Bola Sepak, Ukraine: skor secara langsung, jadual, kedudukan Piala Ukraine 2017/2018

Bola Sepak » Ukraine » Piala Ukraine » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷UKRAINE: Piala Ukraine¬ZEE÷EDRBCKEI¬ZB÷195¬ZY÷Ukraine¬ZC÷dUQGIaBe¬ZD÷p¬ZE÷jP3CG9G4¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷195_EDRBCKEI¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/ukraine/piala-ukraine/¬ZX÷00Ukraine 007kraine0050000000169000Piala Ukrain013kraine000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Ukraine¬~AA÷CMf9Q5nl¬AD÷1501164000¬ADE÷1501164000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Tavriya¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAV¬AE÷Tavriya¬WU÷tavriya¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NYV¬AF÷Nyva-V¬WV÷nyva-v-vinnytsya¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷t2nQMNoD¬AD÷1501084800¬ADE÷1501084800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dnipro-1¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKD¬AE÷Dnipro-1¬WU÷sk-dnipro-1¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SUM¬AF÷Sumy¬WV÷sumy¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2BmMN3W6¬AD÷1501084800¬ADE÷1501084800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lviv¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVO¬AE÷Lviv¬WU÷lviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷VOL¬AF÷Volyn Lutsk¬WV÷volyn-lutsk¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rixoWROQ¬AD÷1501081200¬ADE÷1501081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ahrobiznes Volochysk¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AHR¬AE÷Ahrobiznes Volochysk¬WU÷ahrobiznes-volochysk¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NAF¬AF÷Naftovik-Ukrnafta¬WV÷naftovik-ukrnafta¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷40wsX79K¬AD÷1501081200¬ADE÷1501081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Desna¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DES¬AE÷Desna¬WU÷desna¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷BAL¬AF÷Balkany Zorya¬WV÷balkany-zorya¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷K8axZoP1¬AD÷1501081200¬ADE÷1501081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inhulets¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POL¬AF÷FC Poltava¬WV÷fc-poltava¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷INH¬AE÷Inhulets¬WU÷inhulets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷YVe5RoXs¬AD÷1501081200¬ADE÷1501081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kolos Kovalyovka¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOL¬AE÷Kolos Kovalyovka¬WU÷kolos-kovalyovka¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷FC¬AF÷FC Dnipro Cherkasy¬WV÷fc-dnipro-cherkasy¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷CrdUz8fk¬AD÷1501081200¬ADE÷1501081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kramatorsk¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRA¬AE÷Kramatorsk¬WU÷kramatorsk¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MYK¬AF÷Mykolaiv¬WV÷mykolaiv¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷babtY5v8¬AD÷1501081200¬ADE÷1501081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nyva Ternopil¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYV¬AE÷Nyva Ternopil¬WU÷nyva-ternopil¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷IVA¬AF÷Ivano-Frankivsk¬WV÷prykarpattya-ivano-frankivsk¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷6qfDPP1f¬AD÷1501077600¬ADE÷1501077600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Demnya¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEM¬AE÷Demnya¬WU÷css-demnya¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ZHY¬AF÷Zhytomyr¬WV÷zhytomyr¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jZfYZR9e¬AD÷1501077600¬ADE÷1501077600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Helios¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEL¬AE÷Helios¬WU÷helios¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷OBO¬AF÷Obolon Brovar Kyjev¬WV÷obolon-kiev¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KnbHOqH0¬AD÷1501077600¬ADE÷1501077600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nikopol¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIK¬AE÷Nikopol¬WU÷fc-nikopol¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Kiev¬WV÷arsenal-kiev¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷dzzZYTv8¬AD÷1501077600¬ADE÷1501077600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nova Kakhovka¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENK¬AE÷Nova Kakhovka¬WU÷nova-kakhovka¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FCZ¬AF÷Zhemchuzhyna Odesa¬WV÷zhemchuzhyna-odesa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷AwvwYmfE¬AD÷1501077600¬ADE÷1501077600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Rukh Vynnyky¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HRN¬AF÷Hirnyk-Sport Komsomolsk¬WV÷hirnyk-sport-komsomolsk¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷RUK¬AE÷Rukh Vynnyky¬WU÷rukh-vynnyky¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷EyEEqKn8¬AD÷1499698800¬ADE÷1499698800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sudnobudivnyk Mykolaiv¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUD¬AE÷Sudnobudivnyk Mykolaiv¬WU÷sudnobudivnyk-mykolaiv¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAL¬AF÷Balkany Zorya¬WV÷balkany-zorya¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷SYhvLzA7¬AD÷1499612400¬ADE÷1499612400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Podillya Khmelnytskyi¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KHE¬AE÷Podillya Khmelnytskyi¬WU÷khmelnytskyi¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NYV¬AF÷Nyva-V¬WV÷nyva-v-vinnytsya¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fLfWMdue¬AD÷1499612400¬ADE÷1499612400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Pharma¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Pharma¬WU÷real-pharma-odessa¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ENK¬AF÷Nova Kakhovka¬WV÷nova-kakhovka¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷fLIvXt32¬AD÷1499612400¬ADE÷1499612400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ternopil¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TER¬AE÷Ternopil¬WU÷ternopil¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷AHR¬AF÷Ahrobiznes Volochysk¬WV÷ahrobiznes-volochysk¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6eMrW0I8¬AD÷1499608800¬ADE÷1499608800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bila Tserkva¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IVA¬AF÷Ivano-Frankivsk¬WV÷prykarpattya-ivano-frankivsk¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷BTS¬AE÷Bila Tserkva¬WU÷arsenal-bila-tserkva¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷bg1NOIAr¬AD÷1499608800¬ADE÷1499608800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Demnya¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEM¬AE÷Demnya¬WU÷css-demnya¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DNE¬AF÷Dnipro¬WV÷dnipro¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷tIUd8cQ1¬AD÷1499608800¬ADE÷1499608800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dnipro-1¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKD¬AE÷Dnipro-1¬WU÷sk-dnipro-1¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷BUK¬AF÷Bukovyna¬WV÷bukovyna¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷lKBmVKXE¬AD÷1499608800¬ADE÷1499608800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kyiv-Sviatoshyn¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Kyiv-Sviatoshyn¬WU÷chayka-kyiv-sviatoshyn¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RUK¬AF÷Rukh Vynnyky¬WV÷rukh-vynnyky¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷tIjSNxQl¬AD÷1499608800¬ADE÷1499608800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lviv¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVO¬AE÷Lviv¬WU÷lviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷KRK¬AF÷Kremin¬WV÷kremin¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷lrfzMGf1¬AD÷1499608800¬ADE÷1499608800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Metalist 1925 Kharkiv¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYV¬AF÷Nyva Ternopil¬WV÷nyva-ternopil¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷MET¬AE÷Metalist 1925 Kharkiv¬WU÷fc-metalist-1925-kharkiv¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷dpFeTb2R¬AD÷1499608800¬ADE÷1499608800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Nikopol¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIK¬AE÷Nikopol¬WU÷fc-nikopol¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HOR¬AF÷Hornostayivka¬WV÷hornostayivka¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SAAiUvmL¬AD÷1499605200¬ADE÷1499605200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Tavriya¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAV¬AE÷Tavriya¬WU÷tavriya¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WN÷SKA¬AF÷Skala Stryj¬WV÷skala-stryj¬AN÷n¬~AA÷hSCIrv2E¬AD÷1499598000¬ADE÷1499598000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Metalurg Zaporozhye¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MET¬AE÷Metalurg Zaporozhye¬WU÷metalurg-zaporozhye¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ZHY¬AF÷Zhytomyr¬WV÷zhytomyr¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~
1
1503379731
27
fixtures
SA÷1¬~ZA÷UKRAINE: Piala Ukraine¬ZEE÷EDRBCKEI¬ZB÷195¬ZY÷Ukraine¬ZC÷dUQGIaBe¬ZD÷p¬ZE÷jP3CG9G4¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷195_EDRBCKEI¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/ukraine/piala-ukraine/¬ZX÷00Ukraine 007kraine0050000000169000Piala Ukrain013kraine000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Ukraine¬~AA÷jX1HjHpa¬AD÷1505916000¬ADE÷1505916000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ahrobiznes Volochysk¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AHR¬AE÷Ahrobiznes Volochysk¬WU÷ahrobiznes-volochysk¬WN÷VER¬AF÷Veres Rivne¬WV÷veres-rivne¬AN÷n¬~AA÷r7b9hwGn¬AD÷1505916000¬ADE÷1505916000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Demnya¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEM¬AE÷Demnya¬WU÷css-demnya¬WN÷LVO¬AF÷Lviv¬WV÷lviv¬AN÷n¬~AA÷AJTfZFFO¬AD÷1505916000¬ADE÷1505916000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dnipro-1¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKD¬AE÷Dnipro-1¬WU÷sk-dnipro-1¬WN÷HRN¬AF÷Hirnyk-Sport Komsomolsk¬WV÷hirnyk-sport-komsomolsk¬AN÷n¬~AA÷bZMxbahP¬AD÷1505916000¬ADE÷1505916000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Helios¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEL¬AE÷Helios¬WU÷helios¬WN÷DES¬AF÷Desna¬WV÷desna¬AN÷n¬~AA÷WSUjzd0I¬AD÷1505916000¬ADE÷1505916000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inhulets¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INH¬AE÷Inhulets¬WU÷inhulets¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Kiev¬WV÷arsenal-kiev¬AN÷n¬~AA÷dA2DicVh¬AD÷1505916000¬ADE÷1505916000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ivano-Frankivsk¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IVA¬AE÷Ivano-Frankivsk¬WU÷prykarpattya-ivano-frankivsk¬WN÷KAR¬AF÷Karpaty¬WV÷karpaty¬AN÷n¬~AA÷xUyrxIV5¬AD÷1505916000¬ADE÷1505916000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kolos Kovalyovka¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOL¬AE÷Kolos Kovalyovka¬WU÷kolos-kovalyovka¬WN÷MAR¬AF÷Mariupol¬WV÷illichivets-mariupol¬AN÷n¬~AA÷r7xvwbGa¬AD÷1505916000¬ADE÷1505916000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kramatorsk¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VOR¬AF÷Vorskla Poltava¬WV÷vorskla-poltava¬WM÷KRA¬AE÷Kramatorsk¬WU÷kramatorsk¬AN÷n¬~AA÷0r94gJ0t¬AD÷1505916000¬ADE÷1505916000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tavriya¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAV¬AE÷Tavriya¬WU÷tavriya¬WN÷ZIR¬AF÷Zirka Kropyvnytskyi¬WV÷zirka-kropyvnytskyi¬AN÷n¬~AA÷l4unyxoC¬AD÷1505916000¬ADE÷1505916000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zhemchuzhyna Odesa¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCZ¬AE÷Zhemchuzhyna Odesa¬WU÷zhemchuzhyna-odesa¬WN÷STA¬AF÷Stal Kamianske¬WV÷stal-kamianske¬AN÷n¬~
1
1503379731
10

Ukraine

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain