Hoki, Amerika Syarikat: skor secara langsung, jadual, kedudukan NHL 2016/2017

Hoki » Amerika Syarikat » NHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷pMu72He4¬ZD÷t¬ZE÷xlQp8HDC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/my/hoki/amerika-syarikat/nhl/¬ZX÷04Amerika Syar016arikat0000000000157000NHL 003......000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷vB9vFK1b¬AD÷1490754600¬ADE÷1490754600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷San Jose Sharks¬AX÷1¬AV÷1490768468|;1490757389|;1490757789|;1490760858|;1490760880|;1490762340|;1490762707|;1490764123|;1490768468|¬BX÷-1¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬WU÷san-jose-sharks¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷b5FwVoAn¬AD÷1490752800¬ADE÷1490752800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Canucks¬AX÷1¬AV÷1490754214|;1490757273|;1490757288|;1490768477|;1490760953|;1490768477|¬BX÷-1¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬WV÷anaheim-ducks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬WU÷vancouver-canucks¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IgbtWRft¬AD÷1490749200¬ADE÷1490749200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oilers¬AX÷1¬AV÷1490763524|;1490763524|;1490757913|;1490763524|¬BX÷-1¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬WU÷edmonton-oilers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0KAzG0nh¬AD÷1490745600¬ADE÷1490745600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Minnesota Wild¬AX÷1¬AV÷1490765123|;1490765123|;1490765123|;1490765123|;1490753313|;1490765123|;1490755765|;1490765123|;1490757638|;1490765123|¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SQnVOAmD¬AD÷1490743800¬ADE÷1490743800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬AX÷1¬AV÷1490745177|;1490761703|;1490752354|;1490753585|;1490753660|;1490761703|¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬WV÷dallas-stars¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tUzDmfQD¬AD÷1490743800¬ADE÷1490743800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Maple Leafs¬AX÷1¬AV÷1490765137|;1490747376|;1490750135|;1490765137|;1490754035|;1490765137|¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6cBWGtXo¬AD÷1490742000¬ADE÷1490742000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Bruins¬AX÷1¬AV÷1490761770|;1490761770|;1490761770|;1490761770|;1490751832|;1490761770|¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hf7SHMHu¬AD÷1490742000¬ADE÷1490742000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Hurricanes¬AX÷1¬AV÷1490761716|;1490744880|;1490747772|;1490751273|;1490751732|;1490761716|¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬WU÷carolina-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬WV÷detroit-red-wings¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Q3gOCUKU¬AD÷1490742000¬ADE÷1490742000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬AX÷1¬AV÷1490761758|;1490745397|;1490747719|;1490752547|;1490761758|¬BX÷-1¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬WV÷buffalo-sabres¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OIXE9JQB¬AD÷1490742000¬ADE÷1490742000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷New Jersey Devils¬AX÷1¬AV÷1490757745|;1490757745|;1490757745|;1490748935|;1490749556|;1490757745|;1490757745|¬BX÷-1¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬WU÷new-jersey-devils¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬WV÷winnipeg-jets¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ENrRPjY6¬AD÷1490742000¬ADE÷1490742000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Philadelphia Flyers¬AX÷1¬AV÷1490761740|;1490761740|;1490761740|;1490751948|;1490761740|¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬WU÷philadelphia-flyers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WbgMQWI0¬AD÷1490662800¬ADE÷1490662800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Flames¬AX÷1¬AV÷1490666435|;1490668097|;1490670752|;1490670992|;1490672554|;1490676252|;1490676252|¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬WV÷colorado-avalanche¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nDfKDA5O¬AD÷1490659200¬ADE÷1490659200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Louis Blues¬AX÷1¬AV÷1490665002|;1490665016|;1490666914|;1490668073|;1490668605|;1490676280|¬BX÷-1¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬WU÷st-louis-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬WV÷phoenix-coyotes¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IwjGEjjI¬AD÷1490657400¬ADE÷1490657400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Tampa Bay Lightning¬AX÷1¬AV÷1490658995|;1490659681|;1490660011|;1490676267|;1490663062|;1490663567|;1490664065|;1490664430|;1490676267|;1490676267|¬BX÷-1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬WV÷chicago-blackhawks¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬WU÷tampa-bay-lightning¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vmiCFWzC¬AD÷1490655600¬ADE÷1490655600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Sabres¬AX÷1¬AV÷1490658034|;1490659699|;1490660783|;1490661746|;1490662283|;1490663389|;1490665701|;1490673559|¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬WU÷buffalo-sabres¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SMUFi10s¬AD÷1490655600¬ADE÷1490655600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Carolina Hurricanes¬AX÷1¬AV÷1490657707|;1490661003|;1490661156|;1490661910|;1490664386|;1490673534|;1490665928|;1490673534|¬BX÷-1¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬WV÷detroit-red-wings¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬WU÷carolina-hurricanes¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dO17GCL5¬AD÷1490655600¬ADE÷1490655600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Islanders¬AX÷1¬AV÷1490658052|;1490660760|;1490663369|;1490666208|;1490673547|¬BX÷-1¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~
4
1490829050
1244
fixtures
SA÷4¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷pMu72He4¬ZD÷t¬ZE÷xlQp8HDC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/my/hoki/amerika-syarikat/nhl/¬ZX÷04Amerika Syar016arikat0000000000157000NHL 003......000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷KMQyEvH4¬AD÷1490832000¬ADE÷1490832000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬WV÷chicago-blackhawks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷xdEsU5Ph¬AD÷1490835600¬ADE÷1490835600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷bDPuDbWA¬AD÷1490839200¬ADE÷1490839200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬WU÷colorado-avalanche¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷hzPqCIoH¬AD÷1490841000¬ADE÷1490841000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬WU÷phoenix-coyotes¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷6wTmBx1N¬AD÷1490914800¬ADE÷1490914800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬WU÷carolina-hurricanes¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬WV÷columbus-blue-jackets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷l2IhAdGT¬AD÷1490914800¬ADE÷1490914800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬WU÷philadelphia-flyers¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬WV÷new-york-islanders¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jB4K5GOp¬AD÷1490916600¬ADE÷1490916600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬WV÷dallas-stars¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WIDoTPva¬AD÷1490916600¬ADE÷1490916600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vRc2Ua1o¬AD÷1490916600¬ADE÷1490916600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬WU÷tampa-bay-lightning¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬WV÷detroit-red-wings¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Sp7fR39B¬AD÷1490918400¬ADE÷1490918400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6y6bQNOH¬AD÷1490918400¬ADE÷1490918400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬WU÷nashville-predators¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬WV÷toronto-maple-leafs¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pMHkSqf5¬AD÷1490918400¬ADE÷1490918400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬WV÷anaheim-ducks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zBA2PsvO¬AD÷1490922000¬ADE÷1490922000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬WU÷edmonton-oilers¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬WV÷san-jose-sharks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IHd6TJGi¬AD÷1491001200¬ADE÷1491001200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬WU÷new-york-rangers¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬WV÷pittsburgh-penguins¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0tnBSwWc¬AD÷1491003000¬ADE÷1491003000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bR4ERco4¬AD÷1491006600¬ADE÷1491006600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬WU÷chicago-blackhawks¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬WV÷columbus-blue-jackets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷E196O1gU¬AD÷1491008400¬ADE÷1491008400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬WV÷san-jose-sharks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hl4IQH0A¬AD÷1491008400¬ADE÷1491008400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬WU÷colorado-avalanche¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Wv3MPyGG¬AD÷1491012000¬ADE÷1491012000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬WU÷phoenix-coyotes¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vPzDqoPu¬AD÷1491012000¬ADE÷1491012000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬WU÷vancouver-canucks¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~~
4
1490829050
94

Amerika Syarikat

Amerika Utara dan Tengah

Eropah

Australia dan Oceania

Pertandingan Lain-lain