Foci, Európa: Bajnokok Ligája 2016/2017 meccsek

Foci » Európa » Bajnokok Ligája » 2016/2017

Loading ...
fixtures
SA÷1¬~ZA÷EURÓPA: Bajnokok Ligája - Csoportkör¬ZEE÷xGrwqq16¬ZB÷6¬ZY÷Európa¬ZC÷WzcetCg3¬ZD÷t¬ZE÷dOg3Fxj7¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷6_xGrwqq16¬ZJ÷97¬ZL÷/hu/foci/europa/bajnokok-ligaja/¬ZX÷00Európa 006Európa0010000000002000Bajnokok Lig028ortkör000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬~AA÷ETXpj81O¬AD÷1481053500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barcelona¬ER÷6. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Barcelona¬WU÷barcelona¬WN÷MON¬AF÷Mönchengladbach¬WV÷b-monchengladbach¬AL÷{"1":[{"BN":"Sport 1 (Magyarorsz\u00e1g)","BU":"http:\/\/www.sport1tv.hu\/Tv-musor.html"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷WAojrg3m¬AD÷1481053500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Basel¬ER÷6. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAS¬AE÷Basel¬WU÷basel¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal¬WV÷arsenal¬AL÷{"1":[{"BN":"Film M\u00e1nia","BU":"http:\/\/www.filmmaniatv.hu\/Program.aspx"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷xzorFfZ0¬AD÷1481053500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bayern München¬ER÷6. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAY¬AE÷Bayern München¬WU÷bayern-munchen¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Madrid¬WV÷atletico-madrid¬AL÷{"1":[{"BN":"Sport 2 (Magyarorsz\u00e1g)","BU":"http:\/\/www.sport1tv.hu\/Tv-musor.html"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷Mav3uim6¬AD÷1481053500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Benfica¬ER÷6. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEN¬AE÷Benfica¬WU÷benfica¬WN÷NAP¬AF÷Napoli¬WV÷napoli¬AL÷{"1":[{"BN":"M4 Sport","BU":"http:\/\/tv.animare.hu\/default.aspx?c=170"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷A16PdhIt¬AD÷1481053500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Kijev¬ER÷6. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BES¬AF÷Besiktas¬WV÷besiktas¬WM÷DYN¬AE÷Dinamo Kijev¬WU÷dynamo-kijev¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷rqCb9V1n¬AD÷1481053500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester City¬ER÷6. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Manchester City¬WU÷manchester-city¬WN÷CEL¬AF÷Celtic¬WV÷celtic¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷WAPKSD30¬AD÷1481053500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷PSG¬ER÷6. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PSG¬AE÷PSG¬WU÷psg¬WN÷LUD¬AF÷Ludogorets¬WV÷ludogorets¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷69knEEl7¬AD÷1481053500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷PSV Eindhoven¬ER÷6. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EIN¬AE÷PSV Eindhoven¬WU÷psv-eindhoven¬WN÷ROS¬AF÷FK Rosztov¬WV÷fk-rosztov¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷nw8BP29s¬AD÷1481139900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Brugge¬ER÷6. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Club Brugge¬WU÷club-brugge¬WN÷KOB¬AF÷FC Köbenhavn¬WV÷fc-kobenhavn¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷t07FOMOm¬AD÷1481139900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Porto¬ER÷6. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷FC Porto¬WU÷fc-porto¬WN÷LEI¬AF÷Leicester¬WV÷leicester¬AL÷{"1":[{"BN":"Film M\u00e1nia","BU":"http:\/\/www.filmmaniatv.hu\/Program.aspx"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷dlJkQZah¬AD÷1481139900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventus¬ER÷6. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷Juventus¬WU÷juventus¬WN÷DIN¬AF÷Dinamo Zagreb¬WV÷dinamo-zagreb¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷OOzk81v7¬AD÷1481139900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Legia Warszawa¬ER÷6. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEG¬AE÷Legia Warszawa¬WU÷legia-warszawa¬WN÷SPO¬AF÷Sporting CP¬WV÷sporting-cp¬AL÷{"1":[{"BN":"Sport 2 (Magyarorsz\u00e1g)","BU":"http:\/\/www.sport1tv.hu\/Tv-musor.html"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷ML7N58I8¬AD÷1481139900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leverkusen¬ER÷6. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MON¬AF÷Monaco¬WV÷monaco¬WM÷LEV¬AE÷Leverkusen¬WU÷leverkusen¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷Me4FKVTT¬AD÷1481139900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lyon¬ER÷6. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LYO¬AE÷Lyon¬WU÷lyon¬WN÷SEV¬AF÷Sevilla¬WV÷sevilla¬AL÷{"1":[{"BN":"M4 Sport","BU":"http:\/\/tv.animare.hu\/default.aspx?c=170"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷pjoxyxdK¬AD÷1481139900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Madrid¬ER÷6. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Real Madrid¬WU÷real-madrid¬WN÷BOR¬AF÷Borussia Dortmund¬WV÷borussia-dortmund¬AL÷{"1":[{"BN":"Sport 1 (Magyarorsz\u00e1g)","BU":"http:\/\/www.sport1tv.hu\/Tv-musor.html"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷Im1W3nmL¬AD÷1481139900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tottenham¬ER÷6. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOT¬AE÷Tottenham¬WU÷tottenham¬WN÷CSZ¬AF÷CSZKA Moszkva¬WV÷cszka-moszkva¬AM÷Másik csapat stadionjában lejátszott meccs. ¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~
1
1480971327
167
16

Európa

Észak- és Közép-Amerika

Dél-Amerika

Európa

Ázsia

Ausztrália és Óceánia

Afrika

Más versenysorozatok