Hokej, SAD: NHL 2020/2021 rezultati uživo, rasporedi, tabele

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
NHL
2020/2021
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷SAD: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷tfLHSwA6¬ZD÷t¬ZE÷lUtSgDm3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/rs/hokej/sad/nhl/¬ZX÷01SAD 003......0000000000001000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷6RS9bR7I¬AD÷1615087800¬ADE÷1615087800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615096423¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷SnNF9SIN¬WU÷san-jose-sharks¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷M9MJ8nYT¬WV÷vegas-golden-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷nwlGWBJ1¬AD÷1615086000¬ADE÷1615086000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615095281¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷8KFNa67k¬WU÷edmonton-oilers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷2sFRbQMe¬WV÷calgary-flames¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷O2w5a7hC¬AD÷1615082400¬ADE÷1615082400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615091586¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷KMJ7BllB¬WU÷los-angeles-kings¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷ldOBA83H¬WV÷st-louis-blues¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷Gxzc1TNa¬AD÷1615078800¬ADE÷1615078800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615088734¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷tCIiFWln¬WU÷colorado-avalanche¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷zZHeEj4h¬WV÷anaheim-ducks¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷xnyg298g¬AD÷1615078800¬ADE÷1615078800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615087887¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷jmwreT3U¬WU÷dallas-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷2LJmGCZu¬WV÷columbus-blue-jackets¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷pCv10mw6¬AD÷1615075200¬ADE÷1615075200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615084887¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷n9LaDAJb¬WU÷arizona-coyotes¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷tWK3CUY4¬WV÷minnesota-wild¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷QTnKVVY7¬AD÷1615075200¬ADE÷1615075200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615084465¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷tYDVcpx2¬WU÷montreal-canadiens¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷1¬BC÷4¬BE÷2¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷Um7DMTE2¬WV÷winnipeg-jets¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷vXz2fFB8¬AD÷1615075200¬ADE÷1615075200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615084915¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷8v6HLmU8¬WU÷vancouver-canucks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷215LK7qF¬WV÷toronto-maple-leafs¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷fNol3kgm¬AD÷1615057200¬ADE÷1615057200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615066660¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷IZvzckZH¬WU÷nashville-predators¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷Cdvvd9lO¬WV÷florida-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷boyvo8wJ¬AD÷1615053600¬ADE÷1615053600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615062689¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷0Ga2rjKO¬WU÷new-jersey-devils¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷EJmp7ZdP¬WV÷new-york-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷G6FW3h9H¬AD÷1615053600¬ADE÷1615053600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615062209¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷rVod3m2R¬WV÷buffalo-sabres¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷Eesh4TnL¬WU÷new-york-islanders¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷4¬BE÷1¬AW÷1¬~AA÷2gMk5Uzl¬AD÷1615053600¬ADE÷1615053600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615063112¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷rNVxgueJ¬WU÷pittsburgh-penguins¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷ATJKHOXJ¬WV÷philadelphia-flyers¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷tKsp4Vws¬AD÷1615001400¬ADE÷1615001400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615011046¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷4WzWcVJB¬WV÷vegas-golden-knights¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷A9ySbB45¬WU÷san-jose-sharks¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬AW÷1¬~AA÷QXxWnU86¬AD÷1614996000¬ADE÷1614996000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615005549¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷KxbnnYKa¬WU÷arizona-coyotes¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷Eacjohz6¬WV÷minnesota-wild¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷CUYRmAg0¬AD÷1614996000¬ADE÷1614996000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615005608¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷SUuulfjm¬WU÷colorado-avalanche¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷MiuqmE5g¬WV÷anaheim-ducks¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷OveI8BVP¬AD÷1614996000¬ADE÷1614996000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615005126¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷OhwK0XZh¬WU÷los-angeles-kings¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷WIxOaika¬WV÷st-louis-blues¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷U5qNljvf¬AD÷1614992400¬ADE÷1614992400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615002345¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷dnk9gGSP¬WU÷chicago-blackhawks¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷lvsykzys¬WV÷tampa-bay-lightning¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷KfxznlOC¬AD÷1614988800¬ADE÷1614988800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614998366¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷hjdfpCkC¬WU÷boston-bruins¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷MP0bqW4I¬WV÷washington-capitals¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷U1gBXi4e¬AD÷1614913200¬ADE÷1614913200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614921931¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷xxPi5SqS¬WU÷vancouver-canucks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷fHBJ0nhq¬WV÷toronto-maple-leafs¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷dle3ZDZr¬AD÷1614909600¬ADE÷1614909600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614918880¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CGY¬AE÷Calgary Flames¬JA÷I7Sy9Ap3¬WU÷calgary-flames¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷CURu8Ua9¬WV÷ottawa-senators¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷2iTt9KP8¬AD÷1614907800¬ADE÷1614907800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614916519¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷xb2ayH6s¬WU÷dallas-stars¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷WK13zyMm¬WV÷columbus-blue-jackets¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷xEyeoHX1¬AD÷1614906000¬ADE÷1614906000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614915652¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷4hrtWLU1¬WU÷chicago-blackhawks¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷h8yOf572¬WV÷tampa-bay-lightning¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷jHPxA0A2¬AD÷1614906000¬ADE÷1614906000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614915880¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷WbzSgPM8¬WU÷nashville-predators¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷QLZVhqxF¬WV÷florida-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷MutFjC9s¬AD÷1614902400¬ADE÷1614902400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614911851¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷dSbFXY56¬WU÷carolina-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷jkbJWhLC¬WV÷detroit-red-wings¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷jBf7YXlk¬AD÷1614902400¬ADE÷1614902400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614911489¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷jLQq7lFF¬WU÷montreal-canadiens¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷boQm68UL¬WV÷winnipeg-jets¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷QaTmATVj¬AD÷1614902400¬ADE÷1614902400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614911733¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷0Wo07gaU¬WU÷new-jersey-devils¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷xhN5SxVu¬WV÷new-york-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷4¬AW÷1¬~AA÷pldE9iGJ¬AD÷1614902400¬ADE÷1614902400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614911168¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷juuC2g5t¬WU÷new-york-islanders¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷p2vG1DKn¬WV÷buffalo-sabres¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷jFpJkWOm¬AD÷1614902400¬ADE÷1614902400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614911567¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷4h2NVCzJ¬WU÷pittsburgh-penguins¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷Iej5fdDJ¬WV÷philadelphia-flyers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~~
363
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SAD: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷tfLHSwA6¬ZD÷t¬ZE÷lUtSgDm3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/rs/hokej/sad/nhl/¬ZX÷01SAD 003......0000000000001000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷YD6NHl8t¬AD÷1615136400¬ADE÷1615136400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷OjEvQm34¬WU÷new-york-islanders¬GRA÷0¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷IDDrP7IA¬WV÷buffalo-sabres¬GRB÷0¬AL÷{"1":[{"TVI":203,"BU":"http:\/\/sportklub.rs\/","BN":"SportKlub (\u0421\u0440\u0431\u0438\u0458\u0430)"}]}¬AW÷1¬~AA÷I1WDcoNO¬AD÷1615145400¬ADE÷1615145400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷bVDo46to¬WU÷chicago-blackhawks¬GRA÷0¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷CY1TSkJo¬WV÷tampa-bay-lightning¬GRB÷0¬AL÷{"1":[{"TVI":203,"BU":"http:\/\/sportklub.rs\/","BN":"SportKlub (\u0421\u0440\u0431\u0438\u0458\u0430)"}]}¬AW÷1¬~AA÷pKl3r0aU¬AD÷1615154400¬ADE÷1615154400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷0U4TMmH7¬WU÷boston-bruins¬GRA÷0¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷lpbBoXg8¬WV÷new-jersey-devils¬GRB÷0¬AL÷{"1":[{"TVI":203,"BU":"http:\/\/sportklub.rs\/","BN":"SportKlub (\u0421\u0440\u0431\u0438\u0458\u0430)"}]}¬AW÷1¬~AA÷lv8Z3wiR¬AD÷1615154400¬ADE÷1615154400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷YkFszfc1¬WV÷florida-panthers¬GRB÷0¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷4GAwyzre¬WU÷carolina-hurricanes¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷nyXmP4pA¬AD÷1615161600¬ADE÷1615161600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷EHW2Tk7C¬WU÷philadelphia-flyers¬GRA÷0¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷8ho6S9MI¬WV÷washington-capitals¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷Uu0WFSxg¬AD÷1615163400¬ADE÷1615163400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷23vK5JHk¬WU÷pittsburgh-penguins¬GRA÷0¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷WxqO4wXe¬WV÷new-york-rangers¬GRB÷0¬AL÷{"1":[{"TVI":203,"BU":"http:\/\/sportklub.rs\/","BN":"SportKlub (\u0421\u0440\u0431\u0438\u0458\u0430)"}]}¬AW÷1¬~AA÷xfoepMUH¬AD÷1615165200¬ADE÷1615165200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷MJ3DQVHr¬WU÷dallas-stars¬GRA÷0¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷Gt3HPkXl¬WV÷nashville-predators¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷hzu6gZQE¬AD÷1615170600¬ADE÷1615170600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CGY¬AE÷Calgary Flames¬JA÷0nOOJRbL¬WU÷calgary-flames¬GRA÷0¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷f9NSIoER¬WV÷ottawa-senators¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷O2azFnha¬AD÷1615251600¬ADE÷1615251600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷ATsS3cn2¬WU÷minnesota-wild¬GRA÷0¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷OWV9StP2¬WV÷vegas-golden-knights¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷x63vE675¬AD÷1615255200¬ADE÷1615255200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷z7ZDR0v9¬WU÷colorado-avalanche¬GRA÷0¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷UTYHQKgF¬WV÷arizona-coyotes¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷zaUAhgtL¬AD÷1615255200¬ADE÷1615255200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷dI9fE5Mr¬WU÷edmonton-oilers¬GRA÷0¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷QiEbDPyk¬WV÷ottawa-senators¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷GtnvY6co¬AD÷1615255200¬ADE÷1615255200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷jRs4CFGE¬WU÷san-jose-sharks¬GRA÷0¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷pls8BZVK¬WV÷st-louis-blues¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷KUhqDQMB¬AD÷1615258800¬ADE÷1615258800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷8KXLPv9L¬WU÷anaheim-ducks¬GRA÷0¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷xfxQObOR¬WV÷los-angeles-kings¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷EkTEiDeR¬AD÷1615258800¬ADE÷1615258800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷4rD2Cqie¬WU÷vancouver-canucks¬GRA÷0¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷b5C6B361¬WV÷montreal-canadiens¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷IPK9To7h¬AD÷1615330800¬ADE÷1615330800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷UZ1XWeGl¬WU÷pittsburgh-penguins¬GRA÷0¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷b96yWFVf¬WV÷new-york-rangers¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷O2L5URin¬AD÷1615334400¬ADE÷1615334400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷Y3G1xIhR¬WU÷carolina-hurricanes¬GRA÷0¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷jq3TXy1r¬WV÷nashville-predators¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷dGJDS5Mb¬AD÷1615334400¬ADE÷1615334400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷x05uVZp1¬WU÷columbus-blue-jackets¬GRA÷0¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷WM4qUg07¬WV÷florida-panthers¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷6oiiB4iO¬AD÷1615334400¬ADE÷1615334400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷tjR3HGG1¬WV÷boston-bruins¬GRB÷0¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷nTRaId1e¬WU÷new-york-islanders¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷pxjeAO6U¬AD÷1615334400¬ADE÷1615334400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷KtQ7GzW7¬WU÷philadelphia-flyers¬GRA÷0¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷nmEkuK88¬WV÷buffalo-sabres¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷WrVumX3r¬AD÷1615334400¬ADE÷1615334400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷C8GAANL7¬WU÷toronto-maple-leafs¬GRA÷0¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷QB4hZ6b8¬WV÷winnipeg-jets¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷AaH1V7xt¬AD÷1615334400¬ADE÷1615334400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷QwDgvvOE¬WU÷washington-capitals¬GRA÷0¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷K0CcwbwL¬WV÷new-jersey-devils¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷EiEIRPy5¬AD÷1615336200¬ADE÷1615336200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷rBBUichE¬WV÷tampa-bay-lightning¬GRB÷0¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷U7NnTDFD¬WU÷detroit-red-wings¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷bLimCpxI¬AD÷1615339800¬ADE÷1615339800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷v3OiKIWr¬WU÷dallas-stars¬GRA÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷YPNeJxnk¬WV÷chicago-blackhawks¬GRB÷0¬AW÷1¬~~
504
Reklama
Reklama
Podešavanje obaveštenja
Obaveštenja su onemogućena u vašem pregledniku
Podešavanja
Jezik: Srpski
Tamni režim
NHL uživo na Scoreboard.com. Ova stranica je o NHL 2020/2021, (Hokej/SAD). Ukoliko tražite rezultate nekog drugog tamičenja sa imenom NHL, molimo odaberite sport iz glavnog menija ili kategoriju (country) na levoj strani.
Pratite NHL 2020/2021 za rezultate uživo, krajnje rezultate, rasporede i tabele! Rezultati uživo na Scoreboard.com: Ovde ćete pronaći rezultate uživo, krajnje rezultate, strelce i startne postave u detaljima meča. U dodatku Scoreboard.com pruža uživo statistiku ekipe (broj šuteva na gol, procenat šuteva, odbare golmana, penale, igra sa igračem više/manje i golovi, faceoff pobeda) i statisteke igrača iz glavnih hokejaških liga. Tabele: Scoreboard.com nudi kući/u gostima/sveukupne NHL 2020/2021 tabele, formu (poslednjih 5 mečeva), preko/ispod i tabele najboljih strelaca.
Prikaži još