Bola Sepak, Israel: skor secara langsung, jadual, kedudukan Liga Leumit 2016/2017

Bola Sepak » Israel » Liga Leumit » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: Liga Leumit - Kumpulan Promosi¬ZEE÷QeijuHo5¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷6TJczDs1¬ZD÷p¬ZE÷6DRPKlOm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_QeijuHo5¬ZJ÷94¬ZL÷/my/bola-sepak/israel/liga-leumit/¬ZX÷00Israel 006Israel0010000000294000Liga Leumit 030romosi000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷U15xMgM4¬AD÷1495198800¬ADE÷1495198800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beitar Tel Aviv¬ER÷Pusingan 37¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Bnei Lod¬WV÷hapoel-bnei-lod¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Tel Aviv¬WU÷beitar-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷SfKsJi6N¬AD÷1495198800¬ADE÷1495198800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Nazareth¬ER÷Pusingan 37¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷M. Nazareth¬WU÷m-nazareth¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAC¬AF÷Netanya¬WV÷netanya¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷l4LwKXjH¬AD÷1495129500¬ADE÷1495129500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Katamon¬ER÷Pusingan 37¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Katamon¬WU÷hapoel-katamon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷HAP¬AF÷H. Akko¬WV÷h-akko¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8h4tLDyB¬AD÷1495129500¬ADE÷1495129500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Petah Tikva¬ER÷Pusingan 37¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Petah Tikva¬WU÷hapoel-petach-tikva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷My2UNFih¬AD÷1494864000¬ADE÷1494864000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Akko¬ER÷Pusingan 36¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Akko¬WU÷h-akko¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Petah Tikva¬WV÷hapoel-petach-tikva¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷zu6YMZ6b¬AD÷1494864000¬ADE÷1494864000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷Pusingan 36¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬WU÷hapoel-ramat-gan¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Tel Aviv¬WV÷beitar-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷vDCPOexn¬AD÷1494864000¬ADE÷1494864000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Netanya¬ER÷Pusingan 36¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Katamon¬WV÷hapoel-katamon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷MAC¬AE÷Netanya¬WU÷netanya¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷0MDLPyNu¬AD÷1494594000¬ADE÷1494594000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Bnei Lod¬ER÷Pusingan 36¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Bnei Lod¬WU÷hapoel-bnei-lod¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MAC¬AF÷M. Nazareth¬WV÷m-nazareth¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~ZA÷ISRAEL: Liga Leumit - Kumpulan Penyingkiran¬ZEE÷QeijuHo5¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷0jJ1ZWd7¬ZD÷p¬ZE÷6DRPKlOm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_QeijuHo5¬ZJ÷73¬ZL÷/my/bola-sepak/israel/liga-leumit/¬ZX÷00Israel 006Israel0010000000300000Liga Leumit 035gkiran000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷8jaYwSsj¬AD÷1495198800¬ADE÷1495198800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Nazareth¬ER÷Pusingan 37¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Nazareth¬WU÷h-nazareth¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAP¬AF÷H. Ironi Rishon¬WV÷h-ironi-rishon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷Szd5tL3l¬AD÷1495198800¬ADE÷1495198800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Pusingan 37¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Afula¬WV÷hapoel-afula¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷x882qlKS¬AD÷1495198800¬ADE÷1495198800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ironi Nesher¬ER÷Pusingan 37¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nesher¬WU÷ironi-nesher¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Shaarayim¬WV÷maccabi-shaaraim¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ETaUv8Sq¬AD÷1495198800¬ADE÷1495198800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷Pusingan 37¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IRO¬AE÷Ramat Hasharon¬WU÷ramat-hasharon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MAC¬AF÷M. Herzliya¬WV÷m-herzliya¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷GhKgoAkG¬AD÷1494594000¬ADE÷1494594000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Ironi Rishon¬ER÷Pusingan 36¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Ironi Rishon¬WU÷h-ironi-rishon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷IRO¬AF÷Ramat Hasharon¬WV÷ramat-hasharon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷MH5jnjzA¬AD÷1494594000¬ADE÷1494594000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷Pusingan 36¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Afula¬WU÷hapoel-afula¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HAP¬AF÷H. Nazareth¬WV÷h-nazareth¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷fqJcpU4M¬AD÷1494594000¬ADE÷1494594000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Herzliya¬ER÷Pusingan 36¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷M. Herzliya¬WU÷m-herzliya¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nesher¬WV÷ironi-nesher¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷lpc1s1lr¬AD÷1494594000¬ADE÷1494594000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Shaarayim¬ER÷Pusingan 36¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Shaarayim¬WU÷maccabi-shaaraim¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬WV÷hapoel-jerusalem¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~ZA÷ISRAEL: Liga Leumit - Kumpulan Penyingkiran¬ZEE÷QeijuHo5¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷EgN5YjCD¬ZD÷p¬ZE÷6DRPKlOm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_QeijuHo5¬ZJ÷14¬ZL÷/my/bola-sepak/israel/liga-leumit/¬ZX÷00Israel 006Israel0010000000301000Liga Leumit 035gkiran000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷vXOwT9Eg¬AD÷1495803600¬ADE÷1495803600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kafr Qasim¬ER÷Perlawanan Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAF¬AE÷Kafr Qasim¬WU÷kafr-qasim¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HAP¬AF÷H. Nazareth¬WV÷h-nazareth¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Pusingan Pertama.¬AN÷n¬~
1
1495833159
297
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: Liga Leumit - Kumpulan Penyingkiran¬ZEE÷QeijuHo5¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷EgN5YjCD¬ZD÷p¬ZE÷6DRPKlOm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_QeijuHo5¬ZJ÷14¬ZL÷/my/bola-sepak/israel/liga-leumit/¬ZX÷00Israel 006Israel0010000000301000Liga Leumit 035gkiran000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷INNsSTTa¬AD÷1496145600¬ADE÷1496145600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Nazareth¬ER÷Perlawanan Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Nazareth¬WU÷h-nazareth¬WN÷KAF¬AF÷Kafr Qasim¬WV÷kafr-qasim¬AM÷Pusingan Kedua. Keputusan pusingan pertama: 1-1. ¬AN÷n¬~
1
1495833159
1

Israel

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain