Futbolas, Kinija: FA Taurė 2017 rezultatai gyvai, susitikimai

Futbolas » Kinija » FA Taurė » 2017

results
1
1488144417
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷KINIJA: FA Taurė¬ZEE÷hQWz6gLn¬ZB÷52¬ZY÷Kinija¬ZC÷tx9jxixQ¬ZD÷p¬ZE÷2BRsWZ2d¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_hQWz6gLn¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/futbolas/kinija/fa-taure/¬ZX÷00Kinija 006Kinija0070000000157000FA Taurė 008 Taurė000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Kinija¬~AA÷6FM1E9rM¬AD÷1489903200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beidžing Technolodžy¬ER÷1/64-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEI¬AE÷Beidžing Technolodžy¬WU÷beijing-technology¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Jonoon¬WV÷qingdao-jonoon¬AN÷n¬~AA÷Ch1SaATS¬AD÷1489903200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chengdu Qianbao¬ER÷1/64-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Chengdu Qianbao¬WU÷chengdu-qianbao¬WN÷BAO¬AF÷Baotau Nandžiao¬WV÷baotou-nanjiao¬AN÷n¬~AA÷M38F2CqA¬AD÷1489903200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dalian Tongshun¬ER÷1/64-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Tongshun¬WU÷dalian-tongshun¬WN÷JIL¬AF÷Jilin Baijia¬WV÷jilin-baijia¬AN÷n¬~AA÷GQTlHBb3¬AD÷1489903200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hebei Elitė¬ER÷1/64-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEB¬AE÷Hebei Elitė¬WU÷hebei-elite¬WN÷ZHE¬AF÷Zhenjiang Huasa¬WV÷zhenjiang-huasa¬AN÷n¬~AA÷4j2x87Lk¬AD÷1489903200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Heilongjiang Lava¬ER÷1/64-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Lava¬WU÷heilongjiang-lava¬WN÷QIN¬AF÷Kvingdao Kunpeng¬WV÷qingdao-kunpeng¬AN÷n¬~AA÷bkJgGVD9¬AD÷1489903200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Heilongjiang Tianfeng¬ER÷1/64-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Tianfeng¬WU÷heilongjiang-tianfeng¬WN÷SHA¬AF÷Shaanxi Changan¬WV÷shaanxi-changan¬AN÷n¬~AA÷bD1t7Rzd¬AD÷1489903200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jiangsu Yancheng¬ER÷1/64-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬WU÷jiangsu-yancheng¬WN÷HAN¬AF÷Hangžau Angė¬WV÷hangzhou-ange¬AN÷n¬~AA÷vu3K1WbG¬AD÷1489903200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Liuzhou Ranko¬ER÷1/64-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIU¬AE÷Liuzhou Ranko¬WU÷liuzhou-ranko¬WN÷SHA¬AF÷Šanghai Jiading Sity Development¬WV÷shanghai-jiading-city-development¬AN÷n¬~AA÷ChNcFkTF¬AD÷1489903200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Meiksian Haka¬ER÷1/64-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEI¬AE÷Meiksian Haka¬WU÷meixian-hakka¬WN÷HUN¬AF÷Hunan Bilovs¬WV÷hunan-billows¬AN÷n¬~AA÷Wxraflij¬AD÷1489903200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai JuJu¬ER÷1/64-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷JIA¬AF÷Jiangksi Lianšeng¬WV÷jiangxi-liansheng¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai JuJu¬WU÷shanghai-juju¬AN÷n¬~AA÷lEhfeUyp¬AD÷1489903200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai Sunfun¬ER÷1/64-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Sunfun¬WU÷shanghai-sunfun¬WN÷HAI¬AF÷Hainan Seamen¬WV÷hainan-seamen¬AN÷n¬~AA÷Qa3Y8m6q¬AD÷1489903200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shenyang City¬ER÷1/64-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHE¬AE÷Shenyang City¬WU÷shenyang-city¬WN÷YIN¬AF÷Jinčuan Helanšan¬WV÷yinchuan-helanshan¬AN÷n¬~AA÷p6L5DTcS¬AD÷1489903200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suzhou Dongwu¬ER÷1/64-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZUL¬AE÷Suzhou Dongwu¬WU÷suzhou-dongwu¬WN÷SIC¬AF÷Sičuan Longfor¬WV÷sichuan-longfor¬AN÷n¬~AA÷IV1O0jEM¬AD÷1489903200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wuhan Chufeng Heli¬ER÷1/64-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Boyang¬WV÷dalian-boyang¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Chufeng Heli¬WU÷wuhan-chufeng-heli¬AN÷n¬~AA÷ATt3g86d¬AD÷1489903200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Šenijan Dongjin¬ER÷1/64-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHE¬AE÷Šenijan Dongjin¬WU÷shenyan-dongjin¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen Ledman¬WV÷shenzhen-ledman¬AN÷n¬~AA÷xzVpIiqc¬AD÷1489903200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Žaokving Hengtai¬ER÷1/64-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZHA¬AE÷Žaokving Hengtai¬WU÷zhaoqing-hengtai¬WN÷NAN¬AF÷Nantong Zhiyun¬WV÷nantong-zhiyun¬AN÷n¬~
1
1488144417
16

Kinija

Šiaurės ir Centrinė Amerika

Pietų Amerika

Europa

Azija

Australija ir Okeanija

Afrika

Kitos varžybos