Bola Sepak, Republik Rakyat China: skor secara langsung, jadual, kedudukan Liga Jia 2016

Bola Sepak » Republik Rakyat China » Liga Jia » 2016

results
SA÷1¬~ZA÷REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Jia¬ZEE÷86AXRTst¬ZB÷52¬ZY÷Republik Rakyat China¬ZC÷A1tn9jAD¬ZD÷s¬ZE÷tvnbppac¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_86AXRTst¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/republik-rakyat-china/liga-jia/¬ZX÷00Republik Rak021 China0010000000153000Liga Jia 008ga Jia000¬ZS÷2016¬ZCC÷0¬~AA÷tbvAR55L¬AD÷1477117800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Renhe¬ER÷Pusingan 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Renhe¬WU÷beijing-renhe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷4¬BC÷0¬WN÷ZHE¬AF÷Zhejiang Yiteng¬WV÷zhejiang-yiteng¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷27u6SojF¬AD÷1477117800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Yifang F.C.¬ER÷Pusingan 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Yifang F.C.¬WU÷dalian-yifang¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Huanghai¬WV÷qingdao-huanghai¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷fsxbU7L2¬AD÷1477117800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huakaier F.C.¬ER÷Pusingan 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUA¬AE÷Huakaier F.C.¬WU÷hubei-huakaier-f-c¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GUI¬AF÷Guizhou Zhicheng¬WV÷guizhou-zhicheng¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷f5KpL3rk¬AD÷1477117800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Jonoon¬ER÷Pusingan 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Jonoon¬WU÷qingdao-jonoon¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Transcend¬WV÷dalian-transcend¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0rLtMqTr¬AD÷1477117800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Shenxin¬ER÷Pusingan 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenxin¬WU÷shanghai-shenxin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Baxy¬WV÷beijing¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YeJlKNce¬AD÷1477117800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenzhen Ruby¬ER÷Pusingan 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NEI¬AF÷Nei Mongol¬WV÷nei-mongol¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen Ruby¬WU÷shenzhen-fc¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷YXz2TRz9¬AD÷1477117800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Quanjian¬ER÷Pusingan 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Quanjian¬WU÷tianjin-quanjian¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Hakka¬WV÷meizhou-hakka¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OMTEQPKR¬AD÷1477117800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷Pusingan 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬WU÷wuhan-zall¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷HUN¬AF÷Hunan Billows¬WV÷hunan-billows¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷2g0XDnyM¬AD÷1476513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Baxy¬ER÷Pusingan 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Jonoon¬WV÷qingdao-jonoon¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Baxy¬WU÷beijing¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷8W0TESLF¬AD÷1476513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Transcend¬ER÷Pusingan 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Transcend¬WU÷dalian-transcend¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen Ruby¬WV÷shenzhen-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hxbF5Or2¬AD÷1476513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guizhou Zhicheng¬ER÷Pusingan 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Guizhou Zhicheng¬WU÷guizhou-zhicheng¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Quanjian¬WV÷tianjin-quanjian¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tpayD6jS¬AD÷1476513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hunan Billows¬ER÷Pusingan 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUN¬AE÷Hunan Billows¬WU÷hunan-billows¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenxin¬WV÷shanghai-shenxin¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fiuC64Te¬AD÷1476513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meizhou Hakka¬ER÷Pusingan 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEI¬AE÷Meizhou Hakka¬WU÷meizhou-hakka¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Yifang F.C.¬WV÷dalian-yifang¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷fTdPF869¬AD÷1476513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nei Mongol¬ER÷Pusingan 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEI¬AE÷Nei Mongol¬WU÷nei-mongol¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷HUA¬AF÷Huakaier F.C.¬WV÷hubei-huakaier-f-c¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷0Uu87pEk¬AD÷1476513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Huanghai¬ER÷Pusingan 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Huanghai¬WU÷qingdao-huanghai¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Renhe¬WV÷beijing-renhe¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Mws48Qbq¬AD÷1476513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhejiang Yiteng¬ER÷Pusingan 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZHE¬AE÷Zhejiang Yiteng¬WU÷zhejiang-yiteng¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Zall¬WV÷wuhan-zall¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷YD8GHUyc¬AD÷1474803900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenzhen Ruby¬ER÷Pusingan 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Baxy¬WV÷beijing¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen Ruby¬WU÷shenzhen-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷zJtj19iG¬AD÷1474790400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huakaier F.C.¬ER÷Pusingan 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUA¬AE÷Huakaier F.C.¬WU÷hubei-huakaier-f-c¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Quanjian¬WV÷tianjin-quanjian¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷8WvbamMS¬AD÷1474788600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Renhe¬ER÷Pusingan 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Renhe¬WU÷beijing-renhe¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Hakka¬WV÷meizhou-hakka¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷67KYhoad¬AD÷1474788600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Jonoon¬ER÷Pusingan 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Jonoon¬WU÷qingdao-jonoon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HUN¬AF÷Hunan Billows¬WV÷hunan-billows¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1481373848
240
fixtures
1
1481373848
0

Republik Rakyat China

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain