Foci, Pakisztán: Premier League 2014/2015 élő eredmények, meccsek, tabellák

Foci » Pakisztán » Premier League » 2014/2015

results
SA÷1¬~ZA÷PAKISZTÁN: Premier League¬ZEE÷jHOaboMe¬ZB÷147¬ZY÷Pakisztán¬ZC÷QaZCKNG1¬ZD÷s¬ZE÷KGNkudXI¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷147_jHOaboMe¬ZJ÷2¬ZL÷/hu/foci/pakisztan/premier-league/¬ZX÷00Pakisztán 009isztán0000000000153000Premier Leag014League000¬ZS÷2014-2015¬ZCC÷0¬~AA÷fi17QIUA¬AD÷1421834400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷KESC FC¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KES¬WS÷1¬AE÷KESC FC¬WU÷kesc-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷KRL¬AF÷KRL FC¬WV÷krl-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷YyDbSv0b¬AD÷1421748000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷National Bank of Pakistan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAT¬WS÷1¬AE÷National Bank of Pakistan¬WU÷national-bank-of-pakistan¬AG÷0¬WN÷PAK¬AF÷Pakistan Army¬WV÷pakistan-army¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷K8V9O48a¬AD÷1421661600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Karachi Port Trust¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAR¬WS÷1¬AE÷Karachi Port Trust¬WU÷karachi-port-trust¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PAK¬AF÷Pakistan Air Force¬WV÷pakistan-air-force¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷EmS1UZvL¬AD÷1421575200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pakistan Airlines¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WAP¬AF÷WAPDA¬WV÷wapda¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷PAK¬WS÷1¬AE÷Pakistan Airlines¬WU÷pakistan-airlines¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷CO7xOXHl¬AD÷1421488800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Karachi Port Trust¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAR¬WS÷1¬AE÷Karachi Port Trust¬WU÷karachi-port-trust¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PAK¬AF÷Pakistan Army¬WV÷pakistan-army¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷hvR5TgfR¬AD÷1421402400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷National Bank of Pakistan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAT¬WS÷1¬AE÷National Bank of Pakistan¬WU÷national-bank-of-pakistan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷KRL¬AF÷KRL FC¬WV÷krl-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷G023RbF4¬AD÷1421316000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Karachi Port Trust¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAR¬WS÷1¬AE÷Karachi Port Trust¬WU÷karachi-port-trust¬AG÷0¬WN÷WAP¬AF÷WAPDA¬WV÷wapda¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬AN÷n¬~AA÷6NOgWeA8¬AD÷1421229600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷KESC FC¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KES¬WS÷1¬AE÷KESC FC¬WU÷kesc-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PAK¬AF÷Pakistan Air Force¬WV÷pakistan-air-force¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷hbNML2hI¬AD÷1421143200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pakistan Airlines¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAK¬WS÷1¬AE÷Pakistan Airlines¬WU÷pakistan-airlines¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PAK¬AF÷Pakistan Army¬WV÷pakistan-army¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷px6pMBn1¬AD÷1421056800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷National Bank of Pakistan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAT¬WS÷1¬AE÷National Bank of Pakistan¬WU÷national-bank-of-pakistan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WAP¬AF÷WAPDA¬WV÷wapda¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nLAnVtGu¬AD÷1420970400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Karachi Port Trust¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAR¬WS÷1¬AE÷Karachi Port Trust¬WU÷karachi-port-trust¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KRL¬AF÷KRL FC¬WV÷krl-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6o7tNiXf¬AD÷1420884000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Afghan FC¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PAR¬AF÷Pakistan Railways¬WV÷pakistan-railways¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷AFG¬WS÷1¬AE÷Afghan FC¬WU÷afghan-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬AN÷n¬~AA÷GrZfBfYr¬AD÷1420884000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷KESC FC¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KES¬WS÷1¬AE÷KESC FC¬WU÷kesc-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷PAK¬AF÷Pakistan Army¬WV÷pakistan-army¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1480724617
132
fixtures
1
1480724617
0

Pakisztán

Észak- és Közép-Amerika

Dél-Amerika

Európa

Ázsia

Ausztrália és Óceánia

Afrika

Más versenysorozatok