Bola Sepak, Amerika Syarikat: skor secara langsung, jadual, kedudukan Kejuaraan USL 2021

Iklan
Iklan
Iklan
Iklan
Iklan
Kejuaraan USL
2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: Kejuaraan USL¬ZEE÷OjCHtstG¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷pdKGcGhJ¬ZD÷p¬ZE÷OlY5p5FB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_OjCHtstG¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/amerika-syarikat/kejuaraan-usl/¬ZX÷00Amerika Syar016arikat0010000000001000Kejuaraan US013an USL000¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷KlwIHHWc¬AD÷1619998200¬ADE÷1619998200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620005563¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOU¬AF÷Loudoun¬JB÷2kk0WR90¬WV÷loudoun-united¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷MIA¬AE÷Miami FC¬JA÷YFpdX7ff¬WU÷miami-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬~AA÷j7QI9NMQ¬AD÷1619915400¬ADE÷1619915400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Energy¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1619922425¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta United 2¬JB÷pUxkI2Ye¬WV÷atlanta-united¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ENE¬AE÷Oklahoma City Energy¬JA÷GfYpJrJk¬WU÷oklahoma-city-energy-fc¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷AJeRffPp¬AD÷1619915400¬ADE÷1619915400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1619922551¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷New Mexico¬JB÷jTdEuWnE¬WV÷new-mexico¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷RGV¬AE÷Rio Grande¬JA÷OM8WGnAD¬WU÷rio-grande-valley-fc-toros¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷OMq9Jw2o¬AD÷1619915400¬ADE÷1619915400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1619922447¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs¬JB÷OteMwAHQ¬WV÷colorado-springs¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SAN¬AE÷San Antonio¬JA÷UJeIvj2K¬WU÷san-antonio-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷8A9aazHT¬AD÷1619913600¬ADE÷1619913600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Tulsa¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1619920648¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUL¬AE÷FC Tulsa¬JA÷j9AOI8u1¬WU÷fc-tulsa¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SWO¬AF÷Sporting Kansas City 2¬JB÷pW9SHSf7¬WV÷sporting-kansas-city¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷jZEf0G1N¬AD÷1619911800¬ADE÷1619911800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Birmingham¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1619919000¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indy Eleven¬JB÷x66KJlQf¬WV÷indy-eleven¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷MIR¬AE÷Birmingham¬JA÷rq7GKUAl¬WU÷birmingham-legion¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷xQmDIcHi¬AD÷1619911800¬ADE÷1619911800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1619918785¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Independ.¬JB÷fPohYmul¬WV÷charlotte-independence¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay¬JA÷02nlZTPs¬WU÷tampa-bay¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬~AA÷6oDr3IH4¬AD÷1619836200¬ADE÷1619836200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷LA Galaxy 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1619843289¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Republic¬JB÷t2aZSh38¬WV÷sacramento-republic¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷LAG¬AE÷LA Galaxy 2¬JA÷SbBi49Q7¬WU÷los-angeles¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷CrGj1dnH¬AD÷1619834400¬ADE÷1619834400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Rising¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1619841998¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Loyal¬JB÷4h8CLAer¬WV÷san-diego-loyal¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Rising¬JA÷C0GpQjmR¬WU÷phoenix-rising¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬~AA÷ILGn2xXA¬AD÷1619823600¬ADE÷1619823600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1619830649¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Athletic¬JB÷Y9HtRWXK¬WV÷hartford-athletic¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷YOR¬AE÷New York 2¬JA÷vmIxSCIE¬WU÷new-york¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷OMNw4b2b¬AD÷1619310600¬ADE÷1619310600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Energy¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1619317787¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TUL¬AF÷FC Tulsa¬JB÷l8Cm5kB1¬WV÷fc-tulsa¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷ENE¬AE÷Oklahoma City Energy¬JA÷KY7q6Vee¬WU÷oklahoma-city-energy-fc¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷pWOZ4vmh¬AD÷1619307000¬ADE÷1619307000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisville City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1619313961¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville City¬JA÷nL9y8iRr¬WU÷louisville-city¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta United 2¬JB÷tr9u7Btk¬WV÷atlanta-united¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
12
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: Kejuaraan USL¬ZEE÷OjCHtstG¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷pdKGcGhJ¬ZD÷p¬ZE÷OlY5p5FB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_OjCHtstG¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/amerika-syarikat/kejuaraan-usl/¬ZX÷00Amerika Syar016arikat0010000000001000Kejuaraan US013an USL000¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷hGCp5sVs¬AD÷1620268200¬ADE÷1620268200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷LA Galaxy 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Lights¬JB÷xOPzt6Q2¬WV÷las-vegas-lights¬GRB÷0¬WM÷LAG¬AE÷LA Galaxy 2¬JA÷OKygHMm2¬WU÷los-angeles¬GRA÷0¬~AA÷niRm41pl¬AD÷1620345600¬ADE÷1620345600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rio Grande¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Loyal¬JB÷rLSrvpeF¬WV÷san-diego-loyal¬GRB÷0¬WM÷RGV¬AE÷Rio Grande¬JA÷lbTvuQu9¬WU÷rio-grande-valley-fc-toros¬GRA÷0¬~AA÷QsQi3Laf¬AD÷1620428400¬ADE÷1620428400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charleston¬JB÷joWjxOPR¬WV÷charleston¬GRB÷0¬WM÷YOR¬AE÷New York 2¬JA÷MBRnw4AL¬WU÷new-york¬GRA÷0¬~AA÷buxMGyn4¬AD÷1620432000¬ADE÷1620432000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Kansas City 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWO¬AE÷Sporting Kansas City 2¬JA÷ttl4VoP6¬WU÷sporting-kansas-city¬GRA÷0¬WN÷ENE¬AF÷Oklahoma City Energy¬JB÷z3m8U5vD¬WV÷oklahoma-city-energy-fc¬GRB÷0¬~AA÷W6kTEFGG¬AD÷1620514800¬ADE÷1620514800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indy Eleven¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TUL¬AF÷FC Tulsa¬JB÷WOVPnmfs¬WV÷fc-tulsa¬GRB÷0¬WM÷IND¬AE÷Indy Eleven¬JA÷vXwbiToQ¬WU÷indy-eleven¬GRA÷0¬~AA÷86Fd2uF0¬AD÷1620516600¬ADE÷1620516600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Louisville City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIR¬AF÷Birmingham¬JB÷nHHMW1mk¬WV÷birmingham-legion¬GRB÷0¬WM÷LOU¬AE÷Louisville City¬JA÷hfIIXsYr¬WU÷louisville-city¬GRA÷0¬~AA÷Y7mk8V2J¬AD÷1620516600¬ADE÷1620516600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Athletic¬JB÷joCgo12r¬WV÷hartford-athletic¬GRB÷0¬WM÷MIA¬AE÷Miami FC¬JA÷Y5PRksfR¬WU÷miami-fc¬GRA÷0¬~AA÷fNH8awaJ¬AD÷1620516600¬ADE÷1620516600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh¬JB÷K2LNjNvL¬WV÷pittsburgh¬GRB÷0¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay¬JA÷QuMJi3PE¬WU÷tampa-bay¬GRA÷0¬~AA÷GWI40JqD¬AD÷1620520200¬ADE÷1620520200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REA¬AF÷Real Monarchs¬JB÷nkNFhqA8¬WV÷real-monarchs¬GRB÷0¬WM÷SAN¬AE÷San Antonio¬JA÷YXJYTaX7¬WU÷san-antonio-fc¬GRA÷0¬~AA÷hGjPFe1A¬AD÷1620523800¬ADE÷1620523800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Paso¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷New Mexico¬JB÷0tufh9WJ¬WV÷new-mexico¬GRB÷0¬WM÷ELP¬AE÷El Paso¬JA÷nwiCTPgJ¬WU÷el-paso-locomotive¬GRA÷0¬~AA÷M9J01aU6¬AD÷1620527400¬ADE÷1620527400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Rising¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Roots¬JB÷fsLUUuI1¬WV÷oakland-roots¬GRB÷0¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Rising¬JA÷0KLQVL2e¬WU÷phoenix-rising¬GRA÷0¬~AA÷Cbng7kIP¬AD÷1620604800¬ADE÷1620604800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷LA Galaxy 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Tacoma Defiance¬JB÷bBF1quXf¬WV÷tacoma-defiance¬GRB÷0¬WM÷LAG¬AE÷LA Galaxy 2¬JA÷UyBcpLHl¬WU÷los-angeles¬GRA÷0¬~AA÷C43ccmoq¬AD÷1620873000¬ADE÷1620873000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Republic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Lights¬JB÷4xUXpROg¬WV÷las-vegas-lights¬GRB÷0¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Republic¬JA÷AFUTo79m¬WU÷sacramento-republic¬GRA÷0¬~~
484
Iklan
Iklan
Tetapan pemberitahuan
Pemberitahuan telah disekat oleh pelayar web
Tetapan
Bahasa: Bahasa Melayu
Mod gelap
Afrika Selatan Liga Premier Albania Algeria Amerika Syarikat MLS Andorra Angola Arab Saudi Argentina Armenia Aruba Australia Austria Bundesliga Azerbaijan Bahrain Bangladesh Belanda Eredivisie Belarus Belgium Liga Jupiler Benin Bermuda Bolivia Bosnia dan Herzegovina Botswana Brazil Serie A Bulgaria Burkina Faso Burundi Cameroon Chile Colombia Costa Rica Croatia Curaçao Cyprus Denmark Djibouti Ecuador El Salvador Emiriah Arab Bersatu England Liga Premier Liga Championship Liga Satu Liga Dua Piala EFL Piala FA Estonia Eswatini Fiji Filipina Finland Gabon Gambia Georgia Ghana Gibraltar Greece Guatemala Guinea Habsyah Haiti Honduras Hong Kong Hungary Iceland India Indonesia Iran Iraq Ireland Ireland Utara Israel Itali Serie A Serie B Coppa Italia Ivory Coast Jamaica Jepun Jerman Bundesliga 2. Bundesliga Jordan Kanada Kazakhstan Kemboja Kenya Kepulauan Faroe Korea Selatan Kosovo Kuwait Kyrgyzstan Laos Latvia Lesotho Liberia Libya Liechtenstein Lithuania Lubnan Luxembourg Maghribi Makau Makedonia Utara Malawi Malaysia Liga Super Piala Malaysia Maldives Mali Malta Mauritania Mauritius Mesir Mexico Moldova Mongolia Montenegro Mozambique Myanmar Namibia New Zealand Nicaragua Niger Nigeria Norway Oman Pakistan Palestin Panama Paraguay Perancis Ligue 1 Peru Poland Portugal Primeira Liga Qatar Republik China di Taiwan Republik Congo Republik Czech Republik Demokratik Congo Republik Dominika Republik Rakyat China Romania Rusia Rwanda Réunion San Marino Scotland Senegal Sepanyol LaLiga Copa del Rey Serbia Seychelles Sierra Leone Singapura Slovakia Slovenia Somalia Sri Lanka Sudan Sweden Switzerland Syria Tajikistan Tanjung Verde Tanzania Thailand Togo Trinidad dan Tobago Tunisia Turki Turkmenistan Uganda Ukraine Uruguay Uzbekistan Venezuela Vietnam Wales Yaman Zambia Zimbabwe Afrika Piala Negara-negara Afrika Piala Dunia Amerika Selatan Copa América Copa Libertadores Piala Dunia Amerika Utara dan Tengah Piala Emas Piala Dunia Asia Piala Asia Piala Dunia Australia dan Oceania Piala Dunia Dunia Piala Dunia Sukan Olimpik Piala Dunia B20 Piala Dunia B17 Persahabatan Antarabangsa Persahabatan Kelab Eropah Euro Liga Juara-juara Liga Europa Liga Negara-Negara UEFA Euro B21 Piala Dunia Euro B19 Euro B17
Kejuaraan USL secara langsung di Scoreboard.com. Laman ini adalah mengenai Kejuaraan USL 2021, (Bola Sepak/Amerika Syarikat). Sekiranya anda sedang mencari keputusan dari pertandingan lain dengan nama Kejuaraan USL, sila pilih sukan anda dari menu di atas atau kategori (country) di kiri.
Ikuti Kejuaraan USL 2021 untuk skor secara langsung, keputusan akhir, jadual dan kedudukan! Skor secara langsung di Scoreboard.com: Di sini, anda akan menjumpai penjaring gol, kad kuning/merah, barisan pemain dan gantian pemain dalam butiran perlawanan. Dalam pada itu, Scoreboard.com memberikan statistik (possesi bola, cubaan tepat/tidak tepat ke gol, sepakan percuma, sepakan penjuru, ofsaid dan faul), ulasan secara langsung dan sorotan video dari liga bola sepak terunggul. Kedudukan: Scoreboard.com menawarkan kedudukan Kejuaraan USL 2021 sebagai tuan rumah/pelawat/keseluruhan, prestasi (5 perlawanan terakhir), lebih/kurang dan carta penjaring terbanyak.
Tunjukkan lebih banyak