Bola Sepak, Poland: skor secara langsung, jadual, kedudukan Piala Poland 2017/2018

Bola Sepak » Poland » Piala Poland » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷POLAND: Piala Poland¬ZEE÷r5LLTyT3¬ZB÷154¬ZY÷Poland¬ZC÷Awp6w2Gj¬ZD÷p¬ZE÷MHHx5kf9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_r5LLTyT3¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/poland/piala-poland/¬ZX÷00Poland 006Poland0070000000169000Piala Poland012Poland000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Poland¬~AA÷trzNcDcd¬AD÷1506019500¬ADE÷1506019500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cracovia¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRA¬AE÷Cracovia¬WU÷cracovia¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ZAG¬AF÷Zaglebie¬WV÷zaglebie¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷lper5e5M¬AD÷1506000600¬ADE÷1506000600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ruch Zdzieszowice¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUC¬AE÷Ruch Zdzieszowice¬WU÷ruch-zdzieszowice¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KP¬AF÷Legia¬WV÷legia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷foO4Mdzc¬AD÷1505933100¬ADE÷1505933100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Korona Kielce¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOR¬AE÷Korona Kielce¬WU÷korona-kielce¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WIS¬AF÷Wisla¬WV÷wisla¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hI1Z6HzA¬AD÷1505922300¬ADE÷1505922300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Gornik Z.¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gornik Z.¬WU÷gornik-z¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SAN¬AF÷Sandecja Nowy S.¬WV÷sandecja-nowy-s¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷pGtEaZSq¬AD÷1505846700¬ADE÷1505846700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Podbeskidzie¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POD¬AE÷Podbeskidzie¬WU÷podbeskidzie¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ARK¬AF÷Arka Gdynia¬WV÷arka-gdynia¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷r7fn4FKS¬AD÷1505835900¬ADE÷1505835900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Drutex-Bytovia¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BYT¬AE÷Drutex-Bytovia¬WU÷drutex-bytovia¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POG¬AF÷Pogon Szczecin¬WV÷pogon-szczecin¬AZ÷0¬AK÷2¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tCBiokE6¬AD÷1502388000¬ADE÷1502388000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Arka Gdynia¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARK¬AE÷Arka Gdynia¬WU÷arka-gdynia¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SLA¬AF÷Slask Wroclaw¬WV÷slask-wroclaw¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷zFUE2jqs¬AD÷1502384400¬ADE÷1502384400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Zaglebie Sosnowiec¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOR¬AF÷Korona Kielce¬WV÷korona-kielce¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ZAG¬AE÷Zaglebie Sosnowiec¬WU÷zaglebie-sosnowiec¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷dO9uliUm¬AD÷1502301600¬ADE÷1502301600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pogon Szczecin¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POG¬AE÷Pogon Szczecin¬WU÷pogon-szczecin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷LEC¬AF÷Lech Poznan¬WV÷lech-poznan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷UXin7WzQ¬AD÷1502301600¬ADE÷1502301600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zaglebie¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAG¬AE÷Zaglebie¬WU÷zaglebie¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷JAG¬AF÷Jagiellonia¬WV÷jagiellonia¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷jsgr8CLJ¬AD÷1502299800¬ADE÷1502299800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Tychy¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TYC¬AE÷Tychy¬WU÷tychy¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CRA¬AF÷Cracovia¬WV÷cracovia¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷zF8qmBqf¬AD÷1502298000¬ADE÷1502298000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Drutex-Bytovia¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BYT¬AE÷Drutex-Bytovia¬WU÷drutex-bytovia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GDA¬AF÷Lechia Gdansk¬WV÷lechia-gdansk¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷UDP0eZyE¬AD÷1502298000¬ADE÷1502298000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷GKS Belchatow¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷GKS Belchatow¬WU÷gks-belchatow¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHO¬AF÷Chojniczanka¬WV÷chojniczanka¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷I5hCFYSm¬AD÷1502298000¬ADE÷1502298000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Legnica¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIE¬AE÷Legnica¬WU÷legnica¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷Sandecja Nowy S.¬WV÷sandecja-nowy-s¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷fgEJRrG5¬AD÷1502298000¬ADE÷1502298000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sokol Ostroda¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOR¬AF÷Gornik Z.¬WV÷gornik-z¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬WM÷SOK¬AE÷Sokol Ostroda¬WU÷sokol-ostroda¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷lIYI1Abm¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisla¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisla¬WU÷wisla¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷WIS¬AF÷Plock¬WV÷plock¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷2Ra0qTrJ¬AD÷1502211600¬ADE÷1502211600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ruch¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUC¬AE÷Ruch¬WU÷ruch¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHR¬AF÷Chrobry Glogow¬WV÷chrobry-glogow¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷Oz1dp9TC¬AD÷1502211600¬ADE÷1502211600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stal Mielec¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIA¬AE÷Stal Mielec¬WU÷stal-mielec¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PIA¬AF÷Piast Gliwice¬WV÷piast-gliwice¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Uy8mnVb0¬AD÷1502211600¬ADE÷1502211600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swit¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swit¬WU÷swit¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷POD¬AF÷Podbeskidzie¬WV÷podbeskidzie¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷xvT8gD6Q¬AD÷1502208000¬ADE÷1502208000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisla Pulawy¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PUL¬AE÷Wisla Pulawy¬WU÷wisla-pulawy¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KP¬AF÷Legia¬WV÷legia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~~
1
1506042441
58
fixtures
SA÷1¬~ZA÷POLAND: Piala Poland¬ZEE÷r5LLTyT3¬ZB÷154¬ZY÷Poland¬ZC÷Awp6w2Gj¬ZD÷p¬ZE÷MHHx5kf9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_r5LLTyT3¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/poland/piala-poland/¬ZX÷00Poland 006Poland0070000000169000Piala Poland012Poland000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Poland¬~AA÷2iyJbgrj¬AD÷1506441600¬ADE÷1506441600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chrobry Glogow¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHR¬AE÷Chrobry Glogow¬WU÷chrobry-glogow¬WN÷PIA¬AF÷Piast Gliwice¬WV÷piast-gliwice¬AN÷n¬~AA÷zsiv6yjG¬AD÷1506519000¬ADE÷1506519000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chojniczanka¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chojniczanka¬WU÷chojniczanka¬WN÷TER¬AF÷Termalica B-B.¬WV÷termalica-bruk-bet¬AN÷n¬~
1
1506042441
2

Poland

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain