Bola Sepak, Amerika Syarikat: skor secara langsung, jadual, kedudukan USL 2018

Bola Sepak » Amerika Syarikat » USL » 2018

results
SA÷1¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: USL¬ZEE÷OjCHtstG¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷WWOYQwIE¬ZD÷p¬ZE÷UmOjYoA8¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_OjCHtstG¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/amerika-syarikat/usl/¬ZX÷00Amerika Syar016arikat0020000000177000USL 003......000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷bFdsN7w6¬AD÷1524105000¬ADE÷1524105000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Republic¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Republic¬JA÷Cp7AQIZG¬WU÷sacramento-republic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs¬JB÷UL1FPxkN¬WV÷colorado-springs¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷4hcwOmOa¬AD÷1524103200¬ADE÷1524103200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fresno¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fresno¬JA÷vX82Sv54¬WU÷fresno¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Roughnecks¬JB÷Yg86RbKA¬WV÷tulsa-roughnecks¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷ObcaxYJG¬AD÷1524103200¬ADE÷1524103200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland 2¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland 2¬JA÷YamBh65r¬WU÷portland¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷RGV¬AF÷Rio Grande¬JB÷CjnFiQKl¬WV÷rio-grande-valley-fc-toros¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷tUYSb7EU¬AD÷1524096000¬ADE÷1524096000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto 2¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto 2¬JA÷IXhzpjT8¬WU÷toronto¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CAR¬AF÷North Carolina¬JB÷CfhvqArF¬WV÷north-carolina-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Q1bZOT8g¬AD÷1523818800¬ADE÷1523818800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bethlehem¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BET¬AE÷Bethlehem¬JA÷pYFgU0zh¬WU÷bethlehem-steel-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷Sd5bTKkb¬WV÷fc-cincinnati¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷neB7AUg0¬AD÷1523761200¬ADE÷1523761200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Las Vegas Lights¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAS¬AE÷Las Vegas Lights¬JA÷jiWjElpf¬WU÷las-vegas-lights¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Republic¬JB÷YFLeD8a0¬WV÷sacramento-republic¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷YBDJ7SwJ¬AD÷1523757600¬ADE÷1523757600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reno¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Reno¬JA÷YDUJHNjn¬WU÷reno-1868¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs¬JB÷SzUNGs6h¬WV÷colorado-springs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷zHi2WBGJ¬AD÷1523752200¬ADE÷1523752200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saint Louis¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saint Louis¬JA÷6RSRF1Lb¬WU÷saint-louis¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LAG¬AF÷LA Galaxy 2¬JB÷nwpPELz5¬WV÷los-angeles¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lKe6VVVP¬AD÷1523752200¬ADE÷1523752200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Antonio¬JA÷QTrTDujB¬WU÷san-antonio-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷OCB¬AF÷OC Blues¬JB÷KjrXCa5H¬WV÷orange-county-sc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷6arYQkvs¬AD÷1523750400¬ADE÷1523750400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle 2¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle 2¬JA÷YgnyCJKN¬WU÷seattle¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷RGV¬AF÷Rio Grande¬JB÷GIytBwzU¬WV÷rio-grande-valley-fc-toros¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷QoAB9l96¬AD÷1523748600¬ADE÷1523748600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisville City¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville City¬JA÷C6KaCSE6¬WU÷louisville-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Kickers¬JB÷ttP3BnUC¬WV÷richmond-kickers¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷6o3aCjPm¬AD÷1523746800¬ADE÷1523746800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Independ.¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Independ.¬JA÷vaXCLWiK¬WU÷charlotte-independence¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CAR¬AF÷North Carolina¬JB÷dzSHKj7Q¬WV÷north-carolina-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷UgVOamaO¬AD÷1523746800¬ADE÷1523746800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh¬JA÷2PAmMny2¬WU÷pittsburgh¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa¬JB÷vsfWpWD2¬WV÷ottawa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷fLEF88OC¬AD÷1523736000¬ADE÷1523736000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York 2¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York 2¬JA÷KWN7A6qJ¬WU÷new-york¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay¬JB÷KAQFI3yt¬WV÷tampa-bay¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷4WL2BAvf¬AD÷1523721600¬ADE÷1523721600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indy Eleven¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAS¬AF÷Nashville SC¬JB÷h6DmFUUm¬WV÷nashville-sc¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷IND¬AE÷Indy Eleven¬JA÷bqEqGAFs¬WU÷indy-eleven¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬~AA÷AFHTHC1Q¬AD÷1523500200¬ADE÷1523500200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷LA Galaxy 2¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Rising¬JB÷Y1tNb9p7¬WV÷phoenix-rising¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷LAG¬AE÷LA Galaxy 2¬JA÷jwiIakV0¬WU÷los-angeles¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷CO3eDW9s¬AD÷1523498400¬ADE÷1523498400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle 2¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle 2¬JA÷n5pRcTaD¬WU÷seattle¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷REA¬AF÷Real Monarchs¬JB÷08Y8MCxE¬WV÷real-monarchs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~
1
1524302922
79
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: USL¬ZEE÷OjCHtstG¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷WWOYQwIE¬ZD÷p¬ZE÷UmOjYoA8¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_OjCHtstG¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/amerika-syarikat/usl/¬ZX÷00Amerika Syar016arikat0020000000177000USL 003......000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷r3UPhg4c¬AD÷1524333600¬ADE÷1524333600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa¬JA÷IBiamWp0¬WU÷ottawa¬WN÷CAR¬AF÷North Carolina¬JB÷d2j3nj06¬WV÷north-carolina-fc¬AN÷y¬~AA÷ANw4gUnj¬AD÷1524351600¬ADE÷1524351600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta United 2¬JA÷8WjKsuO2¬WU÷atlanta-united¬WN÷LOU¬AF÷Louisville City¬JB÷nNkOtaw9¬WV÷louisville-city¬AN÷n¬~AA÷CI0oMRhC¬AD÷1524351600¬ADE÷1524351600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷8C0JOd4T¬WU÷fc-cincinnati¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh¬JB÷QimoKGCp¬WV÷pittsburgh¬AN÷n¬~AA÷hY13yhZM¬AD÷1524351600¬ADE÷1524351600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penn¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penn¬JA÷URtKjpze¬WU÷penn-football-club¬WN÷CHA¬AF÷Charleston¬JB÷8IuOk4k1¬WV÷charleston¬AN÷n¬~AA÷6LJ8wTNn¬AD÷1524353400¬ADE÷1524353400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay¬JA÷pGMNXZtp¬WU÷tampa-bay¬WN÷REA¬AF÷Real Monarchs¬JB÷2iHSWgdj¬WV÷real-monarchs¬AN÷n¬~AA÷fsjjLo8I¬AD÷1524355200¬ADE÷1524355200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Springs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Springs¬JA÷veikJzSj¬WU÷colorado-springs¬WN÷SEA¬AF÷Seattle 2¬JB÷t0VXsK4i¬WV÷seattle¬AN÷n¬~AA÷YXlfK5NO¬AD÷1524355200¬ADE÷1524355200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Energy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENE¬AE÷Oklahoma City Energy¬JA÷KjUysvKc¬WU÷oklahoma-city-energy-fc¬WN÷SAI¬AF÷Saint Louis¬JB÷ERrutbZ3¬WV÷saint-louis¬AN÷n¬~AA÷Mmrxqk0P¬AD÷1524362400¬ADE÷1524362400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Rising¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Rising¬JA÷hIsquIlA¬WU÷phoenix-rising¬WN÷SWO¬AF÷Swope Park¬JB÷zsXmvx4G¬WV÷swope-park-rangers¬AN÷n¬~AA÷OdU3v98t¬AD÷1524362400¬ADE÷1524362400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland 2¬JA÷lpyhwdJM¬WU÷portland¬WN÷REN¬AF÷Reno¬JB÷r7zdxGYS¬WV÷reno-1868¬AN÷n¬~AA÷CIMGy7ha¬AD÷1524443400¬ADE÷1524443400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷LA Galaxy 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷LA Galaxy 2¬JA÷6L7IgH33¬WU÷los-angeles¬WN÷YOR¬AF÷New York 2¬JB÷lpcNhyJ9¬WV÷new-york¬AN÷n¬~AA÷IeNCxmwg¬AD÷1524445200¬ADE÷1524445200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fresno¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Antonio¬JB÷fo4Efclc¬WV÷san-antonio-fc¬WM÷FRE¬AE÷Fresno¬JA÷trGWVDBd¬WU÷fresno¬AN÷n¬~AA÷8pGPZpNB¬AD÷1524609000¬ADE÷1524609000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penn¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAS¬AF÷Nashville SC¬JB÷trx2ogBq¬WV÷nashville-sc¬WM÷PEN¬AE÷Penn¬JA÷z1aZkZ2S¬WU÷penn-football-club¬AN÷n¬~AA÷j9LKzR75¬AD÷1524610800¬ADE÷1524610800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta United 2¬JA÷SzdRieYF¬WU÷atlanta-united¬WN÷CHA¬AF÷Charleston¬JB÷dA0VjFmM¬WV÷charleston¬AN÷n¬~
1
1524302922
482

Amerika Syarikat

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain