Hokej, SAD: AHL 2020/2021 rezultati uživo, rasporedi, tabele

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
AHL
2020/2021
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷SAD: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷dKlFbcJE¬ZD÷p¬ZE÷2o8J16se¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/rs/hokej/sad/ahl/¬ZX÷01SAD 003......0010000000001000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷fJovcCrG¬AD÷1614391500¬ADE÷1614391500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614400275¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷S0Mps0Zl¬WU÷colorado-eagles¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷6iLltKle¬WV÷tucson-roadrunners¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷joumejDS¬AD÷1614391200¬ADE÷1614391200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Henderson Silver Knights¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614400240¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷Henderson Silver Knights¬JA÷SKCv3sd8¬WU÷henderson-silver-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷6BBr21BE¬WV÷san-diego-gulls¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷ngrWbYD3¬AD÷1614387600¬ADE÷1614387600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614396701¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷jLS6lrsF¬WU÷texas-stars¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷2eWAm2dL¬WV÷iowa-wild¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬~AA÷CMjtxB6j¬AD÷1614384000¬ADE÷1614384000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Binghamton Devils¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614392647¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton Devils¬JA÷ryZ4UMkq¬WU÷binghamton-devils¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷dvw9Tt5k¬WV÷hershey-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷4¬BF÷1¬~AA÷QwfN0fqi¬AD÷1614384000¬ADE÷1614384000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614392976¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷j1xDS0Ke¬WU÷grand-rapids-griffins¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷UiyHRKZ1¬WV÷chicago-wolves¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷M70R2RhE¬AD÷1614384000¬ADE÷1614384000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614393310¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷zJeYXGsF¬WU÷laval-rocket¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷E9fxXzcL¬WV÷manitoba-moose¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷4UhRaEbc¬AD÷1614384000¬ADE÷1614384000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614393063¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷dbT2kOR8¬WV÷rochester-americans¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷I7Ubj4C2¬WU÷utica-comets¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷5¬~AA÷YVixwiip¬AD÷1614376800¬ADE÷1614376800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614385133¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷ClCXnV5A¬WU÷wilkes-barre-scranton¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷juBynkLG¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷6ZCIjLaJ¬AD÷1614373200¬ADE÷1614373200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614382485¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷x6fmn72P¬WU÷stockton-heat¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷8¬BA÷3¬BC÷5¬BE÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷vFtFsRAt¬WV÷toronto-marlies¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷EoB5rDTM¬AD÷1614276000¬ADE÷1614276000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Providence Bruins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614284513¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬JA÷WdeIjD6o¬WU÷providence-bruins¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬JB÷p0aMkXLi¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷KOB1qgEG¬AD÷1614222000¬ADE÷1614222000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Henderson Silver Knights¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614230588¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷Ig7zSTTp¬WV÷san-diego-gulls¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷ANT¬AE÷Henderson Silver Knights¬JA÷GpL8W9LT¬WU÷henderson-silver-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷3¬~AA÷SrEEi1pD¬AD÷1614220200¬ADE÷1614220200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614229699¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷Aa21O3AI¬WU÷stockton-heat¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷lj15NNPO¬WV÷toronto-marlies¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷tYCcpZbA¬AD÷1614218700¬ADE÷1614218700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614226987¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷8KH0YVjH¬WU÷colorado-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷nBG4Xk6N¬WV÷tucson-roadrunners¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷84CqvrGD¬AD÷1614211200¬ADE÷1614211200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614219557¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷6qiUYdS8¬WV÷manitoba-moose¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷3¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷ShhQZxD2¬WU÷laval-rocket¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬~AA÷0zeykxTs¬AD÷1614207600¬ADE÷1614207600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Binghamton Devils¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614216757¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton Devils¬JA÷tU1kIbqM¬WU÷binghamton-devils¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷KK0gHIbS¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷zyj0uPeo¬AD÷1614204000¬ADE÷1614204000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614213025¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷b7ZKLh7B¬WU÷wilkes-barre-scranton¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷xbYOKCMH¬WV÷hershey-bears¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷b99AhsV6¬AD÷1614128400¬ADE÷1614128400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614137293¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷2ZbgQPu6¬WU÷stockton-heat¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷Gx3cPqeC¬WV÷toronto-marlies¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷ncIJJgXu¬AD÷1614124800¬ADE÷1614124800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rockford IceHogs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614133421¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷6FJq7JIU¬WV÷cleveland-monsters¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬JA÷8U0t8a3O¬WU÷rockford-icehogs¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬~~
89
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SAD: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷dKlFbcJE¬ZD÷p¬ZE÷2o8J16se¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/rs/hokej/sad/ahl/¬ZX÷01SAD 003......0010000000001000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷KM6g27Ke¬AD÷1614304800¬ADE÷1614304800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷WExwLFHg¬WU÷san-jose-barracuda¬GRA÷0¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷A5ysKZWa¬WV÷bakersfield-condors¬GRB÷0¬AM÷Postponed due to Covid-19.¬~AA÷0dnzbhT9¬AD÷1614391200¬ADE÷1614391200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷dIVEnMBR¬WU÷stockton-heat¬GRA÷0¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷bRHtrtKr¬WV÷bakersfield-condors¬GRB÷0¬AM÷Odloženo iz bezbednosnih razloga.¬~AA÷Y9prdWcM¬AD÷1614448800¬ADE÷1614448800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Wolf Pack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬JB÷EHOdvbJ7¬WV÷providence-bruins¬GRB÷0¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬JA÷0EKhuv41¬WU÷hartford-wolf-pack¬GRA÷0¬~AA÷hfREjALq¬AD÷1614459600¬ADE÷1614459600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hershey Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton Devils¬JB÷hS9j0utR¬WV÷binghamton-devils¬GRB÷0¬WM÷HER¬AE÷Hershey Bears¬JA÷EyBn1LQK¬WU÷hershey-bears¬GRA÷0¬~AA÷0baV1o8K¬AD÷1614459600¬ADE÷1614459600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷rPp8REKr¬WV÷manitoba-moose¬GRB÷0¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷8WgtWfCR¬WU÷laval-rocket¬GRA÷0¬~AA÷SlF9sXrT¬AD÷1614463200¬ADE÷1614463200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Henderson Silver Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷IDcUmBj4¬WV÷san-diego-gulls¬GRB÷0¬WM÷ANT¬AE÷Henderson Silver Knights¬JA÷vNbQliyb¬WU÷henderson-silver-knights¬GRA÷0¬~AA÷nHQIkUzj¬AD÷1614470400¬ADE÷1614470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Monsters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷OA0MfJ3l¬WV÷rockford-icehogs¬GRB÷0¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Monsters¬JA÷A7dIealr¬WU÷cleveland-monsters¬GRA÷0¬~AA÷biUMlljd¬AD÷1614470400¬ADE÷1614470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse Crunch¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬JB÷dObUhcY0¬WV÷utica-comets¬GRB÷0¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬JA÷IXaQgwJf¬WU÷syracuse-crunch¬GRA÷0¬~AA÷0d85DXSd¬AD÷1614470700¬ADE÷1614470700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬JB÷4l2xiy3D¬WV÷wilkes-barre-scranton¬GRB÷0¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷Qc3YiHm7¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬GRA÷0¬~AA÷vm79Cir3¬AD÷1614474000¬ADE÷1614474000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷IijKFKuE¬WU÷san-jose-barracuda¬GRA÷0¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷Gx9NEveK¬WV÷ontario-reign¬GRB÷0¬~AA÷8MBDBBc9¬AD÷1614474000¬ADE÷1614474000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷C8fg9IIs¬WV÷iowa-wild¬GRB÷0¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷Aa8RDbAQ¬WU÷texas-stars¬GRA÷0¬~AA÷nDAHAVCF¬AD÷1614477900¬ADE÷1614477900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷KYc17dmf¬WV÷tucson-roadrunners¬GRB÷0¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷trac8xYm¬WU÷colorado-eagles¬GRA÷0¬~AA÷Uy0M9kSL¬AD÷1614484800¬ADE÷1614484800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Bakersfield Condors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬JA÷Eec56G20¬WU÷bakersfield-condors¬GRA÷0¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷Sb195zI6¬WV÷stockton-heat¬GRB÷0¬AM÷Odloženo iz bezbednosnih razloga.¬~AA÷CGguQAC2¬AD÷1614535200¬ADE÷1614535200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Monsters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷M16Ma5oo¬WV÷rockford-icehogs¬GRB÷0¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Monsters¬JA÷ChvgHXGI¬WU÷cleveland-monsters¬GRA÷0¬~AA÷ru4Q89sS¬AD÷1614546000¬ADE÷1614546000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬JB÷0CaH3EnJ¬WV÷grand-rapids-griffins¬GRB÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬JA÷ML0D4fXC¬WU÷chicago-wolves¬GRA÷0¬~AA÷0Kjh4Tkq¬AD÷1614560400¬ADE÷1614560400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷69n3RHvQ¬WV÷ontario-reign¬GRB÷0¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷SImaScPJ¬WU÷san-jose-barracuda¬GRA÷0¬~AA÷v9GtlHao¬AD÷1614632400¬ADE÷1614632400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse Crunch¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬JA÷WKXSJWyO¬WU÷syracuse-crunch¬GRA÷0¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷pOyXIjiU¬WV÷rochester-americans¬GRB÷0¬~~
347
Reklama
Reklama
Podešavanje obaveštenja
Obaveštenja su onemogućena u vašem pregledniku
Podešavanja
Jezik: Srpski
Tamni režim
AHL uživo na Scoreboard.com. Ova stranica je o AHL 2020/2021, (Hokej/SAD). Ukoliko tražite rezultate nekog drugog tamičenja sa imenom AHL, molimo odaberite sport iz glavnog menija ili kategoriju (country) na levoj strani.
Pratite AHL 2020/2021 za rezultate uživo, krajnje rezultate, rasporede i tabele! Rezultati uživo na Scoreboard.com: Ovde ćete pronaći rezultate uživo, krajnje rezultate, strelce i startne postave u detaljima meča. U dodatku Scoreboard.com pruža uživo statistiku ekipe (broj šuteva na gol, procenat šuteva, odbare golmana, penale, igra sa igračem više/manje i golovi, faceoff pobeda) i statisteke igrača iz glavnih hokejaških liga. Tabele: Scoreboard.com nudi kući/u gostima/sveukupne AHL 2020/2021 tabele, formu (poslednjih 5 mečeva), preko/ispod i tabele najboljih strelaca.
Prikaži još