Foci, Bulgária: Bolgár Kupa 2016/2017 élő eredmények, meccsek, tabellák

Foci » Bulgária » Bolgár Kupa » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷BULGÁRIA: Bolgár Kupa¬ZEE÷xWXDs8Sn¬ZB÷41¬ZY÷Bulgária¬ZC÷IXlsB5Pn¬ZD÷p¬ZE÷pdQynIX3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷41_xWXDs8Sn¬ZJ÷2¬ZL÷/hu/foci/bulgaria/bolgar-kupa/¬ZX÷00Bulgária 008lgária0070000000169000Bolgár Kupa 011r Kupa000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Bulgária¬~AA÷nymfRBCK¬AD÷1495639800¬ADE÷1495639800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ludogorets¬ER÷Döntő¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷LUD¬AE÷Ludogorets¬WU÷ludogorets¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BOT¬AF÷Botev Plovdiv¬WV÷botev¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Semleges helyszín.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0Yyj3iZP¬AD÷1493305200¬ADE÷1493305200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Litex Lovech¬ER÷Elődöntők¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷LIT¬AE÷Litex Lovech¬WU÷litex-lovech¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LUD¬AF÷Ludogorets¬WV÷ludogorets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷4¬AM÷2. forduló. Az első forduló eredménye: 0-4. Összesítésben: 0-11. ¬AN÷n¬~AA÷42tBbBss¬AD÷1493218800¬ADE÷1493218800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Botev Plovdiv¬ER÷Elődöntők¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BOT¬AE÷Botev Plovdiv¬WU÷botev¬AS÷0¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷VER¬AF÷Vereya¬WV÷vereya¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷2. forduló. Az első forduló eredménye: 1-0. Összesítésben: 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷Mswn4XJJ¬AD÷1492617600¬ADE÷1492617600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vereya¬ER÷Elődöntők¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷VER¬AE÷Vereya¬WU÷vereya¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BOT¬AF÷Botev Plovdiv¬WV÷botev¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷8vk4ulsJ¬AD÷1492531200¬ADE÷1492531200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ludogorets¬ER÷Elődöntők¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷LUD¬AE÷Ludogorets¬WU÷ludogorets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷4¬BC÷0¬WN÷LIT¬AF÷Litex Lovech¬WV÷litex-lovech¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷8bTrv6BQ¬AD÷1491498000¬ADE÷1491498000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vereya¬ER÷Negyeddöntők¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷VER¬AE÷Vereya¬WU÷vereya¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DUN¬AF÷Dunav Ruse¬WV÷dunav-ruse¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷A7FAZPJs¬AD÷1491411600¬ADE÷1491411600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lokomotiv Plovdiv¬ER÷Negyeddöntők¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Plovdiv¬WU÷lokomotiv-plovdiv¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LUD¬AF÷Ludogorets¬WV÷ludogorets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷0YPztStE¬AD÷1491402600¬ADE÷1491402600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Litex Lovech¬ER÷Negyeddöntők¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷LIT¬AE÷Litex Lovech¬WU÷litex-lovech¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHE¬AF÷Cherno More¬WV÷cherno-more¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷vPOvundK¬AD÷1491325200¬ADE÷1491325200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pirin Blagoevgrad¬ER÷Negyeddöntők¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷PIR¬AE÷Pirin Blagoevgrad¬WU÷pirin-blagoevgrad¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BOT¬AF÷Botev Plovdiv¬WV÷botev¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KrWCdOfF¬AD÷1477587600¬ADE÷1477587600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Botev Plovdiv¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOT¬AE÷Botev Plovdiv¬WU÷botev¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷NAF¬AF÷Neftochimic Burgas¬WV÷neftochimic-burgas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ADlMZ0m2¬AD÷1477576800¬ADE÷1477576800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vereya¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷POM¬AF÷Pomorie¬WV÷pomorie¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷VER¬AE÷Vereya¬WU÷vereya¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷CtBiktmk¬AD÷1477573200¬ADE÷1477573200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sozopol¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PIR¬AF÷Pirin Blagoevgrad¬WV÷pirin-blagoevgrad¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SOZ¬AE÷Sozopol¬WU÷sozopol¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷UHLnjMXr¬AD÷1477497600¬ADE÷1477497600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Levszki Szófia¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEV¬AE÷Levszki Szófia¬WU÷levszki-szofia¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷CHE¬AF÷Cherno More¬WV÷cherno-more¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ruS2nvX7¬AD÷1477494000¬ADE÷1477494000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Litex Lovech¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIT¬AE÷Litex Lovech¬WU÷litex-lovech¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Sofia¬WV÷lokomotiv-sofia¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1495825746
33
fixtures
1
1495825746
0

Bulgária

Észak- és Közép-Amerika

Dél-Amerika

Európa

Ázsia

Ausztrália és Óceánia

Afrika

Más versenysorozatok