Hoki, Kanada: skor secara langsung, jadual, kedudukan WHL 2016/2017

Hoki » Kanada » WHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷xWlN9Ote¬ZD÷p¬ZE÷U1VrOHY4¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/my/hoki/kanada/whl/¬ZX÷04Kanada 006Kanada0010000000157000WHL 003......000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷EZWsMvYN¬AD÷1489968300¬ADE÷1489968300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Thunderbirds¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬WU÷seattle-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬BE÷0¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬WV÷vancouver-giants¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷8dWoLbmU¬AD÷1489968300¬ADE÷1489968300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Tri-City Americans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬WU÷tri-city-americans¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷6¬AT÷5¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬WV÷everett-silvertips¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷5¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷zqYwNKIH¬AD÷1489968000¬ADE÷1489968000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Winterhawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬WU÷portland-winterhawks¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬WV÷spokane-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷4¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷Iopf6yx9¬AD÷1489960800¬ADE÷1489960800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Edmonton Oil Kings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬WU÷edmonton-oil-kings¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬WV÷red-deer-rebels¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷pfuRPMYb¬AD÷1489889100¬ADE÷1489889100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Everett Silvertips¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬WU÷everett-silvertips¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬WV÷victoria-royals¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷vHvVOtl5¬AD÷1489889100¬ADE÷1489889100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Thunderbirds¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬WU÷seattle-thunderbirds¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬WV÷portland-winterhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷I7wZN03B¬AD÷1489889100¬ADE÷1489889100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Spokane Chiefs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬WU÷spokane-chiefs¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬WV÷tri-city-americans¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷On33qEUe¬AD÷1489888800¬ADE÷1489888800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Prince George Cougars¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬WU÷prince-george-cougars¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬WV÷kamloops-blazers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷veoj7HM2¬AD÷1489888800¬ADE÷1489888800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬WU÷vancouver-giants¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬WV÷kelowna-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷AuNSkGiS¬AD÷1489887000¬ADE÷1489887000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medicine Hat Tigers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷1¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬WU÷medicine-hat-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷3¬AN÷n¬~AA÷WlOOjdxM¬AD÷1489885200¬ADE÷1489885200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Hitmen¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬WU÷calgary-hitmen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷KOO¬AF÷Kootenay Ice¬WV÷kootenay-ice¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷GMaeoz0q¬AD÷1489885200¬ADE÷1489885200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moose Jaw Warriors¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬WU÷moose-jaw-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷10¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷4¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬WV÷swift-current-broncos¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷UP3apfFk¬AD÷1489885200¬ADE÷1489885200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince Albert Raiders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬WU÷prince-albert-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬WV÷saskatoon-blades¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷2w27rYq2¬AD÷1489885200¬ADE÷1489885200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Deer Rebels¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬WU÷red-deer-rebels¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬WV÷edmonton-oil-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷xE9LixNF¬AD÷1489883400¬ADE÷1489883400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brandon Wheat Kings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬WU÷brandon-wheat-kings¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬WV÷regina-pats¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷2¬AN÷n¬~ZA÷KANADA: WHL - PlayOff¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷p0lmArd1¬ZD÷p¬ZE÷U1VrOHY4¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷11¬ZL÷/my/hoki/kanada/whl/¬ZX÷04Kanada 006Kanada0010000000212000WHL - PlayOf013layOff000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷jV8CK0Ai¬AD÷1490409300¬ADE÷1490409300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Everett Silvertips¬ER÷1/8 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬WV÷victoria-royals¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬WU÷everett-silvertips¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷0¬AM÷Pusingan Pertama.¬AN÷n¬~AA÷UL7GJKPc¬AD÷1490409300¬ADE÷1490409300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Thunderbirds¬ER÷1/8 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬WU÷seattle-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬WV÷tri-city-americans¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷Pusingan Pertama.¬AN÷n¬~AA÷Qm1PHbfA¬AD÷1490407500¬ADE÷1490407500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kelowna Rockets¬ER÷1/8 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬WU÷kelowna-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬WV÷kamloops-blazers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷Pusingan Pertama.¬AN÷n¬~AA÷CpcLIvu4¬AD÷1490407200¬ADE÷1490407200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince George Cougars¬ER÷1/8 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬WU÷prince-george-cougars¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬WV÷portland-winterhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AM÷Pusingan Pertama.¬AN÷n¬~AA÷pYLQdcIp¬AD÷1490405400¬ADE÷1490405400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medicine Hat Tigers¬ER÷1/8 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬WU÷medicine-hat-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬WV÷brandon-wheat-kings¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AM÷Pusingan Pertama.¬AN÷n¬~AA÷4z8dEPmI¬AD÷1490403600¬ADE÷1490403600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moose Jaw Warriors¬ER÷1/8 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬WU÷moose-jaw-warriors¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬WV÷swift-current-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AM÷Pusingan Pertama.¬AN÷n¬~AA÷jX3hF5YB¬AD÷1490403600¬ADE÷1490403600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Regina Pats¬ER÷1/8 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬WV÷calgary-hitmen¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬WU÷regina-pats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷4¬AM÷Pusingan Pertama.¬AN÷n¬~
4
1490492835
867
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL - PlayOff¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷p0lmArd1¬ZD÷p¬ZE÷U1VrOHY4¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷11¬ZL÷/my/hoki/kanada/whl/¬ZX÷04Kanada 006Kanada0010000000212000WHL - PlayOf013layOff000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷OOKUeHXj¬AD÷1490490000¬ADE÷1490490000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬ER÷1/8 Akhir¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1490492369¬BX÷-1¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬WU÷lethbridge-hurricanes¬AG÷1¬BA÷1¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬WV÷red-deer-rebels¬AH÷0¬BB÷0¬AM÷Pusingan Pertama.¬AN÷n¬~AA÷b1aXFxPM¬AD÷1490490000¬ADE÷1490490000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷Moose Jaw Warriors¬ER÷1/8 Akhir¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1490492784¬BX÷-1¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬WU÷moose-jaw-warriors¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬WV÷swift-current-broncos¬AH÷1¬BB÷1¬AM÷Pusingan Kedua. Swift Current Broncos mendahului siri 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷KA0TGI9G¬AD÷1490490000¬ADE÷1490490000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷Regina Pats¬ER÷1/8 Akhir¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1490492749¬BX÷-1¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬WU÷regina-pats¬AG÷1¬BA÷1¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬WV÷calgary-hitmen¬AH÷0¬BB÷0¬AM÷Pusingan Kedua. Regina Pats mendahului siri 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷GxfxFdvT¬AD÷1490491800¬ADE÷1490491800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Medicine Hat Tigers¬ER÷1/8 Akhir¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1490492138¬BX÷9¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬WV÷brandon-wheat-kings¬AH÷0¬BB÷0¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬WU÷medicine-hat-tigers¬AG÷0¬BA÷0¬AM÷Pusingan Kedua. Medicine Hat Tigers mendahului siri 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷C8u89z2j¬AD÷1490493900¬ADE÷1490493900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everett Silvertips¬ER÷1/8 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬WU÷everett-silvertips¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬WV÷victoria-royals¬AM÷Pusingan Kedua. Everett Silvertips mendahului siri 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷hINeG6z3¬AD÷1490493900¬ADE÷1490493900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kelowna Rockets¬ER÷1/8 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬WU÷kelowna-rockets¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬WV÷kamloops-blazers¬AM÷Pusingan Kedua. Kelowna Rockets mendahului siri 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷AgbB8fHd¬AD÷1490493900¬ADE÷1490493900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Thunderbirds¬ER÷1/8 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬WV÷tri-city-americans¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬WU÷seattle-thunderbirds¬AM÷Pusingan Kedua. Seattle Thunderbirds mendahului siri 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷Iot4AGnp¬AD÷1490572800¬ADE÷1490572800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬ER÷1/8 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬WU÷lethbridge-hurricanes¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬WV÷red-deer-rebels¬AM÷Pusingan Kedua.¬AN÷n¬~AA÷EROiHnLd¬AD÷1490572800¬ADE÷1490572800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince George Cougars¬ER÷1/8 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬WU÷prince-george-cougars¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬WV÷portland-winterhawks¬AM÷Pusingan Kedua. Portland Winterhawks mendahului siri 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷r7G8D4KL¬AD÷1490747400¬ADE÷1490747400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brandon Wheat Kings¬ER÷1/8 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬WU÷brandon-wheat-kings¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬WV÷medicine-hat-tigers¬AM÷Pusingan Ketiga. Medicine Hat Tigers mendahului siri 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷MiSaFQk9¬AD÷1490749200¬ADE÷1490749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Hitmen¬ER÷1/8 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬WU÷calgary-hitmen¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬WV÷regina-pats¬AM÷Pusingan Ketiga. Regina Pats mendahului siri 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷0rR3Ep5F¬AD÷1490749200¬ADE÷1490749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swift Current Broncos¬ER÷1/8 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬WU÷swift-current-broncos¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬WV÷moose-jaw-warriors¬AM÷Pusingan Ketiga. Swift Current Broncos mendahului siri 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷CrMq5tS1¬AD÷1490752800¬ADE÷1490752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kamloops Blazers¬ER÷1/8 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬WU÷kamloops-blazers¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬WV÷kelowna-rockets¬AM÷Pusingan Ketiga. Kelowna Rockets mendahului siri 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷Ek7v8rrq¬AD÷1490753100¬ADE÷1490753100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoria Royals¬ER÷1/8 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬WU÷victoria-royals¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬WV÷everett-silvertips¬AM÷Pusingan Ketiga. Everett Silvertips mendahului siri 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷MD3zS3ZE¬AD÷1490833800¬ADE÷1490833800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brandon Wheat Kings¬ER÷1/8 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬WU÷brandon-wheat-kings¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬WV÷medicine-hat-tigers¬AM÷Pusingan Keempat. Medicine Hat Tigers mendahului siri 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷dAKCCOZR¬AD÷1490835600¬ADE÷1490835600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬ER÷1/8 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬WU÷red-deer-rebels¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AM÷Pusingan Ketiga.¬AN÷n¬~AA÷vkEVSqK8¬AD÷1490835600¬ADE÷1490835600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swift Current Broncos¬ER÷1/8 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬WU÷swift-current-broncos¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬WV÷moose-jaw-warriors¬AM÷Pusingan Keempat. Swift Current Broncos mendahului siri 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷QonJJuse¬AD÷1490839200¬ADE÷1490839200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kamloops Blazers¬ER÷1/8 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬WU÷kamloops-blazers¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬WV÷kelowna-rockets¬AM÷Pusingan Keempat. Kelowna Rockets mendahului siri 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷EBrFKLRl¬AD÷1490839200¬ADE÷1490839200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Winterhawks¬ER÷1/8 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬WV÷prince-george-cougars¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬WU÷portland-winterhawks¬AM÷Pusingan Ketiga. Portland Winterhawks mendahului siri 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷ht6r72ck¬AD÷1490839500¬ADE÷1490839500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tri-City Americans¬ER÷1/8 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬WU÷tri-city-americans¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬WV÷seattle-thunderbirds¬AM÷Pusingan Ketiga. Seattle Thunderbirds mendahului siri 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷Uw7rQs4R¬AD÷1490839500¬ADE÷1490839500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoria Royals¬ER÷1/8 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬WU÷victoria-royals¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬WV÷everett-silvertips¬AM÷Pusingan Keempat. Everett Silvertips mendahului siri 1-0. ¬AN÷n¬~~
4
1490492835
25

Kanada

Amerika Utara dan Tengah

Eropah

Australia dan Oceania

Pertandingan Lain-lain