Jégkorong, USA: ECHL 2016/2017 élő eredmények, meccsek, tabellák

Jégkorong » USA » ECHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷USA: ECHL - Play Off¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷rgVTOlu1¬ZD÷p¬ZE÷jZxfu0eB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷11¬ZL÷/hu/jegkorong/usa/echl/¬ZX÷01USA 003......0020000000212000ECHL - Play 015ay Off000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷llsfnwwj¬AD÷1492977600¬ADE÷1492977600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Solar Bears¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬WU÷orlando-solar-bears¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬WV÷florida-everblades¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷4¬AM÷5. forduló. A(z) Orlando Solar Bears vezet, az állás: 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷dpHJwpiP¬AD÷1492974000¬ADE÷1492974000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kalamazoo Wings¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAL¬AE÷Kalamazoo Wings¬WU÷kalamazoo-wings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬WV÷toledo-walleye¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷6. forduló. Az állás döntetlen, 3-3.¬AN÷n¬~AA÷Y3oAxpaQ¬AD÷1492909800¬ADE÷1492909800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Idaho¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬WU÷idaho-steelheads¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬WV÷colorado-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷1¬AM÷5. forduló. A(z) Colorado Eagles nyert 4-1 arányban. ¬AN÷n¬~AA÷MHRvGngP¬AD÷1492909500¬ADE÷1492909500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Grizzlies¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬WU÷utah-grizzlies¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬WV÷allen-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬AM÷5. forduló. A(z) Allen Americans nyert 4-1 arányban. ¬AN÷n¬~AA÷dMC2J4hl¬AD÷1492907400¬ADE÷1492907400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Brampton Beast¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬WU÷brampton-beast¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬WV÷reading-royals¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷5. forduló. A(z) Brampton Beast vezet, az állás: 3-2. 2 hosszabbítás után. ¬AN÷n¬~AA÷U9yjzUa5¬AD÷1492905900¬ADE÷1492905900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Quad City Mallards¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUA¬AE÷Quad City Mallards¬WU÷quad-city-mallards¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬WV÷fort-wayne-komets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AM÷5. forduló. A(z) Fort Wayne Komets nyert 4-1 arányban. ¬AN÷n¬~AA÷hUFJv6AD¬AD÷1492902000¬ADE÷1492902000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adirondack Thunder¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬WU÷adirondack-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬WV÷manchester-monarchs¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷5. forduló. A(z) Manchester Monarchs vezet, az állás: 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷Q5ltHgxd¬AD÷1492902000¬ADE÷1492902000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Solar Bears¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬WV÷florida-everblades¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬WU÷orlando-solar-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬AM÷4. forduló. A(z) Orlando Solar Bears vezet, az állás: 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷j573L8Ts¬AD÷1492823400¬ADE÷1492823400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Idaho¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬WU÷idaho-steelheads¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷5¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷4¬BE÷0¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬WV÷colorado-eagles¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷6¬AU÷5¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷3¬AM÷4. forduló. A(z) Colorado Eagles vezet, az állás: 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷vTvzwyaF¬AD÷1492823100¬ADE÷1492823100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Grizzlies¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬WU÷utah-grizzlies¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬WV÷allen-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷5¬AM÷4. forduló. A(z) Allen Americans vezet, az állás: 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷d4kVwHq9¬AD÷1492819500¬ADE÷1492819500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Quad City Mallards¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUA¬AE÷Quad City Mallards¬WU÷quad-city-mallards¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬WV÷fort-wayne-komets¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AM÷4. forduló. A(z) Fort Wayne Komets vezet, az állás: 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷KYSoruH5¬AD÷1492817700¬ADE÷1492817700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toledo Walleye¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Walleye¬WU÷toledo-walleye¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬WV÷kalamazoo-wings¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AM÷5. forduló. A(z) Toledo Walleye vezet, az állás: 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷Mi8O5poO¬AD÷1492815600¬ADE÷1492815600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greenville Swamp Rabbits¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOR¬AE÷Greenville Swamp Rabbits¬WU÷greenville-swamp-rabbits¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CAR¬AF÷South Carolina Stingrays¬WV÷south-carolina-stingrays¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬AM÷5. forduló. A(z) South Carolina Stingrays vezet, az állás: 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷rsayIZMk¬AD÷1492730100¬ADE÷1492730100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brampton Beast¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬WU÷brampton-beast¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬WV÷reading-royals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AM÷4. forduló. Az állás döntetlen, 2-2.¬AN÷n¬~AA÷UweXIF7q¬AD÷1492729200¬ADE÷1492729200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adirondack Thunder¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬WU÷adirondack-thunder¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬WV÷manchester-monarchs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷4. forduló. A(z) Manchester Monarchs vezet, az állás: 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷WrDpSJpc¬AD÷1492729200¬ADE÷1492729200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Orlando Solar Bears¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬WV÷florida-everblades¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬WU÷orlando-solar-bears¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬AM÷3. forduló. A(z) Orlando Solar Bears vezet, az állás: 2-1. ¬AN÷n¬~
4
1493027139
1013
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: ECHL - Play Off¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷rgVTOlu1¬ZD÷p¬ZE÷jZxfu0eB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷11¬ZL÷/hu/jegkorong/usa/echl/¬ZX÷01USA 003......0020000000212000ECHL - Play 015ay Off000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷zs1Jhu0M¬AD÷1493074800¬ADE÷1493074800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading Royals¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬WU÷reading-royals¬WN÷BRA¬AF÷Brampton Beast¬WV÷brampton-beast¬AM÷6. forduló. A(z) Brampton Beast vezet, az állás: 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷WbHVoNHt¬AD÷1493075100¬ADE÷1493075100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Carolina Stingrays¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬WU÷south-carolina-stingrays¬WN÷GOR¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AM÷6. forduló. A(z) South Carolina Stingrays vezet, az állás: 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷OE3DhvLG¬AD÷1493161200¬ADE÷1493161200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adirondack Thunder¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬WU÷adirondack-thunder¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬WV÷manchester-monarchs¬AM÷6. forduló. A(z) Manchester Monarchs vezet, az állás: 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷rNbI535d¬AD÷1493163000¬ADE÷1493163000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Everblades¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLO¬AE÷Florida Everblades¬WU÷florida-everblades¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Solar Bears¬WV÷orlando-solar-bears¬AM÷6. forduló. A(z) Orlando Solar Bears vezet, az állás: 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷M7A97Pzp¬AD÷1493163300¬ADE÷1493163300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toledo Walleye¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Walleye¬WU÷toledo-walleye¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬WV÷kalamazoo-wings¬AM÷7. forduló. Az állás döntetlen, 3-3.¬AN÷n¬~
4
1493027139
5

USA

Észak- és Közép-Amerika

Európa

Ausztrália és Óceánia

Más versenysorozatok