Bola Sepak, Afrika: skor secara langsung, jadual, kedudukan Piala Negara-negara Afrika 2019

Bola Sepak » Afrika » Piala Negara-negara Afrika » 2019

Piala Negara-negara Afrika
Loading…
results
SA÷1¬~ZA÷AFRIKA: Piala Negara-negara Afrika - Kelayakan - Pusingan Awal¬ZEE÷8bP2bXmH¬ZB÷1¬ZY÷Afrika¬ZC÷dEMf4o1h¬ZD÷p¬ZE÷Gvsryf4a¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷1_8bP2bXmH¬ZJ÷20¬ZL÷/my/bola-sepak/afrika/piala-negara-negara-afrika/¬ZX÷00Afrika 006Afrika0000000100156000Piala Negara042n Awal000¬ZS÷2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Afrika¬~AA÷zqhaJAJs¬AD÷1490707800¬ADE÷1490707800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sudan¬ER÷Perlawanan Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SSU¬AE÷South Sudan¬WU÷sudan-selatan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷2¬WN÷DJI¬AF÷Djibouti¬WV÷djibouti¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Pusingan Kedua. Keputusan pusingan pertama: 0-2. Agregat: 6-2. ¬AN÷n¬~AA÷I7s4IUYm¬AD÷1490702400¬ADE÷1490702400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mauritius¬ER÷Perlawanan Akhir¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WN÷COM¬AF÷Comoros¬WV÷comoros¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷MRI¬AE÷Mauritius¬WU÷mauritius¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷Pusingan Kedua. Keputusan pusingan pertama: 0-2. Agregat: 1-3. ¬AN÷n¬~AA÷YZ5XNjBQ¬AD÷1490527800¬ADE÷1490527800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Madagaskar¬ER÷Perlawanan Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAD¬AE÷Madagaskar¬WU÷madagaskar¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷3¬WN÷PRN¬AF÷Sao Tome and Principe¬WV÷sao-tome-dan-principe¬AH÷2¬AM÷Pusingan Kedua. Keputusan pusingan pertama: 1-0. Agregat: 4-2. ¬AN÷n¬~AA÷401TOWeK¬AD÷1490356800¬ADE÷1490356800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Comoros¬ER÷Perlawanan Akhir¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷COM¬AE÷Comoros¬WU÷comoros¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MRI¬AF÷Mauritius¬WV÷mauritius¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Pusingan Pertama.¬AN÷n¬~AA÷Q92PPCtE¬AD÷1490198400¬ADE÷1490198400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Djibouti¬ER÷Perlawanan Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DJI¬AE÷Djibouti¬WU÷djibouti¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SSU¬AF÷South Sudan¬WV÷sudan-selatan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Pusingan Pertama.¬AN÷n¬~AA÷O4Ot1T3D¬AD÷1490196600¬ADE÷1490196600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sao Tome and Principe¬ER÷Perlawanan Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRN¬AE÷Sao Tome and Principe¬WU÷sao-tome-dan-principe¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAD¬AF÷Madagaskar¬WV÷madagaskar¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Pusingan Pertama.¬AN÷n¬~
1
1495853330
6
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AFRIKA: Piala Negara-negara Afrika - Kelayakan¬ZEE÷8bP2bXmH¬ZB÷1¬ZY÷Afrika¬ZC÷AHQb35Gb¬ZD÷p¬ZE÷Gvsryf4a¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷1_8bP2bXmH¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/afrika/piala-negara-negara-afrika/¬ZX÷00Afrika 006Afrika0000000100169000Piala Negara026Afrika000¬ZS÷2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Afrika¬~AA÷GCEFSTEo¬AD÷1497013200¬ADE÷1497013200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Botswana¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOT¬AE÷Botswana¬WU÷botswana¬WN÷MTN¬AF÷Mauritania¬WV÷mauritania¬AN÷n¬~AA÷dnUUUIzG¬AD÷1497034800¬ADE÷1497034800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sudan¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUD¬AE÷Sudan¬WU÷republik-sudan-selatan¬WN÷MAD¬AF÷Madagaskar¬WV÷madagaskar¬AN÷n¬~AA÷SCNztpl9¬AD÷1497038400¬ADE÷1497038400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Libya¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LBA¬AE÷Libya¬WU÷libya¬WN÷SEY¬AF÷Seychelles¬WV÷seychelles¬AN÷n¬~AA÷zaEaHKND¬AD÷1497097800¬ADE÷1497097800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Malawi¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAW¬AE÷Malawi¬WU÷malawi¬WN÷COM¬AF÷Comoros¬WV÷comoros¬AN÷n¬~AA÷0KjpTHMP¬AD÷1497099600¬ADE÷1497099600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Burundi¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BDI¬AE÷Burundi¬WU÷burundi¬WN÷SSU¬AF÷South Sudan¬WV÷sudan-selatan¬AN÷n¬~AA÷WI1oxdlR¬AD÷1497099600¬ADE÷1497099600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zambia¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAM¬AE÷Zambia¬WU÷zambia¬WN÷MOZ¬AF÷Mozambique¬WV÷mozambique¬AN÷n¬~AA÷veDcS52C¬AD÷1497103200¬ADE÷1497103200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cameroon¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CMR¬AE÷Cameroon¬WU÷cameroon¬WN÷MAR¬AF÷Maghribi¬WV÷maghribi¬AN÷n¬~AA÷beW5woT3¬AD÷1497106800¬ADE÷1497106800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Niger¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIG¬AE÷Niger¬WU÷niger¬WN÷SWZ¬AF÷Swaziland¬WV÷swaziland¬AN÷n¬~AA÷lblDXFdr¬AD÷1497110400¬ADE÷1497110400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guinea Bissau¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GBS¬AE÷Guinea Bissau¬WU÷guinea-bissau¬WN÷NAM¬AF÷Namibia¬WV÷namibia¬AN÷n¬~AA÷YkOWtQY2¬AD÷1497110400¬ADE÷1497110400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nigeria¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NGR¬AE÷Nigeria¬WU÷nigeria¬WN÷RSA¬AF÷Afrika Selatan¬WV÷afrika-selatan¬AN÷n¬~AA÷jFzRj12R¬AD÷1497112200¬ADE÷1497112200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sierra Leone¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SLE¬AE÷Sierra Leone¬WU÷sierra-leone¬WN÷KEN¬AF÷Kenya¬WV÷kenya¬AN÷n¬~AA÷C013rXA0¬AD÷1497114000¬ADE÷1497114000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tanzania¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAN¬AE÷Tanzania¬WU÷tanzania¬WN÷LES¬AF÷Lesotho¬WV÷lesotho¬AN÷n¬~AA÷OKWynCGa¬AD÷1497115800¬ADE÷1497115800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Republik Demokratik Congo¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CGO¬AF÷Republik Congo¬WV÷republik-congo¬WM÷COD¬AE÷Republik Demokratik Congo¬WU÷republik-demokratik-congo¬AN÷n¬~AA÷Iw2aqDef¬AD÷1497115800¬ADE÷1497115800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tanjung Verde¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CPV¬AE÷Tanjung Verde¬WU÷tanjung-verde¬WN÷UGA¬AF÷Uganda¬WV÷uganda¬AN÷n¬~AA÷29QX3pxo¬AD÷1497117600¬ADE÷1497117600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Burkina Faso¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BFA¬AE÷Burkina Faso¬WU÷burkina-faso¬WN÷ANG¬AF÷Angola¬WV÷angola¬AN÷n¬~AA÷WnLPVv94¬AD÷1497121200¬ADE÷1497121200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mali¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MLI¬AE÷Mali¬WU÷mali¬WN÷GAB¬AF÷Gabon¬WV÷gabon¬AN÷n¬~AA÷UwBKdTUH¬AD÷1497124800¬ADE÷1497124800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ivory Coast¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIV¬AE÷Ivory Coast¬WU÷ivory-coast¬WN÷GUI¬AF÷Guinea¬WV÷guinea¬AN÷n¬~AA÷CvpAyAuQ¬AD÷1497124800¬ADE÷1497124800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Senegal¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEN¬AE÷Senegal¬WU÷senegal¬WN÷GEQ¬AF÷Guinea Khatulistiwa¬WV÷guinea-khatulistiwa¬AN÷n¬~AA÷IsWuoWV5¬AD÷1497186000¬ADE÷1497186000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zimbabwe¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZIM¬AE÷Zimbabwe¬WU÷zimbabwe¬WN÷LBR¬AF÷Liberia¬WV÷liberia¬AN÷n¬~AA÷O0AOempO¬AD÷1497189600¬ADE÷1497189600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Republik Afrika Tengah¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷RWA¬AF÷Rwanda¬WV÷rwanda¬WM÷CEN¬AE÷Republik Afrika Tengah¬WU÷republik-afrika-tengah¬AN÷n¬~AA÷vTCeqbw4¬AD÷1497193200¬ADE÷1497193200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Benin¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEN¬AE÷Benin¬WU÷benin¬WN÷GAM¬AF÷Gambia¬WV÷gambia¬AN÷n¬~AA÷dhyNismL¬AD÷1497195000¬ADE÷1497195000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ghana¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GHA¬AE÷Ghana¬WU÷ghana¬WN÷ETH¬AF÷Habsyah¬WV÷habsyah¬AN÷n¬~AA÷C6tapvOc¬AD÷1497214800¬ADE÷1497214800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Algeria¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALG¬AE÷Algeria¬WU÷algeria¬WN÷TOG¬AF÷Togo¬WV÷togo¬AN÷n¬~AA÷4YW1vRDc¬AD÷1497218400¬ADE÷1497218400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tunisia¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUN¬AE÷Tunisia¬WU÷tunisia¬WN÷EGY¬AF÷Mesir¬WV÷mesir¬AN÷n¬~
1
1495853330
144

Afrika

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain