Bola Sepak, England: skor secara langsung, jadual, kedudukan Piala FA Wanita 2017/2018

Bola Sepak » England » Piala FA Wanita » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷ENGLAND: Piala FA Wanita¬ZEE÷QmryvWCK¬ZB÷198¬ZY÷England¬ZC÷llNlftmc¬ZD÷s¬ZE÷UVrKjZ8C¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QmryvWCK¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/england/piala-fa-wanita/¬ZX÷00England 007ngland0310000000169000Piala FA Wan015Wanita000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷England¬~AA÷x8EiIRyU¬AD÷1515934800¬ADE÷1515934800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Derby W¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DER¬AE÷Derby W¬JA÷pCOVgqcb¬WU÷derby¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BRI¬AF÷Brighouse Town W¬JB÷O2NZh3C4¬WV÷brighouse-town¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷2XINdJP5¬AD÷1515333600¬ADE÷1515333600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blackburn W¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blackburn W¬JA÷hrXuVpst¬WU÷blackburn¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬WN÷POR¬AF÷Portsmouth W¬JB÷6oypU4dn¬WV÷portsmouth¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷On7WfcfI¬AD÷1515333600¬ADE÷1515333600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Crystal Palace W¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRY¬AE÷Crystal Palace W¬JA÷dzUdR2t5¬WU÷crystal-palace¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬WN÷COV¬AF÷Coventry W¬JB÷zRS0QMeB¬WV÷coventry¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬AN÷n¬~AA÷rTZv5sIP¬AD÷1515333600¬ADE÷1515333600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fylde W¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FYL¬AE÷Fylde W¬JA÷rkNtZgrE¬WU÷fylde¬AG÷1¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth W¬JB÷MuMpYDcK¬WV÷plymouth¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷4xyy6N2J¬AD÷1515330000¬ADE÷1515330000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cardiff W¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff W¬JA÷raQfBjj7¬WU÷cardiff¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷BUR¬AF÷Burnley W¬JB÷tpqbAA5D¬WV÷burnley¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷lSNs2E1o¬AD÷1515330000¬ADE÷1515330000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chichester City W¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chichester City W¬JA÷OnLDNKuU¬WU÷chichester¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷LUT¬AF÷Luton W¬JB÷Qe7uJvlo¬WV÷luton¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷CrQAaLum¬AD÷1515330000¬ADE÷1515330000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huddersfield W¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUD¬AE÷Huddersfield W¬JA÷zm2LRBzl¬WU÷huddersfield¬AG÷1¬WN÷LEW¬AF÷Lewes W¬JB÷lj6PQVkf¬WV÷lewes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷tOHRewuC¬AD÷1515330000¬ADE÷1515330000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ipswich W¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IPS¬AE÷Ipswich W¬JA÷lAQlTOBh¬WU÷ipswich¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬WN÷CHA¬AF÷Charlton W¬JB÷S0PhSrRb¬WV÷charlton¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷5¬AU÷2¬AN÷n¬~AA÷08M601Qt¬AD÷1515330000¬ADE÷1515330000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Keynsham Town W¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brislington W¬JB÷hOCGSiLs¬WV÷brislington¬AH÷1¬WM÷RAM¬AE÷Keynsham Town W¬JA÷jFQlXXCQ¬WU÷keynsham-town¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬AN÷n¬~AA÷f7FFbueg¬AD÷1515330000¬ADE÷1515330000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester W¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester W¬JA÷rD5TPk50¬WU÷leicester¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷BRA¬AF÷Bradford City W¬JB÷M34XO9K6¬WV÷bradford-city¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷zPZawVOp¬AD÷1515330000¬ADE÷1515330000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Middlesbrough W¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Middlesbrough W¬JA÷IkI5PtBH¬WU÷middlesbrough¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷3¬WN÷LIV¬AF÷Liverpool Feds W¬JB÷UPL9O0QN¬WV÷liverpool-feds¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬AN÷n¬~AA÷YcEJcaAa¬AD÷1515330000¬ADE÷1515330000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Utd W¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDU¬AE÷Newcastle Utd W¬JA÷2FLUNTZC¬WU÷newcastle-utd¬AG÷1¬WN÷TNS¬AF÷TNS W¬JB÷t6KYMmkJ¬WV÷tns¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷pneKbRdM¬AD÷1513515600¬ADE÷1513515600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brighouse Town W¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WOL¬AF÷Wolverhampton W¬JB÷4MlPoBZm¬WV÷wolverhampton¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷BRI¬AE÷Brighouse Town W¬JA÷McaKniKs¬WU÷brighouse-town¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬AN÷n¬~AA÷IgSpFns3¬AD÷1512309600¬ADE÷1512309600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AFC Wimbledon W¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIM¬AE÷AFC Wimbledon W¬JA÷Uqv3c8Ya¬WU÷afc-wimbledon¬AG÷1¬WN÷POR¬AF÷Portsmouth W¬JB÷C8T7dSm6¬WV÷portsmouth¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷bVh81TC3¬AD÷1512309600¬ADE÷1512309600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blackburn W¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOU¬AF÷Loughborough Foxes W¬JB÷bqScVkk7¬WV÷loughborough-foxes¬AH÷1¬WM÷BLA¬AE÷Blackburn W¬JA÷4MSgWVZ0¬WU÷blackburn¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬AN÷n¬~AA÷4jOtGSRd¬AD÷1512309600¬ADE÷1512309600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Brislington W¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brislington W¬JA÷MJzeaU3m¬WU÷brislington¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬WN÷SWI¬AF÷Swindon W¬JB÷jguablJg¬WV÷swindon¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬AN÷n¬~AA÷2opbiqkd¬AD÷1512309600¬ADE÷1512309600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlton W¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlton W¬JA÷xnaO4jtQ¬WU÷charlton¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷QPR¬AF÷QPR W¬JB÷rTyi0Als¬WV÷qpr¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷8rLcCpRL¬AD÷1512309600¬ADE÷1512309600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coventry W¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COV¬AE÷Coventry W¬JA÷MXFTDTIt¬WU÷coventry¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬WN÷WES¬AF÷West Ham W¬JB÷GfFXCmYn¬WV÷west-ham¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷UJWjg5Kq¬AD÷1512309600¬ADE÷1512309600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milton Keynes Dons W¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milton Keynes Dons W¬JA÷jwiyq9J6¬WU÷milton-keynes-dons¬AG÷0¬WN÷CAR¬AF÷Cardiff W¬JB÷Wl8YsTYC¬WV÷cardiff¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷23aa3kri¬AD÷1512309600¬ADE÷1512309600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nottingham W¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Nottingham W¬JA÷x8CDj0LF¬WU÷nottingham¬AG÷0¬WN÷EDU¬AF÷Newcastle Utd W¬JB÷U3zsZXkr¬WV÷newcastle-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷hhWto8SM¬AD÷1512309600¬ADE÷1512309600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sporting Khalsa W¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sporting Khalsa W¬JA÷dzxux16M¬WU÷sporting-khalsa¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬WN÷TNS¬AF÷TNS W¬JB÷jcyqyLLS¬WV÷tns¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬AN÷n¬~AA÷tfb329cc¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bradford City W¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Bradford City W¬JA÷8fZpYi5l¬WU÷bradford-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷LON¬AF÷Long Eaton W¬JB÷QVTkXBKf¬WV÷long-eaton¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷nZJ1B4tS¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Chichester City W¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chichester City W¬JA÷UcJyC7mg¬WU÷chichester¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷2¬WN÷BAS¬AF÷Basildon W¬JB÷CM8tBR2a¬WV÷basildon¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬AN÷n¬~AA÷SApPcoCS¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chorley W¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chorley W¬JA÷IPhTpVlf¬WU÷chorley¬AG÷0¬WN÷LEI¬AF÷Leicester W¬JB÷CnhXqk40¬WV÷leicester¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷WrVppSsT¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Derby W¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DER¬AE÷Derby W¬JA÷SISAWvUq¬WU÷derby¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬WN÷HUL¬AF÷Hull City W¬JB÷AsIFVbqj¬WV÷hull-city¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬AN÷n¬~AA÷xMiC0mS9¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fylde W¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FYL¬AE÷Fylde W¬JA÷AJV1U94D¬WU÷fylde¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷GUI¬AF÷Guiseley Vixens W¬JB÷CO9pggsE¬WV÷guiseley-vixens¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷pIsgxjTd¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Gillingham W¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIL¬AE÷Gillingham W¬JA÷xlf3QbqO¬WU÷gillingham¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth W¬JB÷jib7PIbU¬WV÷plymouth¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬AN÷n¬~AA÷xQ7Dunjp¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huddersfield W¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUD¬AE÷Huddersfield W¬JA÷lYGJUIbd¬WU÷huddersfield¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬WN÷WBA¬AF÷West Brom W¬JB÷2kK0g2yc¬WV÷west-brom¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷2HrILB8U¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Keynsham Town W¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷Southampton FC W¬JB÷zXi7sMaT¬WV÷southampton-fc¬AH÷1¬WM÷RAM¬AE÷Keynsham Town W¬JA÷dtg3r2pN¬WU÷keynsham-town¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬AN÷n¬~AA÷OfofhPZk¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lewes W¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEW¬AE÷Lewes W¬JA÷Au7xsmlJ¬WU÷lewes¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬WN÷ENF¬AF÷Enfield Town W¬JB÷OreK5WQJ¬WV÷enfield-town¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷j7QhDQBF¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Luton W¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUT¬AE÷Luton W¬JA÷r7pJgQXO¬WU÷luton¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬WN÷HAR¬AF÷Harlow W¬JB÷KOT1I9AP¬WV÷harlow¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬AN÷n¬~AA÷OIRxnlDG¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Middlesbrough W¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Middlesbrough W¬JA÷08rWwNyA¬WU÷middlesbrough¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬WN÷FAR¬AF÷Farsley W¬JB÷IqwywsiG¬WV÷farsley¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷l0BHv65j¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nettleham W¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NET¬AE÷Nettleham W¬JA÷ttJ4hMj3¬WU÷nettleham¬AG÷1¬WN÷LIV¬AF÷Liverpool Feds W¬JB÷O489it69¬WV÷liverpool-feds¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷CGRlE6d9¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New London Lionesses W¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDU¬AE÷New London Lionesses W¬JA÷AgnBen3C¬WU÷new-london-lionesses¬AG÷0¬WN÷CRY¬AF÷Crystal Palace W¬JB÷4GoFf6II¬WV÷crystal-palace¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷4E6T6Olq¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Stevenage W¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Stevenage W¬JA÷jD7pAoI5¬WU÷stevenage¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬WN÷IPS¬AF÷Ipswich W¬JB÷bw7l95XB¬WV÷ipswich¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬AN÷n¬~AA÷WriGa7sG¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Stoke City LFC W¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stoke City LFC W¬JA÷jF8lhDdK¬WU÷stoke-city-lfc¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BUR¬AF÷Burnley W¬JB÷KlDhiXBQ¬WV÷burnley¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1516496345
60
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ENGLAND: Piala FA Wanita¬ZEE÷QmryvWCK¬ZB÷198¬ZY÷England¬ZC÷llNlftmc¬ZD÷s¬ZE÷UVrKjZ8C¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QmryvWCK¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/england/piala-fa-wanita/¬ZX÷00England 007ngland0310000000169000Piala FA Wan015Wanita000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷England¬~AA÷IZsmHpXG¬AD÷1517745600¬ADE÷1517745600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷TNS W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TNS¬AE÷TNS W¬JA÷lfrPPKlT¬WU÷tns¬WN÷CHI¬AF÷Chichester City W¬JB÷fyLiLvcp¬WV÷chichester¬AN÷n¬~AA÷A3iSL8Io¬AD÷1517752800¬ADE÷1517752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aston Villa W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AST¬AE÷Aston Villa W¬JA÷2JLmQTrC¬WU÷aston-villa¬WN÷MID¬AF÷Middlesbrough W¬JB÷dtLiPmbI¬WV÷middlesbrough¬AN÷n¬~AA÷OlQ8Yo2i¬AD÷1517752800¬ADE÷1517752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blackburn W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blackburn W¬JA÷nVqVYcRq¬WU÷blackburn¬WN÷CHA¬AF÷Charlton W¬JB÷t6bYXHtj¬WV÷charlton¬AN÷n¬~AA÷AoxR92Pj¬AD÷1517752800¬ADE÷1517752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brighton W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brighton W¬JA÷2c8bvK3M¬WU÷brighton¬WN÷MAC¬AF÷Manchester City W¬JB÷pMc3wvJS¬WV÷manchester-city¬AN÷n¬~AA÷vqqqIQHA¬AD÷1517752800¬ADE÷1517752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cardiff W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff W¬JA÷tUvHRtKG¬WU÷cardiff¬WN÷OXF¬AF÷Oxford Utd W¬JB÷A3qLQ0ZM¬WV÷oxford-utd¬AN÷n¬~AA÷Yo8qcPuo¬AD÷1517752800¬ADE÷1517752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Durham W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield FC W¬JB÷lGHqR9T5¬WV÷sheffield-fc¬WM÷DUR¬AE÷Durham W¬JA÷6iSvSkEa¬WU÷durham¬AN÷n¬~AA÷b7ILVqnA¬AD÷1517752800¬ADE÷1517752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everton W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everton W¬JA÷8IwXhJIF¬WU÷everton¬WN÷BRI¬AF÷Bristol City W¬JB÷QgYyhwYL¬WV÷bristol-city¬AN÷n¬~AA÷lfjWKSXi¬AD÷1517752800¬ADE÷1517752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Keynsham Town W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Keynsham Town W¬JA÷Y5rL7LSp¬WU÷keynsham-town¬WN÷LEW¬AF÷Lewes W¬JB÷YcldW45o¬WV÷lewes¬AN÷n¬~AA÷dKgvJ624¬AD÷1517752800¬ADE÷1517752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Liverpool W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIV¬AE÷Liverpool W¬JA÷KEj8T2k4¬WU÷liverpool¬WN÷WAT¬AF÷Watford W¬JB÷2wtDSM4A¬WV÷watford¬AN÷n¬~AA÷KGJHWPW3¬AD÷1517752800¬ADE÷1517752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London Bees W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LBE¬AE÷London Bees W¬JA÷z5uPful3¬WU÷london-bees¬WN÷CHE¬AF÷Chelsea W¬JB÷URvTga39¬WV÷chelsea¬AN÷n¬~AA÷drYMArAp¬AD÷1517752800¬ADE÷1517752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Plymouth W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLY¬AE÷Plymouth W¬JA÷fX4jttZ9¬WU÷plymouth¬WN÷LEI¬AF÷Leicester W¬JB÷lf4fu0lG¬WV÷leicester¬AN÷n¬~AA÷j1efFO1T¬AD÷1517752800¬ADE÷1517752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading W¬JA÷b5Bsr24c¬WU÷reading¬WN÷BIR¬AF÷Birmingham W¬JB÷Gt6nsMJ3¬WV÷birmingham¬AN÷n¬~AA÷MLmAgG95¬AD÷1517752800¬ADE÷1517752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sunderland W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUN¬AE÷Sunderland W¬JA÷zNEs1zAe¬WU÷sunderland¬WN÷BRI¬AF÷Brighouse Town W¬JB÷UqEo0fP1¬WV÷brighouse-town¬AN÷n¬~AA÷rHkzKnmb¬AD÷1517752800¬ADE÷1517752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tottenham W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DON¬AF÷Doncaster W¬JB÷6Bn4Urzb¬WV÷doncaster¬WM÷TOT¬AE÷Tottenham W¬JA÷Clm0VOKi¬WU÷tottenham¬AN÷n¬~AA÷2uPCX5Hc¬AD÷1517752800¬ADE÷1517752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yeovil W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEO¬AE÷Yeovil W¬JA÷KdcxXydd¬WU÷yeovil¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal W¬JB÷M1yLeLYd¬WV÷arsenal¬AN÷n¬~AA÷CAdjG4nN¬AD÷1517756400¬ADE÷1517756400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Millwall W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Millwall W¬JA÷6BOeKbCj¬WU÷millwall¬WN÷COV¬AF÷Coventry W¬JB÷KECwqrki¬WV÷coventry¬AN÷n¬~
1
1516496345
16

England

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain