Hoki, Kanada: skor secara langsung, jadual, kedudukan QMJHL 2016/2017

Hoki » Kanada » QMJHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: QMJHL¬ZEE÷dMs5vjoH¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷djvC0QGi¬ZD÷p¬ZE÷neJ7lMv2¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷47_dMs5vjoH¬ZJ÷2¬ZL÷/my/hoki/kanada/qmjhl/¬ZX÷04Kanada 006Kanada0020000000153000QMJHL 005......000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬~AA÷CGka3Hyg¬AD÷1481241600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Acadie-Bathurst Titan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ACA¬AE÷Acadie-Bathurst Titan¬WU÷acadie-bathurst-titan¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷QUE¬AF÷Quebec Remparts¬WV÷quebec-remparts¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷bDoe4cMn¬AD÷1481238000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Saint John¬AX÷0¬AV÷1481252154|¬BX÷-1¬WM÷SAI¬AE÷Saint John¬WU÷saint-john-sea-dogs¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷VIC¬AF÷Victoriaville Tigres¬WV÷victoriaville-tigres¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷EuAO9JbP¬AD÷1481157000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicoutimi Sagueneens¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicoutimi Sagueneens¬WU÷chicoutimi-sagueneens¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷SHE¬AF÷Sherbrooke Phoenix¬WV÷sherbrooke-phoenix¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷Gldj5w7t¬AD÷1481157000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rimouski Oceanic¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIM¬AE÷Rimouski Oceanic¬WU÷rimouski-oceanic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷4¬WN÷QUE¬AF÷Quebec Remparts¬WV÷quebec-remparts¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷QPGtozMO¬AD÷1481155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shawinigan Cataractes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shawinigan Cataractes¬WU÷shawinigan-cataractes¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷CHA¬AF÷Charlottetown Islanders¬WV÷pei-rocket¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷nZHxnG6I¬AD÷1481151600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saint John¬AX÷0¬AV÷1481167691|¬BX÷-1¬WM÷SAI¬AE÷Saint John¬WU÷saint-john-sea-dogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷MON¬AF÷Moncton Wildcats¬WV÷moncton-wildcats¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷4ASXndiC¬AD÷1481070600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baie-Comeau Drakkar¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SHE¬AF÷Sherbrooke Phoenix¬WV÷sherbrooke-phoenix¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷BAI¬AE÷Baie-Comeau Drakkar¬WU÷baie-comeau-drakkar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷2¬AN÷n¬~AA÷KMQLkb7g¬AD÷1480885200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Chicoutimi Sagueneens¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BAI¬AF÷Baie-Comeau Drakkar¬WV÷baie-comeau-drakkar¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chicoutimi Sagueneens¬WU÷chicoutimi-sagueneens¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷hzPTmxx6¬AD÷1480885200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gatineau Olympiques¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAT¬AE÷Gatineau Olympiques¬WU÷gatineau-olympiques¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SAI¬AF÷Saint John¬WV÷saint-john-sea-dogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷bDPPlIMa¬AD÷1480885200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Victoriaville Tigres¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIC¬AE÷Victoriaville Tigres¬WU÷victoriaville-tigres¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬BE÷0¬WN÷SHE¬AF÷Sherbrooke Phoenix¬WV÷sherbrooke-phoenix¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷2oWGjvhm¬AD÷1480881600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Drummondville Voltigeurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRU¬AE÷Drummondville Voltigeurs¬WU÷drummondville-voltigeurs¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷RIM¬AF÷Rimouski Oceanic¬WV÷rimouski-oceanic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷OfXCiKxs¬AD÷1480878000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Acadie-Bathurst Titan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ACA¬AE÷Acadie-Bathurst Titan¬WU÷acadie-bathurst-titan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷MON¬AF÷Moncton Wildcats¬WV÷moncton-wildcats¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷6Fpod0UP¬AD÷1480878000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Cape Breton Screaming Eagles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷Cape Breton Screaming Eagles¬WU÷cape-breton-screaming-eagles¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷VAL¬AF÷Val-d'Or Foreurs¬WV÷val-d-or-foreurs¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷hCtsctFJ¬AD÷1480809600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Quebec Remparts¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUE¬AE÷Quebec Remparts¬WU÷quebec-remparts¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷RIM¬AF÷Rimouski Oceanic¬WV÷rimouski-oceanic¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷Qa5nyah0¬AD÷1480806000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Baie-Comeau Drakkar¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAI¬AE÷Baie-Comeau Drakkar¬WU÷baie-comeau-drakkar¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷HAL¬AF÷Halifax Mooseheads¬WV÷halifax-mooseheads¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷j72bYdxJ¬AD÷1480806000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Moncton Wildcats¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Moncton Wildcats¬WU÷moncton-wildcats¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ROU¬AF÷Rouyn-Noranda Huskies¬WV÷rouyn-noranda-huskies¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷4j4jzJ76¬AD÷1480798800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gatineau Olympiques¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAT¬AE÷Gatineau Olympiques¬WU÷gatineau-olympiques¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷BLA¬AF÷Blainville-Boisbriand Armada¬WV÷blainville-boisbriand-armada¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~
4
1481325813
357
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: QMJHL¬ZEE÷dMs5vjoH¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷djvC0QGi¬ZD÷p¬ZE÷neJ7lMv2¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷47_dMs5vjoH¬ZJ÷2¬ZL÷/my/hoki/kanada/qmjhl/¬ZX÷04Kanada 006Kanada0020000000153000QMJHL 005......000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬~AA÷pUm71e65¬AD÷1481324400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Halifax Mooseheads¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1481324544¬BX÷15¬WM÷HAL¬AE÷Halifax Mooseheads¬WU÷halifax-mooseheads¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷BLA¬AF÷Blainville-Boisbriand Armada¬WV÷blainville-boisbriand-armada¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷6wk32yia¬AD÷1481324400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Moncton Wildcats¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1481324827¬BX÷8¬WM÷MON¬AE÷Moncton Wildcats¬WU÷moncton-wildcats¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷VIC¬AF÷Victoriaville Tigres¬WV÷victoriaville-tigres¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷CjK30FLB¬AD÷1481328000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sherbrooke Phoenix¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHE¬AE÷Sherbrooke Phoenix¬WU÷sherbrooke-phoenix¬WN÷BAI¬AF÷Baie-Comeau Drakkar¬WV÷baie-comeau-drakkar¬AN÷n¬~AA÷jsJ7aZzI¬AD÷1481329800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicoutimi Sagueneens¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicoutimi Sagueneens¬WU÷chicoutimi-sagueneens¬WN÷DRU¬AF÷Drummondville Voltigeurs¬WV÷drummondville-voltigeurs¬AN÷n¬~AA÷dtousRKj¬AD÷1481329800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rimouski Oceanic¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIM¬AE÷Rimouski Oceanic¬WU÷rimouski-oceanic¬WN÷GAT¬AF÷Gatineau Olympiques¬WV÷gatineau-olympiques¬AN÷n¬~AA÷rwsyr75p¬AD÷1481329800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rouyn-Noranda Huskies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROU¬AE÷Rouyn-Noranda Huskies¬WU÷rouyn-noranda-huskies¬WN÷CHA¬AF÷Charlottetown Islanders¬WV÷pei-rocket¬AN÷n¬~AA÷boPN5Aci¬AD÷1481329800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Val-d'Or Foreurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷Val-d'Or Foreurs¬WU÷val-d-or-foreurs¬WN÷SHA¬AF÷Shawinigan Cataractes¬WV÷shawinigan-cataractes¬AN÷n¬~AA÷xxOR4UCc¬AD÷1481400000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moncton Wildcats¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Moncton Wildcats¬WU÷moncton-wildcats¬WN÷BLA¬AF÷Blainville-Boisbriand Armada¬WV÷blainville-boisbriand-armada¬AN÷n¬~AA÷6BSV3lS3¬AD÷1481403600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicoutimi Sagueneens¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicoutimi Sagueneens¬WU÷chicoutimi-sagueneens¬WN÷DRU¬AF÷Drummondville Voltigeurs¬WV÷drummondville-voltigeurs¬AN÷n¬~AA÷p2RZ28sA¬AD÷1481410800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cape Breton Screaming Eagles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷Cape Breton Screaming Eagles¬WU÷cape-breton-screaming-eagles¬WN÷HAL¬AF÷Halifax Mooseheads¬WV÷halifax-mooseheads¬AN÷n¬~AA÷SQGv2SdG¬AD÷1481414400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rouyn-Noranda Huskies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROU¬AE÷Rouyn-Noranda Huskies¬WU÷rouyn-noranda-huskies¬WN÷SHA¬AF÷Shawinigan Cataractes¬WV÷shawinigan-cataractes¬AN÷n¬~AA÷YNJn06RS¬AD÷1481414400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Val-d'Or Foreurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷Val-d'Or Foreurs¬WU÷val-d-or-foreurs¬WN÷CHA¬AF÷Charlottetown Islanders¬WV÷pei-rocket¬AN÷n¬~AA÷h80Jfpkj¬AD÷1481482800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cape Breton Screaming Eagles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷Cape Breton Screaming Eagles¬WU÷cape-breton-screaming-eagles¬WN÷VIC¬AF÷Victoriaville Tigres¬WV÷victoriaville-tigres¬AN÷n¬~AA÷zX5EeQZq¬AD÷1481482800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saint John¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BLA¬AF÷Blainville-Boisbriand Armada¬WV÷blainville-boisbriand-armada¬WM÷SAI¬AE÷Saint John¬WU÷saint-john-sea-dogs¬AN÷n¬~AA÷WbaNg44d¬AD÷1481486400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rimouski Oceanic¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIM¬AE÷Rimouski Oceanic¬WU÷rimouski-oceanic¬WN÷ACA¬AF÷Acadie-Bathurst Titan¬WV÷acadie-bathurst-titan¬AN÷n¬~AA÷b5i9H7d3¬AD÷1481490000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baie-Comeau Drakkar¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAI¬AE÷Baie-Comeau Drakkar¬WU÷baie-comeau-drakkar¬WN÷DRU¬AF÷Drummondville Voltigeurs¬WV÷drummondville-voltigeurs¬AN÷n¬~AA÷p2m5Imsc¬AD÷1481500800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sherbrooke Phoenix¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GAT¬AF÷Gatineau Olympiques¬WV÷gatineau-olympiques¬WM÷SHE¬AE÷Sherbrooke Phoenix¬WU÷sherbrooke-phoenix¬AN÷n¬~~
4
1481325813
344

Kanada

Amerika Utara dan Tengah

Eropah

Australia dan Oceania

Pertandingan Lain-lain