Fotbal, Tunisia: scoruri live Cupa 2018/2019, program meciuri, clasamente

Fotbal » Tunisia » Cupa » 2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷TUNISIA: Cupa¬ZEE÷dIBUOYl6¬ZB÷190¬ZY÷Tunisia¬ZC÷n5lsEcQF¬ZD÷s¬ZE÷M7f18t0A¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷190_dIBUOYl6¬ZJ÷2¬ZL÷/ro/fotbal/tunisia/cupa/¬ZX÷00Tunisia 007unisia0020000000186000Cupa 004......000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Tunisia¬~AA÷OKdlceSf¬AD÷1540989000¬ADE÷1540989000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ahly Sfaxien¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AHL¬AE÷Ahly Sfaxien¬JA÷2eookcAG¬WU÷ahly-sfaxien¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷AS¬AF÷AS Tataouine¬JB÷tnpklHPM¬WV÷as-tataouine¬AH÷1¬~AA÷Aya0fgCD¬AD÷1540989000¬ADE÷1540989000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ajim Djerba¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AJI¬AE÷Ajim Djerba¬JA÷A1fAkRLd¬WU÷ajim-djerba¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬WN÷JEN¬AF÷Jendouba Sport¬JB÷lhgEloy3¬WV÷jendouba-sport¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬~AA÷bcyiHGJQ¬AD÷1540989000¬ADE÷1540989000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Borj Amri¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOR¬AE÷Borj Amri¬JA÷ptEbTz5f¬WU÷borj-amri¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ELA¬AF÷El Alia Sport¬JB÷OWC2SfK0¬WV÷el-alia-sport¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷xOO06a58¬AD÷1540989000¬ADE÷1540989000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bouchamma¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASD¬AF÷Djerba¬JB÷vgYfvtdb¬WV÷djerba¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬WM÷ECH¬AE÷Bouchamma¬JA÷IqXbw0B4¬WU÷bouchamma¬AG÷2¬~AA÷6q2qbyDl¬AD÷1540989000¬ADE÷1540989000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bousalem¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOU¬AE÷Bousalem¬JA÷fVswiJu4¬WU÷bousalem¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬WN÷BAA¬AF÷Baath Bir Mcherga¬JB÷8YosjweA¬WV÷baath-bir-mcherga¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬~AA÷06NICzSs¬AD÷1540989000¬ADE÷1540989000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carthage¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carthage¬JA÷jgqaREZ6¬WU÷carthage¬AG÷0¬WN÷GAF¬AF÷Gafsa¬JB÷Uqr3QYlD¬WV÷gafsa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬~AA÷Sh3uaHcr¬AD÷1540989000¬ADE÷1540989000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chebba¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chebba¬JA÷YFgUhuBi¬WU÷chebba¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷ARI¬AF÷Ariana¬JB÷C6hYiaQc¬WV÷ariana¬AH÷1¬~AA÷bwD94wzL¬AD÷1540989000¬ADE÷1540989000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Enfida Sports¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENF¬AE÷Enfida Sports¬JA÷8YPBzbeN¬WU÷enfida-sports¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬WN÷OUE¬AF÷Oued Ellil¬JB÷MyUFZHAT¬WV÷oued-ellil¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬~AA÷jXymId4K¬AD÷1540989000¬ADE÷1540989000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷ES El Aloui¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESE¬AE÷ES El Aloui¬JA÷xGAjVdzr¬WU÷es-el-aloui¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬WN÷ECH¬AF÷Metline¬JB÷jJEfUGkl¬WV÷metline¬AH÷1¬~AA÷rVCNBfsl¬AD÷1540989000¬ADE÷1540989000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Foussana¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REJ¬AF÷Rejiche¬JB÷djzklxsK¬WV÷rejiche¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬WM÷FOU¬AE÷Foussana¬JA÷rmWpkIRD¬WU÷foussana¬AG÷1¬~AA÷pQ1tPGp5¬AD÷1540989000¬ADE÷1540989000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ksour Essef¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KSO¬AE÷Ksour Essef¬JA÷j72BpMul¬WU÷ksour-essef¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MEN¬AF÷Menzel Bourguiba¬JB÷2s6Fqtef¬WV÷menzel-bourguiba¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷AHWErdD1¬AD÷1540989000¬ADE÷1540989000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marsa¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEK¬AF÷Meknassi¬JB÷ptx5HIlo¬WV÷meknassi¬AH÷0¬WM÷MAR¬AE÷Marsa¬JA÷rXkwMbtU¬WU÷marsa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬~AA÷GEN45JKE¬AD÷1540989000¬ADE÷1540989000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Moulares¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EMM¬AF÷EM Mahdia¬JB÷EBQ7yvtH¬WV÷em-mahdia¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬WM÷YOU¬AE÷Moulares¬JA÷zLR3xKQA¬WU÷moulares¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬~AA÷ADGD3ckR¬AD÷1540989000¬ADE÷1540989000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Msaken¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MSA¬AE÷Msaken¬JA÷SI6rVyJp¬WU÷msaken¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷KSI¬AF÷Ksibet Sousse¬JB÷695nUeYj¬WV÷ksibet-sousse¬AH÷0¬~AA÷l8VIsGS7¬AD÷1540989000¬ADE÷1540989000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olympique Beja¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLY¬AE÷Olympique Beja¬JA÷noGmt2Ro¬WU÷olympique-beja¬AG÷0¬WN÷SLI¬AF÷Slimane¬JB÷pWYjuMth¬WV÷slimane¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬~AA÷dYfdeZd7¬AD÷1540989000¬ADE÷1540989000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportive Kebili¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportive Kebili¬JA÷fgQPsF2j¬WU÷sportive-kebili¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷CSA¬AF÷CS Akouda¬JB÷6TTTtZHd¬WV÷cs-akouda¬AH÷0¬~AA÷CtwqJxkE¬AD÷1540989000¬ADE÷1540989000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zitouna Chommakh¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIT¬AE÷Zitouna Chommakh¬JA÷IRcIm5j9¬WU÷zitouna-chommakh¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷MEN¬AF÷Menzel Bouzelfa¬JB÷dIdMnP5F¬WV÷menzel-bouzelfa¬AH÷0¬~AA÷2BehdFs1¬AD÷1540902600¬ADE÷1540902600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Ben Arous¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SBA¬AE÷Sporting Ben Arous¬JA÷bNvfmyuT¬WU÷sporting-ben-arous¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DJE¬AF÷ES Djerba¬JB÷0WQLremp¬WV÷es-djerba¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷CbbsBQSt¬AD÷1539520200¬ADE÷1539520200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Djebiniana¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DJE¬AE÷Djebiniana¬JA÷Onk2Saw2¬WU÷djebiniana¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SBA¬AF÷Sporting Ben Arous¬JB÷QiTpiqG2¬WV÷sporting-ben-arous¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷W40E7iMl¬AD÷1539520200¬ADE÷1539520200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Djerba¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASD¬AE÷Djerba¬JA÷fgICHrPq¬WU÷djerba¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷US¬AF÷US Siliana¬JB÷xI7HG2vj¬WV÷us-siliana¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷xr1A8X6r¬AD÷1539520200¬ADE÷1539520200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gafsa¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAF¬AE÷Gafsa¬JA÷pKWtN41M¬WU÷gafsa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷KER¬AF÷Kerkennah¬JB÷hpWpMOGS¬WV÷kerkennah¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6NhR4k67¬AD÷1539520200¬ADE÷1539520200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Korba¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOR¬AE÷Korba¬JA÷vshGy4GF¬WU÷korba¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ARI¬AF÷Ariana¬JB÷Y3iKzOVL¬WV÷ariana¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷W0pDShbE¬AD÷1539520200¬ADE÷1539520200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Menzel Bourguiba¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEN¬AE÷Menzel Bourguiba¬JA÷GMofUL8k¬WU÷menzel-bourguiba¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ESR¬AF÷Rades¬JB÷pdjbTuOe¬WV÷rades¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷0M9rDDbR¬AD÷1539520200¬ADE÷1539520200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olympique Beja¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLY¬AE÷Olympique Beja¬JA÷O4rYOQW9¬WU÷olympique-beja¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ZAR¬AF÷Zarzis¬JB÷6TXxOpnG¬WV÷zarzis¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷SWgN5Vj1¬AD÷1539520200¬ADE÷1539520200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Oued Ellil¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OUE¬AE÷Oued Ellil¬JA÷rFb7wQo3¬WU÷oued-ellil¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MED¬AF÷CO Medenine¬JB÷0jgCxp19¬WV÷co-medenine¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷KQt9TYr8¬AD÷1539520200¬ADE÷1539520200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sidi Bouzid¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SID¬AE÷Sidi Bouzid¬JA÷WlANZsoS¬WU÷sidi-bouzid¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JEN¬AF÷Jendouba Sport¬JB÷xWnjV1gq¬WV÷jendouba-sport¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷jkcoAprm¬AD÷1539520200¬ADE÷1539520200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slimane¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLI¬AE÷Slimane¬JA÷veXlj3V8¬WU÷slimane¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HAM¬AF÷Hamam-Sousse¬JB÷YHWhkNpF¬WV÷hamam-sousse¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷AeaI6Bye¬AD÷1539520200¬ADE÷1539520200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SS Sfaxien¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFA¬AE÷SS Sfaxien¬JA÷jLBLFMgd¬WU÷ss-sfaxien¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAR¬AF÷Marsa¬JB÷4Oa3v6Wd¬WV÷marsa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~
1
1542086343
30
fixtures
SA÷1¬~ZA÷TUNISIA: Cupa¬ZEE÷dIBUOYl6¬ZB÷190¬ZY÷Tunisia¬ZC÷n5lsEcQF¬ZD÷s¬ZE÷M7f18t0A¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷190_dIBUOYl6¬ZJ÷2¬ZL÷/ro/fotbal/tunisia/cupa/¬ZX÷00Tunisia 007unisia0020000000186000Cupa 004......000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Tunisia¬~AA÷nPAPWhcd¬AD÷1545485400¬ADE÷1545485400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ahly Sfaxien¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AHL¬AE÷Ahly Sfaxien¬JA÷23wdCnnR¬WU÷ahly-sfaxien¬WN÷AFR¬AF÷Club Africain¬JB÷rcLO76fr¬WV÷club-africain¬~AA÷zi6nLebp¬AD÷1545485400¬ADE÷1545485400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AS Soliman¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASS¬AE÷AS Soliman¬JA÷WIBN1vSi¬WU÷as-soliman¬WN÷US¬AF÷US Tataouine¬JB÷QuBR0bsb¬WV÷us-tataouine¬~AA÷fghIxOTH¬AD÷1545485400¬ADE÷1545485400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ben Guerdane¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHE¬AF÷Chebba¬JB÷hSCJ2KCo¬WV÷chebba¬WM÷GUE¬AE÷Ben Guerdane¬JA÷hz7rvyzo¬WU÷ben-guerdane¬~AA÷8ATYtwL3¬AD÷1545485400¬ADE÷1545485400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bizertin¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIZ¬AE÷Bizertin¬JA÷n7wKwSu2¬WU÷bizertin¬WN÷STA¬AF÷Stade Tunisien¬JB÷0AR12BI2¬WV÷stade-tunisien¬~AA÷8xj6uQqa¬AD÷1545485400¬ADE÷1545485400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bousalem¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOU¬AE÷Bousalem¬JA÷hCOemuDb¬WU÷bousalem¬WN÷AJI¬AF÷Ajim Djerba¬JB÷MoTanaS4¬WV÷ajim-djerba¬~AA÷n1SxtczA¬AD÷1545485400¬ADE÷1545485400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Djerba¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASD¬AE÷Djerba¬JA÷v1Q51VX8¬WU÷djerba¬WN÷EMM¬AF÷EM Mahdia¬JB÷dxLA0kmF¬WV÷em-mahdia¬~AA÷va7HYESq¬AD÷1545485400¬ADE÷1545485400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷ES El Aloui¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ETO¬AF÷Etoile Sahel¬JB÷Esc1j5P7¬WV÷etoile-du-sahel¬WM÷ESE¬AE÷ES El Aloui¬JA÷GnypFl28¬WU÷es-el-aloui¬~AA÷2cbYraji¬AD÷1545485400¬ADE÷1545485400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gabes¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ESP¬AF÷Esperance Tunis¬JB÷S6W7tUeq¬WV÷esperance-tunis¬WM÷GAB¬AE÷Gabes¬JA÷0b3vbdRG¬WU÷gabes¬~AA÷fRVpvy5M¬AD÷1545485400¬ADE÷1545485400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gafsa¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAF¬AE÷Gafsa¬JA÷6BApfmQr¬WU÷gafsa¬WN÷MEN¬AF÷Menzel Bourguiba¬JB÷lz0kg7uk¬WV÷menzel-bourguiba¬~AA÷tlcxrJ5c¬AD÷1545485400¬ADE÷1545485400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hammam-Lif¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hammam-Lif¬JA÷6cVBulBk¬WU÷hammam-lif¬WN÷STA¬AF÷Stade Gabesien¬JB÷lMKGv8Qe¬WV÷stade-gabesien¬~AA÷xjLkweKS¬AD÷1545485400¬ADE÷1545485400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marsa¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marsa¬JA÷SQbghRfe¬WU÷marsa¬WN÷SFA¬AF÷Sfaxien¬JB÷zibcioA1¬WV÷sfaxien¬~AA÷G2gEw4EB¬AD÷1545485400¬ADE÷1545485400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oued Ellil¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OUE¬AE÷Oued Ellil¬JA÷d4LCqcCN¬WU÷oued-ellil¬WN÷KAI¬AF÷Kairouanaise¬JB÷jRKGrHRT¬WV÷kairouanaise¬~AA÷tORtuHkG¬AD÷1545485400¬ADE÷1545485400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rejiche¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REJ¬AE÷Rejiche¬JA÷zTJEa92L¬WU÷rejiche¬WN÷MON¬AF÷Monastir¬JB÷UkJIbTHR¬WV÷monastir¬~AA÷lfAjKFDj¬AD÷1545485400¬ADE÷1545485400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Ben Arous¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SBA¬AE÷Sporting Ben Arous¬JA÷vqFVaId4¬WU÷sporting-ben-arous¬WN÷MET¬AF÷Metlaoui¬JB÷M74zaxCA¬WV÷metlaoui¬~AA÷nTlAvpa5¬AD÷1545485400¬ADE÷1545485400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportive Kebili¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportive Kebili¬JA÷0xS3oJsB¬WU÷sportive-kebili¬WN÷ELA¬AF÷El Alia Sport¬JB÷r1H8pwcH¬WV÷el-alia-sport¬~AA÷8YBLXYsj¬AD÷1545485400¬ADE÷1545485400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zitouna Chommakh¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIT¬AE÷Zitouna Chommakh¬JA÷UkulE8HE¬WU÷zitouna-chommakh¬WN÷MSA¬AF÷Msaken¬JB÷OCvhDSWK¬WV÷msaken¬~
1
1542086343
16

Tunisia

America Centrala si De Nord

America de Sud

Europa

Asia

Australia & Oceania

Africa

Alte competitii