Basketbal, Spojené kráľovstvo: BBL Cup 2019/2020 livescore, plán zápasov, tabuľky

Basketbal Spojené kráľovstvo

BBL Cup
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO: BBL Cup - play-off¬ZEE÷naGV89Vf¬ZB÷197¬ZY÷Spojené kráľovstvo¬ZC÷84MtBybr¬ZD÷p¬ZE÷t6YqntfS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_naGV89Vf¬ZJ÷11¬ZL÷/sk/basketbal/spojene-kralovstvo/bbl-cup/¬ZX÷03Spojené kráľ018ovstvo0220000000001000BBL Cup - pl018ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Spojené kráľovstvo¬~AA÷4MvCbDpf¬AD÷1580052600¬ADE÷1580052600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bristol Flyers¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1580059117¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬JB÷GKcSNmEE¬WV÷worcester-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷67¬BB÷16¬BD÷18¬BF÷13¬BH÷20¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Flyers¬JA÷AeCVM7TK¬WU÷bristol-flyers¬AG÷59¬BA÷12¬BC÷13¬BE÷18¬BG÷16¬~AA÷zoHweLTE¬AD÷1578079800¬ADE÷1578079800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578086253¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬JB÷Q9cuCl83¬WV÷worcester-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷83¬BB÷20¬BD÷26¬BF÷17¬BH÷20¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬JA÷40dqB8N9¬WU÷leicester-riders¬AG÷71¬BA÷24¬BC÷17¬BE÷6¬BG÷24¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 66-63. Celkovo: 137-146.¬~AA÷rwaWdsa2¬AD÷1576947600¬ADE÷1576947600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bristol Flyers¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576953278¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LON¬AF÷London City Royals¬JB÷vu6l6bKp¬WV÷london-city-royals¬AH÷77¬BB÷17¬BD÷13¬BF÷22¬BH÷25¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Flyers¬JA÷IV4h5IZj¬WU÷bristol-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷91¬BA÷22¬BC÷22¬BE÷21¬BG÷26¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 84-82. Celkovo: 175-159.¬~AA÷v5Yklke2¬AD÷1576265400¬ADE÷1576265400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London City Royals¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576271375¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London City Royals¬JA÷8dFIBKdN¬WU÷london-city-royals¬AG÷82¬BA÷28¬BC÷12¬BE÷27¬BG÷15¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬JB÷nmEMAvCT¬WV÷bristol-flyers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷84¬BB÷19¬BD÷15¬BF÷25¬BH÷25¬~AA÷tOHZe1E8¬AD÷1576265400¬ADE÷1576265400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Wolves¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576271467¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬JB÷WnbyDUhc¬WV÷leicester-riders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷66¬BB÷11¬BD÷26¬BF÷22¬BH÷7¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Wolves¬JA÷Y1uYDAwi¬WU÷worcester-wolves¬AG÷63¬BA÷13¬BC÷21¬BE÷13¬BG÷16¬~AA÷Iy9YQX0A¬AD÷1575216000¬ADE÷1575216000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London City Royals¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575221697¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London City Royals¬JA÷lzorTvwB¬WU÷london-city-royals¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷100¬BA÷29¬BC÷22¬BE÷27¬BG÷22¬WN÷CHE¬AF÷Cheshire Phoenix¬JB÷rcpnSbhH¬WV÷cheshire-phoenix¬AH÷82¬BB÷19¬BD÷22¬BF÷30¬BH÷11¬~AA÷dS7xQiGG¬AD÷1575216000¬ADE÷1575216000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sheffield Sharks¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575221916¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield Sharks¬JA÷d0ljRI7N¬WU÷sheffield-sharks¬AG÷58¬BA÷10¬BC÷17¬BE÷15¬BG÷16¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬JB÷jNmfQxNT¬WV÷bristol-flyers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷81¬BB÷17¬BD÷12¬BF÷24¬BH÷28¬~AA÷vicsPBVM¬AD÷1575055800¬ADE÷1575055800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575062118¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LON¬AF÷London Lions¬JB÷KxO3pt8o¬WV÷london-lions¬AH÷63¬BB÷20¬BD÷19¬BF÷6¬BH÷18¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬JA÷hWZLLdVp¬WU÷leicester-riders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷72¬BA÷11¬BC÷14¬BE÷23¬BG÷24¬~AA÷l24URDo4¬AD÷1575055800¬ADE÷1575055800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Wolves¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575062590¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Wolves¬JA÷tAszV08b¬WU÷worcester-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷90¬BA÷25¬BC÷19¬BE÷21¬BG÷25¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬JB÷AqnvUKN4¬WV÷newcastle-eagles¬AH÷86¬BB÷24¬BD÷17¬BF÷23¬BH÷22¬~ZA÷SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO: BBL Cup¬ZEE÷naGV89Vf¬ZB÷197¬ZY÷Spojené kráľovstvo¬ZC÷jPZEFHkR¬ZD÷p¬ZE÷t6YqntfS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷197_naGV89Vf¬ZJ÷2¬ZL÷/sk/basketbal/spojene-kralovstvo/bbl-cup/¬ZX÷03Spojené kráľ018ovstvo0220000000001000BBL Cup 007BL Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Spojené kráľovstvo¬~AA÷QmRD6j50¬AD÷1574537400¬ADE÷1574537400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574543155¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬JA÷b9agZo0O¬WU÷london-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷98¬BA÷20¬BC÷31¬BE÷24¬BG÷23¬WN÷GUI¬AF÷Surrey Scorchers¬JB÷x0bcY5FU¬WV÷surrey-scorchers¬AH÷87¬BB÷19¬BD÷24¬BF÷25¬BH÷19¬~AA÷hzT58Czl¬AD÷1574278200¬ADE÷1574278200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574284246¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬JA÷UT7xwU0a¬WU÷london-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷103¬BA÷23¬BC÷27¬BE÷26¬BG÷27¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬JB÷8K6txlG5¬WV÷bristol-flyers¬AH÷69¬BB÷15¬BD÷24¬BF÷13¬BH÷17¬~AA÷YknZDYCQ¬AD÷1574011800¬ADE÷1574011800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheshire Phoenix¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574018227¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬JA÷Iy9bpC8P¬WU÷cheshire-phoenix¬AG÷78¬BA÷13¬BC÷15¬BE÷24¬BG÷26¬WN÷VER¬AF÷Glasgow Rocks¬JB÷vuFPuWGt¬WV÷glasgow-rocks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷88¬BB÷29¬BD÷18¬BF÷21¬BH÷20¬~AA÷zaY09hLs¬AD÷1573999200¬ADE÷1573999200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Surrey Scorchers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574005597¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Surrey Scorchers¬JA÷M34UvjWn¬WU÷surrey-scorchers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷87¬BA÷22¬BC÷28¬BE÷15¬BG÷22¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth Raiders¬JB÷0f3YwAog¬WV÷plymouth-raiders¬AH÷77¬BB÷13¬BD÷16¬BF÷24¬BH÷24¬~
69
fixtures
0
Nastavenia upozornení
Upozornenia blokované prehliadačom
Nastavenia
Jazyk: Slovenčina
BBL Cup live na Scoreboard.com. Táto stránka je o BBL Cup 2019/2020, (Basketbal/Spojené kráľovstvo). Ak hľadáte výsledky z inej súťaže pod menom BBL Cup, vyberte si prosím váš šport v hlavnom menu alebo si zvoľte vami preferovanú krajinu v ľavej časti stránky.
Sledujte BBL Cup 2019/2020 s livescore službou, konečnými výsledkami, plánom zápasov a tabuľkami! Livescore na Scoreboard.com: tu nájdete livescore, výsledky po štvrtinách a konečné výsledky a priebeh zápasu bod-po-bode v detailoch zápasu. Scoreboard prináša aj zostavy, štatistiky (počty dvoj- a trojbodových pokusov, trestné hody, úspešnosť streľby, útočné a obranné doskoky, steals, osobné fauly) a štatistiky hráčov z najvýznamnejších basketbalových súťaží. Tabuľky: Scoreboard.com ponúka tabuľky doma/vonku/celkovo pre BBL Cup 2019/2020 a tabuľku formy v posledných piatich zápasoch.
Ukáž viac