Fotbal, Čína: Yi League 2020 live výsledky, tabulka, rozlosování

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Fotbal Čína

Yi League
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ČÍNA: Yi League¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Čína¬ZC÷KhLZaQYd¬ZD÷s¬ZE÷nTjh4HMO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/fotbal/cina/yi-league/¬ZX÷00Čína 004......0020000000001000Yi League 009League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Čína¬~AA÷pbkgqpsi¬AD÷1603609200¬ADE÷1603609200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Čína U19¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603615949¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HUN¬AF÷Hunan Billows¬JB÷CU3HIvVA¬WV÷hunan-billows¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷CIN¬AE÷Čína U19¬JA÷bRaDJKF4¬WU÷cina¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷xGf0TzWN¬AD÷1603609200¬ADE÷1603609200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Yancheng¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603616229¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen Bogang¬JB÷v1aZhfjJ¬WV÷shenzhen-bogang¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬JA÷0A0VgzyD¬WU÷jiangsu-yancheng¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷Wf1BK04j¬AD÷1603609200¬ADE÷1603609200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanxi Longjin¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603615956¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YEO¬AF÷Yunnan Kunlu¬JB÷4409K00b¬WV÷yunnan-kunlu¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷SHA¬AE÷Shanxi Longjin¬JA÷QD15Ltoh¬WU÷shanxi-longjin¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷h427Ltkp¬AD÷1603609200¬ADE÷1603609200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhejiang Yiteng¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603616156¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Jiading City Development¬JB÷Im21MMVo¬WV÷shanghai-jiading-city-development¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷ZHE¬AE÷Zhejiang Yiteng¬JA÷vc3cN2Gu¬WU÷zhejiang-yiteng¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷Wxf4SfoU¬AD÷1603609200¬ADE÷1603609200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhongchuang Hengtai¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603616552¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷XIA¬AF÷Xian Daxing Chongde¬JB÷67iLGcrQ¬WV÷xian-daxing-chongde¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ZHO¬AE÷Zhongchuang Hengtai¬JA÷h4mHHwTJ¬WU÷zhongchuang-hengtai¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷WdxmYbHh¬AD÷1603522800¬ADE÷1603522800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Technology¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603529644¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Technology¬JA÷GpDksci7¬WU÷beijing-technology¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷HEB¬AF÷Hebei Elite¬JB÷UmHgtH6D¬WV÷hebei-elite¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷CAKvQMtT¬AD÷1603522800¬ADE÷1603522800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangxi Baoyun¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603529978¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Three Towns¬JB÷08ufIAJU¬WV÷wuhan-three-towns¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷GUA¬AE÷Guangxi Baoyun¬JA÷n5yjJj4O¬WU÷guangxi-baoyun¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷YJLzR2RM¬AD÷1603522800¬ADE÷1603522800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hubei Chufeng Heli¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603529664¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Hubei Chufeng Heli¬JA÷EiwrLCZB¬WU÷hubei-chufeng-heli¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ZIB¬AF÷Zibo Cuju¬JB÷hrxnKWlI¬WV÷zibo-cuju-fc¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷p0tiXIWb¬AD÷1603522800¬ADE÷1603522800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inner Mongolia¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603529682¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAN¬AF÷Nanjing Fengfan¬JB÷Ms4u4KbK¬WV÷nanjing-fengfan¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷BAO¬AE÷Inner Mongolia¬JA÷ri5y50qE¬WU÷inner-mongolia¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷bPedUGGH¬AD÷1603522800¬ADE÷1603522800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Jonoon¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Red Lions¬JB÷WzdRfGL6¬WV÷qingdao-red-lions¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Jonoon¬JA÷hpcNed60¬WU÷qingdao-jonoon¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~
10
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ČÍNA: Yi League¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Čína¬ZC÷KhLZaQYd¬ZD÷s¬ZE÷nTjh4HMO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/fotbal/cina/yi-league/¬ZX÷00Čína 004......0020000000001000Yi League 009League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Čína¬~AA÷8boWNEgo¬AD÷1603868400¬ADE÷1603868400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hebei Elite¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Jonoon¬JB÷2wwiBy6m¬WV÷qingdao-jonoon¬GRB÷0¬WM÷HEB¬AE÷Hebei Elite¬JA÷OnvmCHjs¬WU÷hebei-elite¬GRA÷0¬~AA÷b1gcr4dc¬AD÷1603868400¬ADE÷1603868400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hunan Billows¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUN¬AE÷Hunan Billows¬JA÷6i3LHbpH¬WU÷hunan-billows¬GRA÷0¬WN÷GUA¬AF÷Guangxi Baoyun¬JB÷rHQl0WEq¬WV÷guangxi-baoyun¬GRB÷0¬~AA÷bmEOT4s4¬AD÷1603868400¬ADE÷1603868400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nanjing Fengfan¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nanjing Fengfan¬JA÷rHz38Zk6¬WU÷nanjing-fengfan¬GRA÷0¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Yancheng¬JB÷dKv77g5C¬WV÷jiangsu-yancheng¬GRB÷0¬~AA÷tQr2sOB3¬AD÷1603868400¬ADE÷1603868400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wuhan Three Towns¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Three Towns¬JA÷CjVhajUk¬WU÷wuhan-three-towns¬GRA÷0¬WN÷WUH¬AF÷Hubei Chufeng Heli¬JB÷jsUdbAqd¬WV÷hubei-chufeng-heli¬GRB÷0¬~AA÷CWBCW6co¬AD÷1603868400¬ADE÷1603868400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Xian Daxing Chongde¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷XIA¬AE÷Xian Daxing Chongde¬JA÷A3xeAeLg¬WU÷xian-daxing-chongde¬GRA÷0¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen Bogang¬JB÷lfya9Fz0¬WV÷shenzhen-bogang¬GRB÷0¬~AA÷KGs6trR9¬AD÷1603868400¬ADE÷1603868400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yunnan Kunlu¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEO¬AE÷Yunnan Kunlu¬JA÷4pIvNgMd¬WU÷yunnan-kunlu¬GRA÷0¬WN÷ZHE¬AF÷Zhejiang Yiteng¬JB÷GKLrMDy3¬WV÷zhejiang-yiteng¬GRB÷0¬~AA÷tC3TSOdA¬AD÷1603954800¬ADE÷1603954800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beijing Technology¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Technology¬JA÷EJHSOfzm¬WU÷beijing-technology¬GRA÷0¬WN÷ZHO¬AF÷Zhongchuang Hengtai¬JB÷C4zWNEkg¬WV÷zhongchuang-hengtai¬GRB÷0¬~AA÷vcMWRrCG¬AD÷1603954800¬ADE÷1603954800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Qingdao Red Lions¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Red Lions¬JA÷6RZZMY4a¬WU÷qingdao-red-lions¬GRA÷0¬WN÷BAO¬AF÷Inner Mongolia¬JB÷pIYwMhK5¬WV÷inner-mongolia¬GRB÷0¬~AA÷StsAu2tG¬AD÷1603954800¬ADE÷1603954800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai Jiading City Development¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Jiading City Development¬JA÷AsLnLXj9¬WU÷shanghai-jiading-city-development¬GRA÷0¬WN÷XIA¬AF÷Xian Youkeduo¬JB÷lYJjKi6F¬WV÷xian-youkeduo¬GRB÷0¬~AA÷464wOZAr¬AD÷1603954800¬ADE÷1603954800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zibo Cuju¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIB¬AE÷Zibo Cuju¬JA÷I7OfJBLL¬WU÷zibo-cuju-fc¬GRA÷0¬WN÷CIN¬AF÷Čína U19¬JB÷dbNbIVzS¬WV÷cina¬GRB÷0¬~AA÷fktob7hC¬AD÷1604127600¬ADE÷1604127600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jiangsu Yancheng¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷XIA¬AF÷Xian Daxing Chongde¬JB÷6TS18l8d¬WV÷xian-daxing-chongde¬GRB÷0¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬JA÷SxUc9Uhj¬WU÷jiangsu-yancheng¬GRA÷0¬~AA÷rmdYqo8r¬AD÷1604127600¬ADE÷1604127600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanxi Longjin¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanxi Longjin¬JA÷Mqw70w4r¬WU÷shanxi-longjin¬GRA÷0¬WN÷GUA¬AF÷Guangxi Baoyun¬JB÷zmsBacJl¬WV÷guangxi-baoyun¬GRB÷0¬~AA÷xEVkcR7I¬AD÷1604127600¬ADE÷1604127600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shenzhen Bogang¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen Bogang¬JA÷fqMqXXpc¬WU÷shenzhen-bogang¬GRA÷0¬WN÷NAN¬AF÷Nanjing Fengfan¬JB÷YZKmWi03¬WV÷nanjing-fengfan¬GRB÷0¬~AA÷CM0xq5Nl¬AD÷1604127600¬ADE÷1604127600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yunnan Kunlu¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEO¬AE÷Yunnan Kunlu¬JA÷U9tFbHYf¬WU÷yunnan-kunlu¬GRA÷0¬WN÷HUN¬AF÷Hunan Billows¬JB÷80uJcyl1¬WV÷hunan-billows¬GRB÷0¬~AA÷Yykosqh1¬AD÷1604214000¬ADE÷1604214000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Čína U19¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Čína U19¬JA÷dbT547MD¬WU÷cina¬GRA÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Jiading City Development¬JB÷A1X93RyK¬WV÷shanghai-jiading-city-development¬GRB÷0¬~AA÷rBIyLUaP¬AD÷1604214000¬ADE÷1604214000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inner Mongolia¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAO¬AE÷Inner Mongolia¬JA÷YgNaTkpM¬WU÷inner-mongolia¬GRA÷0¬WN÷HEB¬AF÷Hebei Elite¬JB÷CpM3S9aS¬WV÷hebei-elite¬GRB÷0¬~AA÷G4UgdoNO¬AD÷1604214000¬ADE÷1604214000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Qingdao Jonoon¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Jonoon¬JA÷SdKiVBF9¬WU÷qingdao-jonoon¬GRA÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Technology¬JB÷vXNeUVUF¬WV÷beijing-technology¬GRB÷0¬~AA÷nugkt377¬AD÷1604214000¬ADE÷1604214000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Xian Youkeduo¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷XIA¬AE÷Xian Youkeduo¬JA÷4OWD2oiQ¬WU÷xian-youkeduo¬GRA÷0¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Three Towns¬JB÷6XIub5as¬WV÷wuhan-three-towns¬GRB÷0¬~AA÷jDatrPxe¬AD÷1604214000¬ADE÷1604214000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zhejiang Yiteng¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZHE¬AE÷Zhejiang Yiteng¬JA÷2yfMde37¬WU÷zhejiang-yiteng¬GRA÷0¬WN÷ZIB¬AF÷Zibo Cuju¬JB÷tShQeFID¬WV÷zibo-cuju-fc¬GRB÷0¬~AA÷pK43Gl8t¬AD÷1604214000¬ADE÷1604214000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zhongchuang Hengtai¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZHO¬AE÷Zhongchuang Hengtai¬JA÷4xEVNT7q¬WU÷zhongchuang-hengtai¬GRA÷0¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Red Lions¬JB÷rTCZMmNk¬WV÷qingdao-red-lions¬GRB÷0¬~~
90
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Jazyk: Čeština
Tmavý režim
Yi League live na Scoreboard.com. Tato stránka je o soutěži Yi League 2020, kategorie Fotbal/Čína. Pokud hledáte live výsledky jiné soutěže s názvem Yi League, vyberte si prosím jiný sport v horním menu nebo kategorii v levém menu. Sledujte Yi League 2020 livescore, live výsledky, konečné výsledky, rozlosování a tabulky.
Live výsledky na Scoreboard.com: v detailu zápasu můžete sledovat góly, žluté karty, červené karty, sestavy a střídání. U vybraných soutěží i podrobné statistiky - procento držení míče, počet střel na bránu/mimo, ofsajdy, rohové kopy.
Tabulky: Scoreboard.com poskytuje detailní tabulky soutěže Yi League 2020: tabulky doma/venku/celkově. Tabulku formy - posledních 5 zápasů. Tabulku over/under - počet vstřelených gólů. Tabulku střelců.
Zobraz více