Fotbal, Polonia: scoruri live III Liga - Group IV 2018/2019, program meciuri, clasamente

Fotbal » Polonia » III Liga - Group IV » 2018/2019

III Liga - Group IV
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷POLONIA: III Liga - Group IV¬ZEE÷nkL9fT52¬ZB÷154¬ZY÷Polonia¬ZC÷UeAFlGmA¬ZD÷s¬ZE÷d6rN2o2L¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_nkL9fT52¬ZJ÷2¬ZL÷/ro/fotbal/polonia/iii-liga-group-iv/¬ZX÷00Polonia 007olonia0060000000186000III Liga - G019oup IV000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Polonia¬~AA÷4YIrQhkT¬AD÷1541937600¬ADE÷1541937600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sandomierz¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sandomierz¬JA÷vPlcugwb¬WU÷sandomierz¬AG÷0¬WN÷BIA¬AF÷Biala Podlaska¬JB÷IFm1vDh4¬WV÷biala-podlaska¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷zF22tEZ9¬AD÷1541873880¬ADE÷1541873880¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lublin¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUB¬AE÷Lublin¬JA÷MPilwODR¬WU÷lublin¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷WOL¬AF÷Wolka Pelkinska¬JB÷OYwGYsMr¬WV÷wolka-pelkinska¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷AFeBLCcp¬AD÷1541858400¬ADE÷1541858400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisla Pulawy¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PUL¬AE÷Wisla Pulawy¬JA÷Cj24wX7A¬WU÷wisla-pulawy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SPA¬AF÷Spartakus Daleszyce¬JB÷js18xiNG¬WV÷spartakus-daleszyce¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GCn1rz5c¬AD÷1541854800¬ADE÷1541854800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sokol Sieniawa¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOK¬AE÷Sokol Sieniawa¬JA÷fD0Xt6E2¬WU÷sokol-sieniawa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ORL¬AF÷Orleta Radzyn¬JB÷Y3aytQT8¬WV÷orleta-radzyn¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷ru6Avh4M¬AD÷1541853000¬ADE÷1541853000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷S. Rzeszow¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RZE¬AE÷S. Rzeszow¬JA÷ENWSVu61¬WU÷s-rzeszow¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷CHE¬AF÷Chelmianka Chelm¬JB÷SQzXUaL7¬WV÷chelmianka-chelm¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OIaFKWCj¬AD÷1541851200¬ADE÷1541851200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Czarni Polaniec¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CZA¬AE÷Czarni Polaniec¬JA÷WvFxLOiq¬WU÷czarni-polaniec¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SOS¬AF÷Sola Oswiecim¬JB÷prJtKr7k¬WV÷sola-oswiecim¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷xMmcqGki¬AD÷1541851200¬ADE÷1541851200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hutnik Krakow¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUT¬AE÷Hutnik Krakow¬JA÷v5IpJ2Me¬WU÷hutnik-krakow¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AVI¬AF÷Avia Swidnik¬JB÷IeHlIMy2¬WV÷avia-swidnik¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Uy26uYlG¬AD÷1541851200¬ADE÷1541851200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ostrowiec¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NKP¬AF÷NKP Podhale Nowy Targ¬JB÷WbsOWLje¬WV÷nkp-podhale-nowy-targ¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷OST¬AE÷Ostrowiec¬JA÷h8rKX1yk¬WU÷ostrowiec¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷dO3bsfK3¬AD÷1541851200¬ADE÷1541851200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stal Krasnik¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stal Krasnik¬JA÷SQbuupqF¬WU÷stal-krasnik¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PLO¬AF÷Wislanie Jaskowice¬JB÷v12qv4bL¬WV÷wislanie-jaskowice¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷IHGWSf5A¬AD÷1541250000¬ADE÷1541250000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Avia Swidnik¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVI¬AE÷Avia Swidnik¬JA÷WIRVOXhH¬WU÷avia-swidnik¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CZA¬AF÷Czarni Polaniec¬JB÷A9QZNi8N¬WV÷czarni-polaniec¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷EmtX7gTp¬AD÷1541250000¬ADE÷1541250000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chelmianka Chelm¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chelmianka Chelm¬JA÷p23lCf9B¬WU÷chelmianka-chelm¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷OST¬AF÷Ostrowiec¬JB÷Oh2hBEOH¬WV÷ostrowiec¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷d8FzSEKG¬AD÷1541250000¬ADE÷1541250000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sola Oswiecim¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOS¬AE÷Sola Oswiecim¬JA÷SpLvNBNT¬WU÷sola-oswiecim¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PUL¬AF÷Wisla Pulawy¬JB÷Ug76IVVp¬WV÷wisla-pulawy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷QsKvRYZM¬AD÷1541250000¬ADE÷1541250000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spartakus Daleszyce¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spartakus Daleszyce¬JA÷rcelsF8o¬WU÷spartakus-daleszyce¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BIA¬AF÷Biala Podlaska¬JB÷d0ahtZNi¬WV÷biala-podlaska¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷Cvf5CZKT¬AD÷1541250000¬ADE÷1541250000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷S. Rzeszow¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷Sandomierz¬JB÷4jniDzf5¬WV÷sandomierz¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷RZE¬AE÷S. Rzeszow¬JA÷QammEGva¬WU÷s-rzeszow¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~AA÷OINNUGzb¬AD÷1541250000¬ADE÷1541250000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wislanie Jaskowice¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLO¬AE÷Wislanie Jaskowice¬JA÷46zFSFgh¬WU÷wislanie-jaskowice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SOK¬AF÷Sokol Sieniawa¬JB÷rcZIRZ8b¬WV÷sokol-sieniawa¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷j5PFWx6o¬AD÷1541246400¬ADE÷1541246400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NKP Podhale Nowy Targ¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKP¬AE÷NKP Podhale Nowy Targ¬JA÷IF1dAYwO¬WU÷nkp-podhale-nowy-targ¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LUB¬AF÷Lublin¬JB÷WI509hgU¬WV÷lublin¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷UeOJVdLi¬AD÷1541246400¬ADE÷1541246400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wolka Pelkinska¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STA¬AF÷Stal Krasnik¬JB÷zXVATevn¬WV÷stal-krasnik¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷WOL¬AE÷Wolka Pelkinska¬JA÷dtX6UyPu¬WU÷wolka-pelkinska¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷zgRRTzj4¬AD÷1541239200¬ADE÷1541239200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orleta Radzyn¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orleta Radzyn¬JA÷QLONQgO4¬WU÷orleta-radzyn¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HUT¬AF÷Hutnik Krakow¬JB÷xdSRPDwB¬WV÷hutnik-krakow¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷ra2lGHL4¬AD÷1540728000¬ADE÷1540728000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sokol Sieniawa¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOK¬AE÷Sokol Sieniawa¬JA÷Qo8EaHP5¬WU÷sokol-sieniawa¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WOL¬AF÷Wolka Pelkinska¬JB÷OWQHbyuC¬WV÷wolka-pelkinska¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷IHf1DF5N¬AD÷1540661340¬ADE÷1540661340¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ostrowiec¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OST¬AE÷Ostrowiec¬JA÷IZquGxAn¬WU÷ostrowiec¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RZE¬AF÷S. Rzeszow¬JB÷WxlqFdPh¬WV÷s-rzeszow¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷4EjcEejH¬AD÷1540648800¬ADE÷1540648800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lublin¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUB¬AE÷Lublin¬JA÷Y188LbnP¬WU÷lublin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHE¬AF÷Chelmianka Chelm¬JB÷zBfzHIft¬WV÷chelmianka-chelm¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷S8axJJyn¬AD÷1540645200¬ADE÷1540645200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisla Pulawy¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PUL¬AE÷Wisla Pulawy¬JA÷QNPR8L2J¬WU÷wisla-pulawy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷AVI¬AF÷Avia Swidnik¬JB÷vRTV7uIP¬WV÷avia-swidnik¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lOmoHc6b¬AD÷1540641600¬ADE÷1540641600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hutnik Krakow¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUT¬AE÷Hutnik Krakow¬JA÷hY961weg¬WU÷hutnik-krakow¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷5¬BC÷3¬WN÷PLO¬AF÷Wislanie Jaskowice¬JB÷WO8A0cAa¬WV÷wislanie-jaskowice¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷2TrRB2UI¬AD÷1540641600¬ADE÷1540641600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sandomierz¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sandomierz¬JA÷dr2Z2VE0¬WU÷sandomierz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SPA¬AF÷Spartakus Daleszyce¬JB÷zZ0w2kU6¬WV÷spartakus-daleszyce¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷AXlsIwih¬AD÷1540638000¬ADE÷1540638000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Czarni Polaniec¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CZA¬AE÷Czarni Polaniec¬JA÷d6Gc3aQt¬WU÷czarni-polaniec¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷ORL¬AF÷Orleta Radzyn¬JB÷zcF12Jum¬WV÷orleta-radzyn¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬~AA÷E5eYJaMu¬AD÷1540634400¬ADE÷1540634400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Biala Podlaska¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIA¬AE÷Biala Podlaska¬JA÷ra0s19qD¬WU÷biala-podlaska¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SOS¬AF÷Sola Oswiecim¬JB÷Mkao0TbJ¬WV÷sola-oswiecim¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷Mk1hFyyB¬AD÷1540634400¬ADE÷1540634400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stal Krasnik¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stal Krasnik¬JA÷6eGMcefI¬WU÷stal-krasnik¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NKP¬AF÷NKP Podhale Nowy Targ¬JB÷pnFQdF9O¬WV÷nkp-podhale-nowy-targ¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~
1
1542429077
144
fixtures
SA÷1¬~ZA÷POLONIA: III Liga - Group IV¬ZEE÷nkL9fT52¬ZB÷154¬ZY÷Polonia¬ZC÷UeAFlGmA¬ZD÷s¬ZE÷d6rN2o2L¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_nkL9fT52¬ZJ÷2¬ZL÷/ro/fotbal/polonia/iii-liga-group-iv/¬ZX÷00Polonia 007olonia0060000000186000III Liga - G019oup IV000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Polonia¬~AA÷zTsyeDl3¬AD÷1542456000¬ADE÷1542456000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avia Swidnik¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVI¬AE÷Avia Swidnik¬JA÷tj0k6MsE¬WU÷avia-swidnik¬WN÷SOK¬AF÷Sokol Sieniawa¬JB÷vyJh5tcK¬WV÷sokol-sieniawa¬~AA÷QHzlhBYL¬AD÷1542456000¬ADE÷1542456000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Biala Podlaska¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIA¬AE÷Biala Podlaska¬JA÷QecycI40¬WU÷biala-podlaska¬WN÷PUL¬AF÷Wisla Pulawy¬JB÷va1udxK6¬WV÷wisla-pulawy¬~AA÷SCssZVRq¬AD÷1542456000¬ADE÷1542456000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NKP Podhale Nowy Targ¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKP¬AE÷NKP Podhale Nowy Targ¬JA÷0WvGiNSK¬WU÷nkp-podhale-nowy-targ¬WN÷RZE¬AF÷S. Rzeszow¬JB÷vNwKjsrR¬WV÷s-rzeszow¬~AA÷xrPXegZd¬AD÷1542456000¬ADE÷1542456000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orleta Radzyn¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orleta Radzyn¬JA÷0fN2rJk7¬WU÷orleta-radzyn¬WN÷STA¬AF÷Stal Krasnik¬JB÷voM6sw5D¬WV÷stal-krasnik¬~AA÷zwokX9dd¬AD÷1542456000¬ADE÷1542456000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wislanie Jaskowice¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLO¬AE÷Wislanie Jaskowice¬JA÷hUJfpuLf¬WU÷wislanie-jaskowice¬WN÷LUB¬AF÷Lublin¬JB÷WKIbqaz1¬WV÷lublin¬~AA÷dnnoYksj¬AD÷1542456000¬ADE÷1542456000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wolka Pelkinska¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOL¬AE÷Wolka Pelkinska¬JA÷d2Qon1jr¬WU÷wolka-pelkinska¬WN÷OST¬AF÷Ostrowiec¬JB÷A5UkoL5l¬WV÷ostrowiec¬~AA÷Q3eFwCJS¬AD÷1542457800¬ADE÷1542457800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chelmianka Chelm¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chelmianka Chelm¬JA÷tUOEgqb8¬WU÷chelmianka-chelm¬WN÷SAN¬AF÷Sandomierz¬JB÷KKNIh3DE¬WV÷sandomierz¬~AA÷UksufX39¬AD÷1542459600¬ADE÷1542459600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sola Oswiecim¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOS¬AE÷Sola Oswiecim¬JA÷YcId40CQ¬WU÷sola-oswiecim¬WN÷HUT¬AF÷Hutnik Krakow¬JB÷z74OaKKs¬WV÷hutnik-krakow¬~AA÷8ttqgiJF¬AD÷1542546000¬ADE÷1542546000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spartakus Daleszyce¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spartakus Daleszyce¬JA÷hraTbvzl¬WU÷spartakus-daleszyce¬WN÷CZA¬AF÷Czarni Polaniec¬JB÷WYcXcbkf¬WV÷czarni-polaniec¬~~
1
1542429077
9

Polonia

America Centrala si De Nord

America de Sud

Europa

Asia

Australia & Oceania

Africa

Alte competitii