Bola Sepak, Dunia: skor secara langsung, jadual, kedudukan Perlawanan Persahabatan Kelab 2017

Bola Sepak » Dunia » Perlawanan Persahabatan Kelab » 2017

Perlawanan Persahabatan Kelab
Loading…
results
SA÷1¬~ZA÷DUNIA: Perlawanan Persahabatan Kelab¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Dunia¬ZC÷lhgPuoT8¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/dunia/perlawanan-persahabatan-kelab/¬ZX÷00Dunia 005......0040000000169000Perlawanan P029 Kelab000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Dunia¬~AA÷r1XV6BZ2¬AD÷1503081000¬ADE÷1503081000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Los Barrios (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Barrios (Esp)¬WU÷los-barrios¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ALG¬AF÷Algeciras (Esp)¬WV÷algeciras¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bs72bKQf¬AD÷1503081000¬ADE÷1503081000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parma (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parma (Ita)¬WU÷parma¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷EMP¬AF÷Empoli (Ita)¬WV÷empoli¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷4AYR7iKd¬AD÷1503079200¬ADE÷1503079200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Namur (Bel)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAM¬AE÷Namur (Bel)¬WU÷namur¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LOU¬AF÷La Louviere (Bel)¬WV÷la-louviere¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QP2oaaGd¬AD÷1503036900¬ADE÷1503036900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Yavne (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Yavne (Isr)¬WU÷maccabi-yavne¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AGU¬AF÷Nordia Jerusalem (Isr)¬WV÷agudat-sport-nordia-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷htdS7oGk¬AD÷1502994600¬ADE÷1502994600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cabecense (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAB¬AE÷Cabecense (Esp)¬WU÷cabecense¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COR¬AF÷Coria C.F. (Esp)¬WV÷coria-c-f¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷roP8cYWg¬AD÷1502992800¬ADE÷1502992800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Pinto (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Pinto (Esp)¬WU÷atletico-pinto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷VIL¬AF÷Villacanas (Esp)¬WV÷villacanas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷EkcO8R0q¬AD÷1502991000¬ADE÷1502991000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denia (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denia (Esp)¬WU÷denia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LEV¬AF÷Levante UD B (Esp)¬WV÷levante-ud¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0MJDdhn0¬AD÷1502989200¬ADE÷1502989200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Duffel (Bel)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AAL¬AF÷Aalst (Bel)¬WV÷aalst¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬WM÷DUF¬AE÷Duffel (Bel)¬WU÷duffel¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷ddecD7hS¬AD÷1502985600¬ADE÷1502985600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AO Paniliakos (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAN¬AE÷AO Paniliakos (Gre)¬WU÷ao-paniliakos¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷AST¬AF÷Asteras Tripolis (Gre)¬WV÷asteras-tripolis¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷I5dgEmwM¬AD÷1502985600¬ADE÷1502985600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Avezzano (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVE¬AE÷Avezzano (Ita)¬WU÷avezzano¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PES¬AF÷Pescara (Ita)¬WV÷pescara¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rJO6EQ7o¬AD÷1502983800¬ADE÷1502983800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niki Volos (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIK¬AE÷Niki Volos (Gre)¬WU÷niki-volos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷PAN¬AF÷Panegialios FC (Gre)¬WV÷panegialios-fc¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fuFSEpAj¬AD÷1502983800¬ADE÷1502983800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Roccella (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Roccella (Ita)¬WU÷roccella¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CRO¬AF÷Crotone (Ita)¬WV÷crotone¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷0¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷zs7lFTNF¬AD÷1502978400¬ADE÷1502978400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Panathinaikos B20 (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAN¬AE÷Panathinaikos B20 (Gre)¬WU÷panathinaikos¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷THI¬AF÷Rafinas (Gre)¬WV÷thiella-rafinas¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷l8ky6Pp2¬AD÷1502960400¬ADE÷1502960400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Air Force Central (Tha)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AIR¬AE÷Air Force Central (Tha)¬WU÷air-force-central¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷HON¬AF÷HK Pegasus (Hkg)¬WV÷hong-kong-pegasus-fc¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷z5oX65Ve¬AD÷1502956200¬ADE÷1502956200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pazarspor (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAE¬AF÷Al Taee (Sau)¬WV÷al-taee¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬WM÷PAZ¬AE÷Pazarspor (Tur)¬WU÷pazarspor¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷4rEvhUDH¬AD÷1502913600¬ADE÷1502913600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penarol (Uru)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penarol (Uru)¬WU÷penarol¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DAN¬AF÷Danubio (Uru)¬WV÷danubio¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷EgLRfWTb¬AD÷1502908200¬ADE÷1502908200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villarrobledo (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villarrobledo (Esp)¬WU÷villarrobledo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷ALB¬AF÷Albacete (Esp)¬WV÷albacete¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷z99zgAbB¬AD÷1502906400¬ADE÷1502906400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Umm-Salal (Qat)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UMM¬AE÷Umm-Salal (Qat)¬WU÷umm-salal¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷JON¬AF÷Jong NEC (Ned)¬WV÷jong-nec¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2JHNeCEh¬AD÷1502904600¬ADE÷1502904600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷K. Berchem Sport (Bel)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷K. Berchem Sport (Bel)¬WU÷koninklijk-berchem-sport¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷RUP¬AF÷Boom (Bel)¬WV÷boom¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8dIJdhan¬AD÷1502902800¬ADE÷1502902800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dikkelvenne (Bel)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIK¬AE÷Dikkelvenne (Bel)¬WU÷dikkelvenne¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DEN¬AF÷Dender (Bel)¬WV÷dender¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷U5JFcYqt¬AD÷1502896500¬ADE÷1502896500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷OFI Crete (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRE¬AE÷OFI Crete (Gre)¬WU÷ofi-crete¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷KIS¬AF÷Kissamikos (Gre)¬WV÷kissamikos¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷t8qTQj3o¬AD÷1502894700¬ADE÷1502894700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tigre (Arg)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIG¬AE÷Tigre (Arg)¬WU÷tigre¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEF¬AF÷Defensa y Justicia (Arg)¬WV÷defensa-y-justicia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Pusingan kedua.¬AN÷n¬~AA÷CUMIAvDm¬AD÷1502893800¬ADE÷1502893800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belgrano (Arg)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano (Arg)¬WU÷ca-belgrano¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colon Santa FE (Arg)¬WV÷colon-santa-fe¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AM÷Bermain 40 minit untuk setiap dua separuh masa Pusingan kedua. ¬AN÷n¬~AA÷SCgzOyPB¬AD÷1502892900¬ADE÷1502892900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes L.P. (Arg)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes L.P. (Arg)¬WU÷estudiantes-l-p¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield (Arg)¬WV÷velez-sarsfield¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Pusingan kedua.¬AN÷n¬~AA÷GMscABTo¬AD÷1502888400¬ADE÷1502888400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes L.P. (Arg)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes L.P. (Arg)¬WU÷estudiantes-l-p¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield (Arg)¬WV÷velez-sarsfield¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Pusingan pertama Bermain 30 minit untuk setiap dua separuh masa ¬AN÷n¬~AA÷MZCc8kbb¬AD÷1502888400¬ADE÷1502888400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tigre (Arg)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIG¬AE÷Tigre (Arg)¬WU÷tigre¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DEF¬AF÷Defensa y Justicia (Arg)¬WV÷defensa-y-justicia¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Pusingan pertama¬AN÷n¬~AA÷fDt19Vrh¬AD÷1502887500¬ADE÷1502887500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belgrano (Arg)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano (Arg)¬WU÷ca-belgrano¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colon Santa FE (Arg)¬WV÷colon-santa-fe¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Pusingan pertama¬AN÷n¬~AA÷dIAWgjq5¬AD÷1502884800¬ADE÷1502884800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Muang Thong Utd (Tha)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PEG¬AF÷Pegasus (Hkg)¬WV÷pegasus¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MUA¬AE÷Muang Thong Utd (Tha)¬WU÷muang-thong-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷3¬BC÷5¬AN÷n¬~AA÷rZCrilTN¬AD÷1502875800¬ADE÷1502875800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakleigh Cannons (Aus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MVC¬AF÷Melbourne Victory (Aus)¬WV÷melbourne-v¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬WM÷OAK¬AE÷Oakleigh Cannons (Aus)¬WU÷oakleigh-cannons¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷2y9kRXtP¬AD÷1502812800¬ADE÷1502812800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Girona (Esp)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIR¬AE÷Girona (Esp)¬WU÷girona¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MAC¬AF÷Manchester City (Eng)¬WV÷manchester-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fVVxEaNM¬AD÷1502812800¬ADE÷1502812800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mortagua (Por)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOR¬AE÷Mortagua (Por)¬WU÷mortagua-fc¬AG÷1¬WN÷TON¬AF÷Tondela (Por)¬WV÷tondela¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~~
1
1503148313
4192
fixtures
SA÷1¬~ZA÷DUNIA: Perlawanan Persahabatan Kelab¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Dunia¬ZC÷lhgPuoT8¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/dunia/perlawanan-persahabatan-kelab/¬ZX÷00Dunia 005......0040000000169000Perlawanan P029 Kelab000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Dunia¬~AA÷YF59l29q¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷38¬CX÷Rosario Central (Arg)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1503148120¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield (Arg)¬WV÷velez-sarsfield¬AH÷0¬BB÷0¬WM÷ROS¬AE÷Rosario Central (Arg)¬WU÷rosario-central¬AG÷0¬BA÷0¬AM÷Bermain 30 minit untuk setiap dua separuh masa ¬AN÷n¬~AA÷UsaIntvd¬AD÷1503154800¬ADE÷1503154800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Struga Trim & Lum (Mac)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCS¬AE÷FC Struga Trim & Lum (Mac)¬WU÷fc-struga-trim-lum¬WN÷TEU¬AF÷Teuta (Alb)¬WV÷teuta¬AN÷n¬~AA÷C64DmMOk¬AD÷1503158400¬ADE÷1503158400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pro Patria (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Pro Patria (Ita)¬WU÷pro-patria¬WN÷BOR¬AF÷Borgosesia (Ita)¬WV÷borgosesia-calcio¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷xzNJOp7t¬AD÷1503655200¬ADE÷1503655200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sandefjord (Nor)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sandefjord (Nor)¬WU÷sandefjord¬WN÷STA¬AF÷Start (Nor)¬WV÷start¬AN÷n¬~AA÷Y3gftd0O¬AD÷1504015200¬ADE÷1504015200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷QPR (Eng)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QPR¬AE÷QPR (Eng)¬WU÷qpr¬WN÷BOU¬AF÷Bournemouth (Eng)¬WV÷bournemouth¬AN÷n¬~AA÷hhWE8F7h¬AD÷1504087200¬ADE÷1504087200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kickers Offenbach (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIC¬AE÷Kickers Offenbach (Ger)¬WU÷kickers-offenbach¬WN÷BAY¬AF÷Bayern Munich (Ger)¬WV÷bayern-munich¬AN÷n¬~AA÷n7cbuGFU¬AD÷1504108800¬ADE÷1504108800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NTSV Strand 08 (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷NTSV Strand 08 (Ger)¬WU÷ntsv-strand-08¬WN÷HAM¬AF÷Hamburger SV (Ger)¬WV÷hamburger¬AN÷n¬~AA÷nBsA4sMO¬AD÷1504191600¬ADE÷1504191600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Friedrichshagener SV (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRI¬AE÷Friedrichshagener SV (Ger)¬WU÷friedrichshagener-sv¬WN÷HOF¬AF÷Hoffenheim (Ger)¬WV÷hoffenheim¬AN÷n¬~AA÷UTJkgvFi¬AD÷1504195200¬ADE÷1504195200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Freiberg (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Freiberg (Ger)¬WU÷freiberg¬WN÷GAL¬AF÷St. Gallen (Sui)¬WV÷st-gallen¬AN÷n¬~AA÷pzwwhnod¬AD÷1504198800¬ADE÷1504198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KVV Quick '20 (Ned)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUI¬AE÷KVV Quick '20 (Ned)¬WU÷kvv-quick-20¬WN÷HER¬AF÷Heracles (Ned)¬WV÷heracles¬AN÷n¬~AA÷Sfv74TEr¬AD÷1504283400¬ADE÷1504283400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ankerbrot (Aut)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANK¬AE÷Ankerbrot (Aut)¬WU÷ankerbrot¬WN÷AUS¬AF÷Austria Vienna (Aut)¬WV÷austria-vienna¬AN÷n¬~AA÷zRzhTQbP¬AD÷1504290600¬ADE÷1504290600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AS Roma (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Chapecoense-SC (Bra)¬WV÷chapecoense-sc¬WM÷ROM¬AE÷AS Roma (Ita)¬WU÷as-roma¬AN÷n¬~AA÷UZ8qkSqt¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester Utd Legends (Eng)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Manchester Utd Legends (Eng)¬WU÷manchester-utd-legends¬WN÷BAR¬AF÷Barcelona Legends (Esp)¬WV÷barcelona-legends¬AN÷n¬~AA÷CUO40aot¬AD÷1504630800¬ADE÷1504630800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Djurgarden (Swe)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DJU¬AE÷Djurgarden (Swe)¬WU÷djurgarden¬WN÷MOL¬AF÷Molde (Nor)¬WV÷molde¬AN÷n¬~~
1
1503148313
14

Dunia

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain