Foci, Argentína: Superliga 2017/2018 élő eredmények, meccsek, tabellák

Foci » Argentína » Superliga » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTÍNA: Superliga¬ZEE÷naYhNOaA¬ZB÷22¬ZY÷Argentína¬ZC÷67b39Wvk¬ZD÷p¬ZE÷hhYlbPDp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_naYhNOaA¬ZJ÷2¬ZL÷/hu/foci/argentina/superliga/¬ZX÷00Argentína 009entína0000000000169000Superliga 009erliga000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentína¬~AA÷pSrqSu7k¬AD÷1508198700¬ADE÷1508198700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬WU÷arsenal-sarandi¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAR¬AF÷San Martin S.J.¬WV÷san-martin-s-j¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OYVAtuMr¬AD÷1508191500¬ADE÷1508191500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpo¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬WU÷olimpo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HUR¬AF÷Huracan¬WV÷huracan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷29l9YsUL¬AD÷1508108700¬ADE÷1508108700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Patronato¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬WU÷patronato¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬WV÷boca-juniors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷E1mmRaMe¬AD÷1508101500¬ADE÷1508101500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬WV÷atletico-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tESon1bL¬AD÷1508094300¬ADE÷1508094300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belgrano¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬WU÷ca-belgrano¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬WV÷talleres-cordoba¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0f7CX1qS¬AD÷1508087100¬ADE÷1508087100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬WU÷godoy-cruz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia LP¬WV÷gimnasia-lp¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hhniQJy2¬AD÷1508076300¬ADE÷1508076300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chacarita Juniors¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chacarita Juniors¬WU÷chacarita-juniors¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬WV÷independiente¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8nk5ZNEF¬AD÷1508022300¬ADE÷1508022300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Club¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬WU÷racing-club¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TIG¬AF÷Tigre¬WV÷tigre¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MPqqoLDR¬AD÷1508015100¬ADE÷1508015100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Newells Old Boys¬WV÷newells-old-boys¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬WU÷velez-sarsfield¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Uej1z4a9¬AD÷1508008500¬ADE÷1508008500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬WU÷estudiantes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬WV÷banfield¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷80UwlNT8¬AD÷1508000700¬ADE÷1508000700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colon¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colon¬WU÷colon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷TEM¬AF÷Temperley¬WV÷temperley¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2NTsmsqF¬AD÷1508000700¬ADE÷1508000700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosario Central¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario Central¬WU÷rosario-central¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Juniors¬WV÷argentinos-juniors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6ypuTLiq¬AD÷1507939500¬ADE÷1507939500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Lorenzo¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬WU÷san-lorenzo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷DEF¬AF÷Defensa y Justicia¬WV÷defensa-y-justicia¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fcQZl3E2¬AD÷1507932300¬ADE÷1507932300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lanus¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬WU÷lanus¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷UNI¬AF÷Union Santa Fe¬WV÷union-santa-fe¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fsIv4K1G¬AD÷1507489200¬ADE÷1507489200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Argentinos Juniors¬ER÷1. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Juniors¬WU÷argentinos-juniors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6N46EMxj¬AD÷1506989100¬ADE÷1506989100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷5. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬WV÷godoy-cruz¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬WU÷newells-old-boys¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MkTZJrFS¬AD÷1506981900¬ADE÷1506981900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banfield¬ER÷5. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬WU÷banfield¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi¬WV÷arsenal-sarandi¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1508365788
84
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTÍNA: Superliga¬ZEE÷naYhNOaA¬ZB÷22¬ZY÷Argentína¬ZC÷67b39Wvk¬ZD÷p¬ZE÷hhYlbPDp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_naYhNOaA¬ZJ÷2¬ZL÷/hu/foci/argentina/superliga/¬ZX÷00Argentína 009entína0000000000169000Superliga 009erliga000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentína¬~AA÷Wbelfbjr¬AD÷1509141900¬ADE÷1509141900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Banfield¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬WU÷banfield¬WN÷COL¬AF÷Colon¬WV÷colon¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0vm5jGk7¬AD÷1509149100¬ADE÷1509149100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Juniors¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Juniors¬WU÷argentinos-juniors¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi¬WV÷arsenal-sarandi¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AkfhgI5l¬AD÷1509210300¬ADE÷1509210300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬WU÷huracan¬WN÷LAN¬AF÷Lanus¬WV÷lanus¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IeVEuayk¬AD÷1509210300¬ADE÷1509210300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬WV÷godoy-cruz¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬WU÷union-santa-fe¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hENRxcL7¬AD÷1509218100¬ADE÷1509218100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes¬WV÷estudiantes¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬WU÷san-martin-s-j¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WbZIvJje¬AD÷1509224700¬ADE÷1509224700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬WU÷independiente¬WN÷PAT¬AF÷Patronato¬WV÷patronato¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ENONww61¬AD÷1509231900¬ADE÷1509231900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬WU÷atletico-tucuman¬WN÷RAC¬AF÷Racing Club¬WV÷racing-club¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SQlchxLf¬AD÷1509285900¬ADE÷1509285900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬WU÷newells-old-boys¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KKFD00DE¬AD÷1509296700¬ADE÷1509296700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia LP¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia LP¬WU÷gimnasia-lp¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬WV÷velez-sarsfield¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Esi9kz5D¬AD÷1509303900¬ADE÷1509303900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temperley¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬WU÷temperley¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬WV÷san-lorenzo¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2q5IaKSK¬AD÷1509311100¬ADE÷1509311100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Juniors¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬WU÷boca-juniors¬WN÷BEL¬AF÷Belgrano¬WV÷ca-belgrano¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6Hm1idz1¬AD÷1509318300¬ADE÷1509318300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬WU÷talleres-cordoba¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬WV÷river-plate¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tUG91tb8¬AD÷1509401100¬ADE÷1509401100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬WU÷defensa-y-justicia¬WN÷OLI¬AF÷Olimpo¬WV÷olimpo¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EJ8MbvrR¬AD÷1509408300¬ADE÷1509408300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tigre¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIG¬AE÷Tigre¬WU÷tigre¬WN÷ROS¬AF÷Rosario Central¬WV÷rosario-central¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1508365788
294

Argentína

Észak- és Közép-Amerika

Dél-Amerika

Európa

Ázsia

Ausztrália és Óceánia

Afrika

Más versenysorozatok