Bola Sepak, England: skor secara langsung, jadual, kedudukan Piala FA Wanita 2018/2019

Bola Sepak » England » Piala FA Wanita » 2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷ENGLAND: Piala FA Wanita¬ZEE÷QmryvWCK¬ZB÷198¬ZY÷England¬ZC÷vZi5ULV0¬ZD÷p¬ZE÷tjpnpSxo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QmryvWCK¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/england/piala-fa-wanita/¬ZX÷00England 007ngland0320000000186000Piala FA Wan015Wanita000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷England¬~AA÷GKvZMtyL¬AD÷1550415600¬ADE÷1550415600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Aston Villa W¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AST¬AE÷Aston Villa W¬JA÷Qs4NYHPf¬WU÷aston-villa¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Utd W¬JB÷vo8RXyu1¬WV÷sheffield-utd¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷hKGjodIn¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bristol City W¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol City W¬JA÷bZ8LrvyT¬WU÷bristol-city¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DUR¬AF÷Durham W¬JB÷0remvbqp¬WV÷durham¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷txDX3t3o¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chelsea W¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chelsea W¬JA÷ze4eixO8¬WU÷chelsea¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal W¬JB÷UH3ajdwF¬WV÷arsenal¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷YekUNMLE¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liverpool W¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIV¬AE÷Liverpool W¬JA÷hU5Fzver¬WU÷liverpool¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MIL¬AF÷Millwall W¬JB÷WK4JZcAl¬WV÷millwall¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷KSBy30Ii¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester United W¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MNU¬AE÷Manchester United W¬JA÷rL73kGhL¬WU÷manchester-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷LBE¬AF÷London Bees W¬JB÷Qqc8lz8R¬WV÷london-bees¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷fPIBz05K¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading W¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading W¬JA÷fNwu0fOg¬WU÷reading¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BIR¬AF÷Birmingham W¬JB÷8QsqaEw0¬WV÷birmingham¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷2i1t2KXc¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tottenham W¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MCI¬AF÷Manchester City W¬JB÷MTcwqEVl¬WV÷manchester-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷TOT¬AE÷Tottenham W¬JA÷ShqzpfGr¬WU÷tottenham¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷ETuPCdDD¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Ham W¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Ham W¬JA÷OY307xWJ¬WU÷west-ham¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬BA÷4¬BC÷4¬WN÷HUD¬AF÷Huddersfield W¬JB÷2P246doQ¬WV÷huddersfield¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷2yJITSTF¬AD÷1549810800¬ADE÷1549810800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yeovil W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEO¬AE÷Yeovil W¬JA÷IDO75M4O¬WU÷yeovil¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BIR¬AF÷Birmingham W¬JB÷d4NB4tKU¬WV÷birmingham¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷xxCR8Rij¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Charlton W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HUD¬AF÷Huddersfield W¬JB÷OxpVi3zP¬WV÷huddersfield¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷0¬BD÷3¬WM÷CHA¬AE÷Charlton W¬JA÷pnoRhqLI¬WU÷charlton¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷dCcesnbF¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liverpool W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MKD¬AF÷Milton Keynes Dons W¬JB÷AVZrauak¬WV÷milton-keynes-dons¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷LIV¬AE÷Liverpool W¬JA÷Wvyu0Lqq¬WU÷liverpool¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬~AA÷fDMM97xp¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Loughborough Foxes W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Loughborough Foxes W¬JA÷lKiIf5j6¬WU÷loughborough-foxes¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Utd W¬JB÷SAjMgP5C¬WV÷sheffield-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷GragNQ6q¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Millwall W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Millwall W¬JA÷jNfP5jG4¬WU÷millwall¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LEW¬AF÷Lewes W¬JB÷UDgT4AVA¬WV÷lewes¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2kbirSr9¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading W¬JA÷xvJ6ITaA¬WU÷reading¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷13¬BA÷4¬BC÷9¬WN÷RAM¬AF÷Keynsham Town W¬JB÷jsNAHmFG¬WV÷keynsham-town¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rZ2HVla3¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stoke City LFC W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stoke City LFC W¬JA÷lYWj945a¬WU÷stoke-city-lfc¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AST¬AF÷Aston Villa W¬JB÷SOVf8OK5¬WV÷aston-villa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷fZccMpMk¬AD÷1549800000¬ADE÷1549800000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Durham W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUR¬AE÷Durham W¬JA÷bmbX3UpH¬WU÷durham¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷CAR¬AF÷Cardiff W¬JB÷xvcy3l0N¬WV÷cardiff¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷2a15KOj2¬AD÷1549206000¬ADE÷1549206000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crawley Wasps W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRA¬AE÷Crawley Wasps W¬JA÷8bRkMB0o¬WU÷crawley-wasps¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal W¬JB÷nkQgLVFi¬WV÷arsenal¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷O821L4yd¬AD÷1549206000¬ADE÷1549206000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Everton W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everton W¬JA÷K2nt28FT¬WU÷everton¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHE¬AF÷Chelsea W¬JB÷few8cSNp¬WV÷chelsea¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷dbIMSnqM¬AD÷1549202400¬ADE÷1549202400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AFC Wimbledon W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIM¬AE÷AFC Wimbledon W¬JA÷Ms389YGu¬WU÷afc-wimbledon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BRI¬AF÷Bristol City W¬JB÷0Y1C8hWo¬WV÷bristol-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬~AA÷A1MQR6bS¬AD÷1549202400¬ADE÷1549202400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crystal Palace W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRY¬AE÷Crystal Palace W¬JA÷fe1G7Coh¬WU÷crystal-palace¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TOT¬AF÷Tottenham W¬JB÷8b5K6W0b¬WV÷tottenham¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷44ulq8T2¬AD÷1549202400¬ADE÷1549202400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester W¬JA÷4QKbKkVc¬WU÷leicester¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LBE¬AF÷London Bees W¬JB÷rHJ2J9p4¬WV÷london-bees¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷4r4DWUqc¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Ham W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Ham W¬JA÷t8TrBQzm¬WU÷west-ham¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BLA¬AF÷Blackburn W¬JB÷KbSnApjg¬WV÷blackburn¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷juGV7o7d¬AD÷1549197000¬ADE÷1549197000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brighton W¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brighton W¬JA÷xtYCGnDP¬WU÷brighton¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MNU¬AF÷Manchester United W¬JB÷bqvvC6Lt¬WV÷manchester-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~
1
1550852362
69
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ENGLAND: Piala FA Wanita¬ZEE÷QmryvWCK¬ZB÷198¬ZY÷England¬ZC÷vZi5ULV0¬ZD÷p¬ZE÷tjpnpSxo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QmryvWCK¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/england/piala-fa-wanita/¬ZX÷00England 007ngland0320000000186000Piala FA Wan015Wanita000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷England¬~AA÷fLEd3CRi¬AD÷1552831200¬ADE÷1552831200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aston Villa W¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AST¬AE÷Aston Villa W¬JA÷K89Nwm33¬WU÷aston-villa¬WN÷WES¬AF÷West Ham W¬JB÷EV8Rx7I9¬WV÷west-ham¬~AA÷OfJ02Wtb¬AD÷1552831200¬ADE÷1552831200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Durham W¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHE¬AF÷Chelsea W¬JB÷Ac2zyomM¬WV÷chelsea¬WM÷DUR¬AE÷Durham W¬JA÷SYCVyRXF¬WU÷durham¬~AA÷2oI41jd4¬AD÷1552831200¬ADE÷1552831200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester City W¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MCI¬AE÷Manchester City W¬JA÷ll1vz52S¬WU÷manchester-city¬WN÷LIV¬AF÷Liverpool W¬JB÷ttg6VOAq¬WV÷liverpool¬~AA÷GUFh4hCo¬AD÷1552831200¬ADE÷1552831200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading W¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading W¬JA÷tQ4rGqBd¬WU÷reading¬WN÷MNU¬AF÷Manchester United W¬JB÷tIAJvTmc¬WV÷manchester-united¬~
1
1550852362
4

England

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain