Fotbal, Bulgaria: scoruri live Cupa 2018/2019, program meciuri, clasamente

Fotbal » Bulgaria » Cupa » 2018/2019

results
1
1537427921
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BULGARIA: Cupa¬ZEE÷xWXDs8Sn¬ZB÷41¬ZY÷Bulgaria¬ZC÷6kLP0cym¬ZD÷p¬ZE÷ChXOH84D¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷41_xWXDs8Sn¬ZJ÷2¬ZL÷/ro/fotbal/bulgaria/cupa/¬ZX÷00Bulgaria 008lgaria0070000000179000Cupa 004......000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Bulgaria¬~AA÷S03gdJDd¬AD÷1537880400¬ADE÷1537880400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletik Kuklen¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletik Kuklen¬JA÷dMzQ6VBE¬WU÷atletik-kuklen¬WN÷LEV¬AF÷Levski¬JB÷voQU5kRK¬WV÷levski¬~AA÷hv1kMFhS¬AD÷1537880400¬ADE÷1537880400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Botev Galabovo¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Botev Galabovo¬JA÷SOii13gM¬WU÷botev-galabovo¬WN÷STO¬AF÷Bistritsa¬JB÷dbde0N8S¬WV÷bistritsa¬~AA÷6osQFDVe¬AD÷1537880400¬ADE÷1537880400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dobrudzha¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOB¬AE÷Dobrudzha¬JA÷p0OHHOw3¬WU÷dobrudzha¬WN÷SOF¬AF÷Lok. Sofia¬JB÷2yJMGrg9¬WV÷lok-sofia¬~AA÷0tpVwybe¬AD÷1537880400¬ADE÷1537880400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hebar¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEB¬AE÷Hebar¬JA÷GW8AO1ZF¬WU÷hebar¬WN÷BER¬AF÷Beroe¬JB÷Ag8ENLlM¬WV÷beroe¬~AA÷63h0HQ60¬AD÷1537880400¬ADE÷1537880400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kariana Erden¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Kariana Erden¬JA÷KfznLcpe¬WU÷kariana-erden¬WN÷SEP¬AF÷Septemvri Sofia¬JB÷2JPjKHa1¬WV÷septemvri-sofia¬~AA÷K6d4GpM6¬AD÷1537880400¬ADE÷1537880400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pomorie¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POM¬AE÷Pomorie¬JA÷tAOfJyF7¬WU÷pomorie¬WN÷PLO¬AF÷Lok. Plovdiv¬JB÷UPHxrLi8¬WV÷lok-plovdiv¬~AA÷vkxKyehF¬AD÷1537880400¬ADE÷1537880400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Strumska Slava¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Strumska Slava¬JA÷6iAC6bV1¬WU÷strumska-slava¬WN÷SOF¬AF÷Tsarsko Selo¬JB÷8dleVs82¬WV÷tsarsko-selo¬~AA÷dQnFxyw9¬AD÷1537884000¬ADE÷1537884000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Litex Lovech¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIT¬AE÷Litex Lovech¬JA÷YPd58K0k¬WU÷litex-lovech¬WN÷ETA¬AF÷Etar¬JB÷S0B87vGe¬WV÷etar¬~AA÷buUBwHN2¬AD÷1537891200¬ADE÷1537891200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montana¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montana¬JA÷lhLYDtwS¬WU÷montana¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Sofia¬JB÷fZc190oq¬WV÷cska-sofia¬~AA÷pl4iJnxl¬AD÷1537966800¬ADE÷1537966800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arda¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Arda¬JA÷fDj7SuhL¬WU÷arda¬WN÷CHE¬AF÷Cherno More¬JB÷CloCRa7R¬WV÷cherno-more¬~AA÷AJmHHZ0q¬AD÷1537966800¬ADE÷1537966800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nesebar¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LUD¬AF÷Ludogorets¬JB÷tWXRf1Wk¬WV÷ludogorets¬WM÷NES¬AE÷Nesebar¬JA÷b7rNesHq¬WU÷nesebar¬~AA÷lAnLGgGk¬AD÷1537970400¬ADE÷1537970400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lok. Gorna¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Lok. Gorna¬JA÷h6yWgLod¬WU÷gorna¬WN÷DUN¬AF÷Dunav Ruse¬JB÷69PDI4Od¬WV÷dunav-ruse¬~AA÷Ov3eI6if¬AD÷1537974000¬ADE÷1537974000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chernomorets Balchik¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chernomorets Balchik¬JA÷EcXwNJFr¬WU÷chernomorets-balchik¬WN÷VRA¬AF÷Botev Vratsa¬JB÷8KWsMwVl¬WV÷botev-vratsa¬~AA÷GEamKSMs¬AD÷1537977600¬ADE÷1537977600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSKA 1948 Sofia¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSK¬AE÷CSKA 1948 Sofia¬JA÷MahaU1N8¬WU÷cska-1948-sofia¬WN÷BOT¬AF÷Botev Plovdiv¬JB÷GMi3TLxF¬WV÷botev¬~AA÷pxtUEXp2¬AD÷1538064000¬ADE÷1538064000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pirin Blagoevgrad¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SLA¬AF÷Slavia Sofia¬JB÷zkHUEMNL¬WV÷slavia-sofia¬WM÷PIR¬AE÷Pirin Blagoevgrad¬JA÷tSHQF28F¬WU÷pirin-blagoevgrad¬~AA÷lA4kcabj¬AD÷1538064000¬ADE÷1538064000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spartak¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spartak¬JA÷UFrvqSJ7¬WU÷spartak¬WN÷VER¬AF÷Vereya¬JB÷IVyM7Bd8¬WV÷vereya¬~
1
1537427921
16

Bulgaria

America Centrala si De Nord

America de Sud

Europa

Asia

Australia & Oceania

Africa

Alte competitii