde i faulove), komentare uživo i video snimke najzanimljivijih trenutaka iz najjačih fudbalskih liga. Tabele: Scoreboard.com nudi kući/u gostima/sveukupne Romanian Cup 2020/2021 tabele, formu (poslednjih 5 mečeva), preko/ispod i tabele najboljih strelaca.
Prikaži još