Fotbal, Čína: Yi League 2018 live výsledky, tabulka, rozlosování

Fotbal » Čína » Yi League » 2018

results
SA÷1¬~ZA÷ČÍNA: Yi League - Zápasy o umístění¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Čína¬ZC÷AXQ3ibkc¬ZD÷s¬ZE÷vmRgFvP6¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷100¬ZL÷/cz/fotbal/cina/yi-league/¬ZX÷00Čína 004......0020000000204000Yi League - 029ístění000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Čína¬~AA÷4SPlnkGC¬AD÷1539500400¬ADE÷1539500400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zibo Sunday¬ER÷19. místo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIB¬AE÷Zibo Sunday¬JA÷GzaVwZdD¬WU÷zibo-sunday¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷YUN¬AF÷Yunnan Feihu F.C.¬JB÷IuwE2IZD¬WV÷yunnan-feihu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Výsledek prvního zápasu: 2-1.¬~AA÷8tUTjD1s¬AD÷1539415800¬ADE÷1539415800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yinchuan Helanshan¬ER÷O 9. místo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOD¬AE÷Yinchuan Helanshan¬JA÷Kjfnvrid¬WU÷yinchuan-helanshan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HUN¬AF÷Hunan Billows¬JB÷86mU2RTd¬WV÷hunan-billows¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Výsledek prvního zápasu: 3-1.¬~AA÷d2MtlBo0¬AD÷1539414000¬ADE÷1539414000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baoding Yingli Yitong¬ER÷O 15. místo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAO¬AE÷Baoding Yingli Yitong¬JA÷Cr2EsHcl¬WU÷baoding-yingli-yitong¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷HAI¬AF÷Hainan Boying¬JB÷UJdJtyDf¬WV÷hainan-boying¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Výsledek prvního zápasu: 1-0.¬~AA÷23TXkXGm¬AD÷1539414000¬ADE÷1539414000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hebei Elite¬ER÷O 11. místo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEB¬AE÷Hebei Elite¬JA÷ncnY1oq3¬WU÷hebei-elite¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷ZUL¬AF÷Suzhou Dongwu¬JB÷ULyw15b9¬WV÷suzhou-dongwu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Výsledek prvního zápasu: 1-1.¬~AA÷rJOho9VI¬AD÷1539414000¬ADE÷1539414000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangxi Liansheng¬ER÷21. místo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Technology¬JB÷4dyM0d4Q¬WV÷beijing-technology¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷JIA¬AE÷Jiangxi Liansheng¬JA÷dWyI1xkK¬WU÷jiangxi-liansheng¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AM÷Výsledek prvního zápasu: 1-3.¬~AA÷pO2yAh8J¬AD÷1539414000¬ADE÷1539414000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sichuan Jiuniu¬ER÷23. místo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Jiuniu¬JA÷65NmdGCs¬WU÷sichuan-jiuniu¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷YAN¬AF÷Yanbian Beiguo¬JB÷lUChezSm¬WV÷yanbian-beiguo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Výsledek prvního zápasu: 1-1.¬~AA÷EwXykiWg¬AD÷1539414000¬ADE÷1539414000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhenjiang Huasa¬ER÷O 13. místo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZHE¬AE÷Zhenjiang Huasa¬JA÷tdus0PDF¬WU÷zhenjiang-huasa¬AS÷0¬AZ÷0¬BY÷2¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷JIL¬AF÷Jilin Baijia¬JB÷Yi3Arcrr¬WV÷jilin-baijia¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷Výsledek prvního zápasu: 2-0.¬~AA÷bR6u9CNP¬AD÷1539410400¬ADE÷1539410400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Shanghai Sunfun¬ER÷O 25. místo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Sunfun¬JA÷2XGdffsf¬WU÷shanghai-sunfun¬AG÷0¬WN÷BAO¬AF÷Baotou Nanjiao¬JB÷dfG0gEd0¬WV÷baotou-nanjiao¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AM÷Výsledek prvního zápasu: 0-3.¬~AA÷zgLpmV06¬AD÷1539237600¬ADE÷1539237600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Boyoung¬ER÷17. místo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Boyoung¬JA÷8AeNueS0¬WU÷dalian-boyoung¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen Pengcheng¬JB÷2XfRvFs7¬WV÷shenzhen-pengcheng¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Výsledek prvního zápasu: 2-1.¬~AA÷6Xs2eggQ¬AD÷1538895600¬ADE÷1538895600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Baotou Nanjiao¬ER÷O 25. místo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAO¬AE÷Baotou Nanjiao¬JA÷by6wt4Mq¬WU÷baotou-nanjiao¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Sunfun¬JB÷t0eruOyj¬WV÷shanghai-sunfun¬AH÷0¬~AA÷Mq8byY1f¬AD÷1538895600¬ADE÷1538895600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jilin Baijia¬ER÷O 13. místo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIL¬AE÷Jilin Baijia¬JA÷tMOXYnFG¬WU÷jilin-baijia¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ZHE¬AF÷Zhenjiang Huasa¬JB÷OpExY6UM¬WV÷zhenjiang-huasa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷rad7ZBW6¬AD÷1538895600¬ADE÷1538895600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenzhen Pengcheng¬ER÷17. místo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen Pengcheng¬JA÷YJ3CR47j¬WU÷shenzhen-pengcheng¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Boyoung¬JB÷zPsejlpi¬WV÷dalian-boyoung¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷ldmcdZwK¬AD÷1538895600¬ADE÷1538895600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yanbian Beiguo¬ER÷23. místo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Yanbian Beiguo¬JA÷ShF7oQbM¬WU÷yanbian-beiguo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Jiuniu¬JB÷MFEBppES¬WV÷sichuan-jiuniu¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷d20BYVoD¬AD÷1538895600¬ADE÷1538895600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yunnan Feihu F.C.¬ER÷19. místo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YUN¬AE÷Yunnan Feihu F.C.¬JA÷lSoak8ac¬WU÷yunnan-feihu¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ZIB¬AF÷Zibo Sunday¬JB÷rko3lSE3¬WV÷zibo-sunday¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~ZA÷ČÍNA: Yi League - Play Off¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Čína¬ZC÷hCEDSECd¬ZD÷s¬ZE÷vmRgFvP6¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷11¬ZL÷/cz/fotbal/cina/yi-league/¬ZX÷00Čína 004......0020000000243000Yi League - 020ay Off000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Čína¬~AA÷445BzJmi¬AD÷1540035300¬ADE÷1540035300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nantong Zhiyun¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nantong Zhiyun¬JA÷bg9N4gn5¬WU÷nantong-zhiyun¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shaanxi Changan¬JB÷xp8R3D1B¬WV÷shaanxi-changan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷I79FZx3c¬AD÷1540018800¬ADE÷1540018800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Yancheng¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬JA÷fL2W2XGH¬WU÷jiangsu-yancheng¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Annapurna¬JB÷YB1z2iWN¬WV÷sichuan-annapurna¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷jaGObSaI¬AD÷1539430500¬ADE÷1539430500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nantong Zhiyun¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nantong Zhiyun¬JA÷4vnf3kQO¬WU÷nantong-zhiyun¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHE¬AF÷Shenyang Urban FC¬JB÷4WiVRY2P¬WV÷shenyang-urban-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Výsledek prvního zápasu: 0-0.¬~AA÷8zRJa8pC¬AD÷1539430500¬ADE÷1539430500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shaanxi Changan¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen Ledman¬JB÷Qmmj4VAI¬WV÷shenzhen-ledman¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SHA¬AE÷Shaanxi Changan¬JA÷WQmn5BeC¬WU÷shaanxi-changan¬AS÷0¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Výsledek prvního zápasu: 2-2.¬~AA÷SOwhs0Up¬AD÷1539430500¬ADE÷1539430500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sichuan Annapurna¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Annapurna¬JA÷6uvcNhBt¬WU÷sichuan-annapurna¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Jonoon¬JB÷02w1MCQn¬WV÷qingdao-jonoon¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Výsledek prvního zápasu: 2-0.¬~AA÷GvXZ5q7o¬AD÷1539414000¬ADE÷1539414000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Yancheng¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬JA÷E5s5LWug¬WU÷jiangsu-yancheng¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FUJ¬AF÷Fujian Tianxin¬JB÷dUW9Kjea¬WV÷fujian-tianxin¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Výsledek prvního zápasu: 0-0.¬~
1
1540126248
392
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ČÍNA: Yi League - Play Off¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Čína¬ZC÷hCEDSECd¬ZD÷s¬ZE÷vmRgFvP6¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷11¬ZL÷/cz/fotbal/cina/yi-league/¬ZX÷00Čína 004......0020000000243000Yi League - 020ay Off000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Čína¬~AA÷0WbKYdI3¬AD÷1540640100¬ADE÷1540640100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shaanxi Changan¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shaanxi Changan¬JA÷SY0v1BoU¬WU÷shaanxi-changan¬WN÷NAN¬AF÷Nantong Zhiyun¬JB÷2Ri6dVgo¬WV÷nantong-zhiyun¬AM÷Výsledek prvního zápasu: 0-1.¬~AA÷vNcOXGX9¬AD÷1540640100¬ADE÷1540640100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sichuan Annapurna¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Annapurna¬JA÷6aIn5Nco¬WU÷sichuan-annapurna¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Yancheng¬JB÷pjHj4sDi¬WV÷jiangsu-yancheng¬AM÷Výsledek prvního zápasu: 0-0.¬~
1
1540126248
2

Čína

Sev. a Stř. Amerika

Jižní Amerika

Evropa

Asie

Austrálie a Oceánie

Afrika

Ostatní soutěže